10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +13
10 ppt ?

Bardzo Niesolidny pracodawca (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bardzo Niesolidny pracodawca

Napisał(a): ~Sprzataczka -

Witam! Moj problem polega na tym, ze pracodawca nie wyplaca nam najnizej krajowej pensji, moja godzina pracy wznosi 7 zl. Pracuje na 3:4 etatu. Firma wplaca do zusu za 1:4 czyli 500,00 a reszte dostaje w kopercie 700,00 zl. Boje sie odezwac by nie stracic dochodu. Jakie konsekwencje bede ponosil jak sie wyda.
INTERIA.PL

Re: Bardzo Niesolidny pracodawca

Napisał(a): rafa333 -

rafa333 Nie tylko u Ciebie tak jest , Ta zapowiadana najniższa krajowa to pic na wode, prywaciarze płacą tak jak sami chcą.
Nic tu się nie zrobi, ponieważ gdy ma być PIP to oni dostają cynk wcześniej i umowy są na 1/2 etatu a pracuje się faktycznie na pełnym etacie.W ten sposób jest niskie bezrobocie.

Re: Bardzo Niesolidny pracodawca

Napisał(a): ~ten sam -

warszawiak86 Moim zdaniem powinieneś zgłosić to do jakiegoś prawnika... Ja swego czasu korzystałem z usług mecenasa kraśnieja na gocławiu w warszawie on specjalizuje się w prawie pracyhttps://krasn(...)arszawa - myślę, że można śmiało zadzwonić i się poradzić co mozna w takiej sytuacji zrobić.
A ja jak patrzę na ten temat to WIEM a nie przypuszczam, że ta firma to zwykli
OSZUŚCI, PRZESTĘPCY, ZŁODZIEJE i KŁAMCY. A wiem o tym bo by znaleźć klienta(frajera) posówają się do oszustwa i przestępstwa jakim jest KRYPTOREKLAMA, każdy z poprzednich komentarzy jest wpisany przez niemiecką prostytutkę zatrudnioną na tym portalu która odpłatnie popełnia to przestępstwo, jak by było inaczej posty z nazwą firmy zniknęły by w kilka minut, nad tym czuwa tutejszy ADMIN (tez przestępca... zobaczycie jak szybko zniknie ten komentarz a te faktycznie przestępcze dalej będą się wyświetlały :) )

A więc czy chcecie wspierać polską przestępczość i dawać im własne uczciwie zarobione pieniądze?
PRZESTĘPCOM i NIEMIECKIM PROSTYTUTKOM MÓWIMY STANOWCZE NIE
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bardzo Niesolidny pracodawca