Reklama

11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń254
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
11 ppt ?

*** ODEJSC OD MEZA DLA KOCHANKA**** ???? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

*** ODEJSC OD MEZA DLA KOCHANKA**** ????

Napisał(a): -

Ciekawa jestem ilu z was zaakceptowalo by sytuacje ze zona/ maz odchodzi do kochanka/ki???
jak wygladalo by dalsze zycie?
Czy milosc do kochanka by zwyciezyla?
Co z dziecmi?
Czy warto zabrac im ojca/ matke ???
Co na to najblizsza rodzina...
Czy warto o to jest pytanie....

Pewnie tak- ALE TO TRUDNA MILOSC... i nie kazdego na to stac....

Re: *** ODEJSC OD MEZA DLA KOCHANKA**** ????

WKONCU JUZ DZIS TO WIEM NAPEWNO.... CZAS MOJEGO UKOCHANEGO.... ZALICZYC DO PRZESZLOSCI....

***** NIE MOGE PROWADZIC PODWOJNEGO ZYCIA.... BO BARDZO MNIE TO MECZY*************

CZY TO ZBYT MALO DOWODOW NA TO ZE TO SIE NIE UDA ???

* KOCHAM GO, ON TWIERDZI ZE TEZ MNIE KOCHA I CHCE ZE MNA BYC... :-(((((((
* NIE UFAM MU.... ZWIAZEK BEZ ZAUFANIA JEST NICZYM.... A SAMA MILOSCIA NIE DA SIE ZYC.... O MILOSC TRZEBA WCIAZ WALCZYC... ROZWIJAC JA BY PRZETRWALA NA LATA....
* MA DZIECKO- KTOREMU NIE MOZNA ODBIERAC OJCA I ROZDZIELAC RODZINY... WOGOLE CO NA TO NASZE RODZINY....??? CO MOJE DZIECKO.... NA TO..., PRZECIEZ TE ISTOTKI SA JESZCZE MALE.... NIE WOLNO IM ZABIERAC DZIECINSTWA...
* NIE MOGE NORMALNIE FUNKCJONOWAC, SPAC I WOGOLE.... CO TO SIE POROBILO....BUUUUU
* ZACZAL MNIE OLEWAC... NIE PISZE JUZ TAK CZESTO... CZUJE ZE COS SIE ZMIENILO....
* CZUJE ZE GDYBY MU TAK NAPRAWDE ZALEZALO WALCZYL BY Z CALYCH SIL A NIE TYLKO Z POZORU....
* STRASZYL MNIE ZE SIE PRZEZE MNIE ZABIJE.... A MAZ ZE MU NIE POZWOLI BYC ZE MNA....
* NAWET PO NASZYM ROZSTANIU... MIAL CZELNOSC PYTAC CZY SPOTKAM SIE Z NIM NA SEX...

BRAK MI SLOW... NIE OCENIAM... SAMA NIE JESTEM LEPSZA....

JEDNO JEST PEWNE.... NIE NADAJE SIE DO NICZEGO... DO ZADNYCH ZWIAZKOW... CZULABYM SIE SZCZESLIWSZAA.... SAMA... CHOC PEWNIE PO DLUGIEJ SAMOTNOSCI.... ZNUDZILOBY MI SIE.... KOBIETA ZMIENNA JEST

MYSLE JEDNAK ZE WSZYSTKO SIE ULOZY...
CZY ZOSTANE Z MEZEM...??? CZAS POKAZE.... CZY MOZNA TU WOGOLLE JESZCZE COS NAPRAWIAC...KIEDY JUZ WSZYSTKO ZEPSULAM...???

MAM NADZIEJE ZE TEN POST POMOZE ROWNIEZ PRZY WYBORZE INNYM OSOBOM I ZE PRZEMYSLA CO W ZYCIU JEST WAZNE... CZY WARTO POSTAWIC NA MILOSC- WARTO KIEDY JEST SIE PEWNYM ZE OBIE STRONY BARDZO BARDZO TEGO CHCA...

NAIWNA 24

Napisał(a): Gość -

Chyba sama sobie odpowiedzialas na pytanie czy to prawdziwa milosc. Gosc zaliczyl naiwna kobiete, wykorzystal i mysli zeby od czasu do czasu jeszcze spotkac sie na seks. Czy mozna tu mowic o milosci? Na bank nie. Jestem pewien ze u meza tez duuuzo stracilas. 123

Napisał(a): Gość -

odeszłam od męża do kochanka z trójką dzieci.na początku była bajka ale bajki nie zawsze maja dobre zakończenie.Zdradzał żonę zdradza i mnie , do męża nie mam powrotu,do domu też i teraz dylemat jak żyć dalej

Zdradzał swoją żonę z Tobą,Ty jesteś następna w kolejce .Gdyby myślał poważnie o rodzinie o cierpieniu ,które zostawia po sobie to nigdy z Tobą by się nie spotkał .Myśli tylko o zaspokojeniu swoich potrzeb,Ty jesteś mu tylko do tego potrzebna .Reasumując, jak raz spróbował zdrady, to będzie do tego wracał, niezależnie czy z nim będziesz czy też nie .Na krzywdzie innych prawdziwej miłości nie stworzysz .Potrzeba nam rozsądku .Nie pozwól traktować się jak przedmiot . To ostatni moment abyś dostrzegła twarze Twoich dzieci , które są szczęśliwe i uśmiechnięte .Ta chwila się już nigdy nie powtórzy.Wnioski wyciągnij sama. Chwilka zapomnienia i słabości ,stanie się tragedią dla Ciebie i Twych dzieci.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zosta z mem i odej do kochanka
  • odeszam od ma do kochanka
  • kochanka chce odejsc od meza
  • odeszam do koczanka
  • odeszam do kochanka
  • odejcie od ma do kochanka
  • jak odej od ma mam kochank
  • czy kochanka odejdzie od ma?
  • kocham kochanka chce odejsc od ma z dziecmi
  • czy odejsc od meza dla kochanka
  • odeszlam do kochanka
  • czy odejsc od meza do kochanka
  • kochanka nie chce odejsc od meza
  • chce odejsc od meza do kochanka i zabrac dzieci
Do góry strony: *** ODEJSC OD MEZA DLA KOCHANKA**** ????