Reklama

92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +0
92 ppt ?

Do czego zdolny jest mezczyzna , oodrzucony przez kobiete? (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Do czego zdolny jest mezczyzna , oodrzucony przez kobiete?

Napisał(a): Gość -

Spotykalam sie z męzczyzna 19 lat starszym ode mnie , przyjacielem mojego .Taty .Mezczyzna po rowodzie ktory ma syna mlodszego o rok ode mnie . .Ukrywalam ta znajomośc przed wszystkimi , najbardziej przed Tatą
Jednak n ie moglam z tym ..zyc Po jakims czasie przyznalam sie tacie ,ze spotykam sie z jego przyjacielem
Byly tlumaczenia ze strony Taty o zagrozeniach plynacych z tego zwiazku Dowiedziala sie rodzina , rownież wszyscy tlumaczyli mi ,ze za duza roznica wieku i to ,ze ten mezczyzna zmienial kobiety jak rekawiczki .Ich zdaniem to ..playboy

Postanowiłam zakonczyć ta znajomość mimo iz kocham tego czlowieka .Tata z Nim rozmawial Wiem ,ze sa obaj skloceni
Jednak ten mezczyzna nie chce slyszec o ..rozstaniua.Twierdzi ,ze rozstalam sie z nim pod presją Taty i znajomych Ze oni nie chca zebym byla ..szczesliwa ..itd . Nie mieszka w Polsce Wciąż dzwoni do mnie ..chce przyjechać .Prosze go ,zeby nie dzwonił ,ze to koniec ze nie moge z nim być ale on nie che tego przyjąc do wiadomości ..

Wyczuwam u niego zdenerwowanie jak ze mna telefonicznie ..rozmawia .Byl dla mnie bardzo dobry Ja nie mam zadnych doswiadczen z mezczyznami.Mam wielu kolegow ale zaden nigdy nie podobal mi sie tak jak Taty przyjaciel To znaczy nic do zadnego nie ..czulam .Tego mezczyzne ..pokochalam .Chcial wziaść ze mna ..slub Mial takie ..plany.Ja go ..odrzuciłam Nie wiem dlaczego ale teraz boję się :((
Co mysli mezczyzna w srednim wieku kiedy zostaje odrzucony przez ..dziewczynę??
Dodam jeszcze ,ze nic miedzy nami nie ..zaszlo .Owszem On chcial ale ja nie bylam jeszcze przygotowana i nie nalegal Spotykaliśmy sie 5 miesiecy Znal mnie od urodzenia bo to jest Taty przyjaciel jeszcze z lat szkolnych .
Prosze potraktować moj watek powaznie Nie wiem dlaczego ale zaczęłam się ..bać: tego męzczyzny Mieszkam sama .tata mieszka bardzo daleko ode mnie .Ten mezczyzna ma klucze do mojego mieszkania ((
Pozdrawiam
K22

Re: Do czego zdolny jest mezczyzna , oodrzucony przez kobiete?

Gość To nie mężczyzna tylko PALANT ! jak kobieta mówi że nie chce to prawdziwy facet to ROZUMIE ! Ten wyrażnie nie ma mózgu i nie ROZUMIE słowa NIE !
Dlatego mam obawy Nie ma doswiadczen zadnych z mezczynami On ma 41 lat Dlaczego nie rozumie??
Pozdrawiam
K22

Re: Do czego zdolny jest mezczyzna , oodrzucony przez kobiete?

Gość Wymień zamki w mieszkaniu, unikaj z nim kontaktu, nie daj się wciągać w żadne gierki
Wlasnie dziś wymieniono mi zamek
Ale On zna moich znajomych wie ,gdzie na jakiej uczelni studiuje.Czy moglby mnie skrzywdzić Twuierdzi ,ze mnie kocha i ze nie wyobraza sobie zycia beze mnie
Ja jednak boję się:((((((
K22
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak poznac ze on kocha po rozstaniui powiedzial ze bylam dla niego wszystkim
  • do czego zdolny jest zakochany mezczyzna
  • do czego zdolny jest zakochany facet
  • do czego jest zdolny zakochany chlopak.pl
Do góry strony: Do czego zdolny jest mezczyzna , oodrzucony przez kobiete?