11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń89
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Czy znacie jakies inne ciekawe miejsca na plener ślubny w województwie śląskim (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy znacie jakies inne ciekawe miejsca na plener ślubny w województwie śląskim

Napisał(a): zaczarowanaanna -

Witam, mam prośbę do Was czy możecie mi wskazać fajne miejsca na plener w województwie śląskim? coś wiecej niż tylko to co tutaj ? http://zaczar(...)lenery/ Czy są jeszcze jakies inne zamki na śląsku ? jeśli tak to prosze napiszcie jakie ?
INTERIA.PL

Re: Czy znacie jakies inne ciekawe miejsca na plener ślubny w województwie śląskim

Napisał(a): gość -

Jeżeli dobrze się wszystko przemyśli i weźmie się na przykład ekipę pirotechniczną to można zrobić bardzo ciekawe efekty specjalne podczas wesela lub w połowie ok godz. 00.00 pokaz sztucznych ogni. Jednak mi się zawsze bardziej podobają jakies oryginalne pomysły z efektami specjalnymi na sali weselnej, robi takie coś ekipa Click Pyro & Art

Re: Czy znacie jakies inne ciekawe miejsca na plener ślubny w województwie śląskim

Napisał(a): Slawbo82 -

super miejsce jest nie daleko Rybnika. a dokładnie w Rudach. Jest tam zarówno Pałac Cystersów który jest ciągle remontowany i odbudowywany. Wygląda mega dobrze. Oraz kolejka wąskotorowa gdzie jest czynny parowóz który wozi ludzi. Dodatkowo można udać się na piaskownie w Kotlarni gdzie są ogromne koparki a przed samą kopalnią duże parowozy.

Napisał(a): gość -

Ja polecę trochę inne okolice województwa Śląskiego, mianowicie Międzybrodzie Bialskie. Piękne tereny - można zrobić urozmaicone zdjęcia na tle gór i jeziora. Zdjęcia wychodzą świetnie zwłaszcza w okresie jesiennym, gdy stok góry Żar jarzy się pięknymi kolorami. Tu jest też ciekawe zestawienie fajnych miejsc na ślubny plener w śląskim:http://hotels(...)kowice/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy znacie jakies inne ciekawe miejsca na plener ślubny w województwie śląskim