20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń288
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +41
20 ppt ?

BOGDAN LIBERACKI-UWAŻAJCIE! (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

BOGDAN LIBERACKI-UWAŻAJCIE!

Napisał(a): ~buldożka -

[b][b]Witam!
Proszę wszystkie Panie logujące się na "Sympatii", a także na innych serwisach randkowych, a także osoby mające kontakt z Bogdanem Liberackim, w innych sytuacjach, aby na niego uważały, ponieważ jest niebezpieczny.
Bogdan Liberacki ma 44lata, 186 cm. wzrostu, krótko ostrzyżone ciemnoblond włosy, chodzi w jasnych, piaskowych spodniach oraz w czekoladowej, skórzanej kurtce.
Podaje się za wojskowego na emeryturze, lecz tak naprawdę uważam, że z wojska został wydalony, ponieważ zdradzał cechy psychopatyzmu i otrzymał rentę na swoje zaburzenia.
Osobnik na portalach randkowych wyszukuje kobiety, które mają mieszkanie i dobrą sytuację finansową, aby wmeldować się do nich i być przez nie utrzymywanym, szuka kobiet, które będą spłacać jego długi sięgające 240 tys. i 4 kredyty.
Rejestrowany w BIK, jako nierzetelny dłużnik.
Nie poprzestaje na jednej pani, umawia się z kilkoma na raz, a przyłapany jeszcze się z tego cieszy.
Osobnik pochodzi z pod Grajewa, później mieszkał w Krakowie, a jeszcze później w Legionowie[b][/b], gdzie żona rozwiodła się z nim, z jego winy i wyrzuciła go z domu-musi płacić alimenty na nią i na dwoje dzieci.
Osobnik nieustannie kłamie, interesuje się dziwnymi rzeczami, np. "morderstwem doskonałym", ciągle szuka metod, jakby zatuszować swoje niecne sprawki, jednocześnie maskując swoją prawdziwą naturę.
Przez pewien czas był koordynatorem ds. ochrony, we wrocławskim oddziale firmy "Juwentus", gdzie jeździł po nocach i podglądał pracowników na obiektach, a także woził panie lekkich obyczajach po krzakach służbowym samochodem, oczywiście nie zwracając firmie za benzynę.
Mam solidne przesłanki, żeby twierdzić, że to on zabił mojego męża, w nocy z 13/14 lutego tego roku, kiedy ten odbywał służbę na obiekcie, w podwrocławskich Bieńkowicach(mąż także pracował w firmie "Juwentus").
Proszę na niego uważać, nie dawać się mu "wodzić za nos", ponieważ jeżeli znajdzie np. starszą, sytuowaną kobietę, która go przyjmie pod swój dach, to może próbować się z nią ożenić, a następnie zabić, jak mojego męża, w celu przejęcia jej majątku i to tak "sprytnie", że nawet śladów po sobie nie zostawi.
Na różnych forach wypowiadają się osoby, które miały z nim styczność-to interesująca lektura, wystarczy w wyszukiwarce wpisać dane tego osobnika.
Pozdrawiam[/b][/b][b][/b]
INTERIA.PL

Re: BOGDAN LIBERACKI-UWAŻAJCIE!

Napisał(a): ~buldożka -

Lee1 To co na forach, to na forach... Zabójstwo. Czy to przypadkiem nie jest sprawa dla prokuratury?
Oczywiste, że jest i takowa już się nią nawet zajmuje-tylko tempo w jakim to robi, naprawdę powala, a ch..j chodzi, śmieje się ze mnie i jeszcze mnie straszy-dlatego ostrzegam przed nim w inny sposób, zresztą wszystko to prawda, wypowiedzi o jego wyczynach "łóżkowych" mam ze sprawdzonego źródła.

Re: BOGDAN LIBERACKI-UWAŻAJCIE!

Napisał(a): ~gość -

yinyang dlatego ja od zawsze byłam przeciwna zawierania znajomości przez internet.
Ten psychopata zaczepia kobiety wszędzie, nie tylko przez internet. Zaczepia je w pociągu, w poczekalni do lekarza, w kolejce do kasy czy w galerii handlowej, na parkingu. Wypatruje kobiet dobrze i kosztownie ubranych, z markowymi akcesoriami i biżuterią. Jest bardzo dobrym manipulantem i na początku wzbudza zaufanie. Kobiety raczej go chyba nie utrzymują,.. Boguś nie ma nic do zaoferowania wzamian... stąd jego olbrzymie długi , których nie może spłacić. Cały czas poluje na sponsorkę i łudzi się, że taką znajdzie.

Re: BOGDAN LIBERACKI-UWAŻAJCIE!

Napisał(a): ~gość -

Ten psychopata zaczepia kobiety wszędzie, nie tylko przez internet. Zaczepia je w pociągu, w poczekalni do lekarza, w kolejce do kasy czy w galerii handlowej, na parkingu. Wypatruje kobiet dobrze i kosztownie ubranych, z markowymi akcesoriami i biżuterią. Jest bardzo dobrym manipulantem i na początku wzbudza zaufanie. Kobiety raczej go chyba nie utrzymują,.. Boguś nie ma nic do zaoferowania wzamian... stąd jego olbrzymie długi , których nie może spłacić. Cały czas poluje na sponsorkę i łudzi się, że taką znajdzie.[/cytat]

PS. Mnie na przykład zaczepił na parkingu pod galerią, po tym jak widział gdy wysiadałam z mojej limuzyny. Zostawił mi ckliwy liścik ze swoim numerem pod wycieraczką samochodu a oprócz tego jechał za mną gdy wracałam do domu. Widział na którą posesję wjeżdzałam. Udaje czułego, uduchowionego , o artystycznych zainteresowaniach. Jednak to tylko maska , która szybko spada i odsłania jego prawdziwe oblicze. Wyrachowanego, wrednego i perfidnego oszusta.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • bogdan liberacki
Do góry strony: BOGDAN LIBERACKI-UWAŻAJCIE!