35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-1
35 ppt ?

Ewa Chodakowska- maszyna do robienia pieniędzy, czy wybawienie dla otyłych? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ewa Chodakowska- maszyna do robienia pieniędzy, czy wybawienie dla otyłych?

Napisał(a): annano -

Co sądzicie o tym całym szał na Ewę Chodakowską?
czy ta kobieta rzeczywiście pomaga Polką, czy jest to kwestia dobrego marketingu? Ćwiczy ktoś z Was z Ewą i widzi rezultaty?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Ewa Chodakowska- maszyna do robienia pieniędzy, czy wybawienie dla otyłych?

Napisał(a): marzenie1980 -

Jeżeli udało jej się skłonić kobiety do tego, żeby zaczęły się ruszać a nie tylko narzekać, że doopa rośnie, to już jest dużo. I za to należy się jej duży +. Chociaż niepotrzebnie robi się z niej teraz celebrytka. Ćwiczyłam z Nią, ale jak dla mnie za mało skoczne to jest. Znalazłam sobie inne trenerki:]

Napisał(a): gość -

Ja ćwiczyłam 3 miesiące a Ewą i powiem wam , ze w brzuszku zgubiłam 2 cm i mam świetne mięśnie i mało tłuszczyku , co prawda jestem chuda kobietka ale kondycja jest niesamowita :) wszystko na duży plus , a inni niech sobie myślą co chcą , Ja polecam :)

nieważne czy chodakowska czy św.mikołaj,miała fajny temat żeby poćwiczyć,pokazać że można schudnąć,tylko że takiej figury nie da sie załapać w miesiąc...my polacy mamy słomiany zapał do wszystkiego...chcemy schudnąć szybko i żeby sie nie namęczyć.pokazała się,fakt trochę jej za dużo ale te jej ćwiczenia trochę monotonne są.ćwiczyłam z nią przez miesiąc efekty coś tam było.teraz ćwiczę z mel b 10 dzień mam mniej w pasie o 2 cm a w biodrach 3 oprócz tego dieta wymyślona sama przez siebie.szkodliwe być może ale jakie mamy teraz nieszkodliwe rzeczy do jedzenia jak we wszystkim jest chemia

Polacy to niezbyt tolerancyjny naród, jak komuś jest trochę lepiej od razu trzeba go zdeptać!!! Nie lubię tej Naszej cechy i wkurza mnie to! Ja ćwiczę z Ewą i jestem zadowolona. Polecam innym mniej sceptycznym!!! Chociaż jak ktoś woli się truś chemią-tabletkami to jego sprawa!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ewa Chodakowska- maszyna do robienia pieniędzy, czy wybawienie dla otyłych?