449
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +130
449 ppt ?

Czy ideał piękna istnieje naprawdę? (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy ideał piękna istnieje naprawdę?

Napisał(a): Viper1964 -

Bądź tego pewna.Idealem pieknosci jest moja pani chodz wcale nie jest najpiekniejsza ani naj zgrabniejsza wogole dużo jej brakuje do kogo?Dla mnie jest moim słoneczkiem najpiekniejsza i td itp.Jaki ideal piekna?Dla każdego piękno znaczy cos innego.Jeden chce roda inny blad innemu to obojętne aby miała określone cechy.Co to znaczy po twojemu ideal piekna?Wyglad?Cechy osobowości?Inteligencja?Ideal piekna istnieje naprawdę jest różny dla każdego z nas czy to już koniec tematu?

Napisał(a): Chamsin -

Mogła by być...

Ayelet Zurer

Albo..

Paula Patton

No i oczywiście...

Ola...

Tyle że one nawet nie są do siebie podobne, a co za tym idzie żadna z nich nie może być ideałem, albowiem by mieć ideał piękna to trzeba w niego najpierw wierzyć...

One są piękne i tyle, każda inaczej :))))
Załączniki:

Napisał(a): Andziaaa1 -

Zgadzam się z Tobą, że każdy inaczej pojmuje ideał piękna i najważniejsze jest znalezienie tej jedynej i wspaniałej dla nas osoby. Cieszę się też, że Tobie udało się ją znaleźć. Dla mnie ideał piękna to umiejętność pogodzenia wyglądu z charakterem, bo niewątpliwie najpierw zazwyczaj zwraca się uwagę na wygląd chociaż charakter jest według mnie ważniejszy. Uroda przemija, a zachowanie niekoniecznie :).
Myślę, że to jeszcze nie koniec dyskusji na ten temat bo ciekawi mnie zdanie innych :).
Viper1964 Bądź tego pewna.Idealem pieknosci jest moja pani chodz wcale nie jest najpiekniejsza ani naj zgrabniejsza wogole dużo jej brakuje do kogo?Dla mnie jest moim słoneczkiem najpiekniejsza i td itp.Jaki ideal piekna?Dla każdego piękno znaczy cos innego.Jeden chce roda inny blad innemu to obojętne aby miała określone cechy.Co to znaczy po twojemu ideal piekna?Wyglad?Cechy osobowości?Inteligencja?Ideal piekna istnieje naprawdę jest różny dla każdego z nas czy to już koniec tematu?

Napisał(a): Andziaaa1 -

Zgadzam się z tym, że każda z nich jest inna ale wyjątkowo na każdy sposób :)
Chamsin Mogła by być...
Zdjęcie
Ayelet Zurer

Albo..
Zdjęcie
Paula Patton

No i oczywiście...
Zdjęcie
Ola...

Tyle że one nawet nie są do siebie podobne, a co za tym idzie żadna z nich nie może być ideałem, albowiem by mieć ideał piękna to trzeba w niego najpierw wierzyć...

One są piękne i tyle, każda inaczej :))))

Napisał(a): ~robert -

kobiety 90-60-90 +nieprzecietna uroda- są super. Mieć taką żonę ? Uważam ,że to nie byłby dobry wybór. Zbyt kosztowna.Zbyt popularna.Niewiele pożytku w domu. Chyba ,że ktoś tylko imprezuje na bankietach . Taka typowa domowa żona powinna mieć oczywiście swoją urodę(dla swego mężczyzny) ale powinna być przy tym mądra i zaradna a nie tylko taka na pokaż. Bo to jest wówczas modelka a nie żona.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy ideał piękna istnieje naprawdę?