Reklama

25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
25 ppt ?

feromony ,krople i inne cuda :) (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

feromony ,krople i inne cuda :)

Napisał(a): -

no właśnie co myślicie o takich dodatkach jak np. perfumy (feromony) które niby uwodzą zmysły :) pytam bo ostatnio kumpel mi się pochwalił ze sobie kupił mały zestaw z sex shopu miedzy innymi perfumy które powodują niby większą atrakcyjnosc u kobiet czy to prawda ?? no bo niby dośc ładnie to nawet pachnie tylko krótko działa , oprócz feromonów kupił coś podobnego do hiszpańskiej muchy ,dokładnie love drops (krople) oto opis z ulotki.
LOVE DROPS-stymulujace krople podnoszące uczucie pożądania i zapewniające erotyczna ekstazę. sposób użycia 5-7 kropli (1ml) pod język 30 min. przed aktem seksualnym, co o tym myslicie bo z życia wiem że zamiast pod język to raczej niektórzy dolewają to do jakiegos napoju :P czy te krople typu hiszpańska mucha , YOHIMBINUM czy LOVE DROPS naprawde dzialają i powodują że kobiety mają wiekszą ochotę na sex ???? nie myślcie sobie że pytam ponieważ chce sam takie cos zrobic ,bo nie jestem baranem żeby kobiecie cos takiego dolewac poprostu jestem ciekaw tych wszystkich afrodyzjaków
INTERIA.PL

Re: feromony ,krople i inne cuda :)

Kolego, przeszukaj sobie historię forum. Jest tu parę wątków na ten temat.
... i lepiej zainwestuj kasę w kwiaty albo w jakiś rajcowny/sexowny upominek dla panienki zamiast wywalać monetę na jakieś podejrzane specyfiki, które i tak nie zadziałają, jeśli Ty odpowiednio nie zadziałasz! ;-)
Bernardoo

Bernardoo Kolego, przeszukaj sobie historię forum. Jest tu parę wątków na ten temat.
... i lepiej zainwestuj kasę w kwiaty albo w jakiś rajcowny/sexowny upominek dla panienki zamiast wywalać monetę na jakieś podejrzane specyfiki, które i tak nie zadziałają, jeśli Ty odpowiednio nie zadziałasz! ;-)
Bernardoo
czemu zamiast odpowiedzi to wiekszosc pisze cyt.przeszukaj sobie historię forum. Jest tu parę wątków na ten temat.
w końcu to forum wiec pytam przecież po to jest to zrobione i ja napisałem że jestem ciekaw czy to działa i chcę odp. od kogoś kto wie o co chodzi :) w moim poscie nigdzie nie użyłem słowa że chce kupic i dolac to do napoju jakiejś lasce ,napisałem wyraźnie że nie jestem baranem żeby tak robic a kwiaty swoją drogą wino dobry klimat to swoją drogą , pytam o agrodyzjaki a nie szukam rad jak wyrwac laske

Znasz różnice między forum a czatem Kolego?
Na forum zakłada się wątki, w których udziela się odpowiedzi. Więc jeśli istnieją tu już określone tematy, to po kiego grzyba zakładać je ponownie, skoro już tu są? W ten sposób można "zadusić" forum w kółko odpowiadając w taki sam sposób kolejnym Userom! Bądź wiec grzeczny i wysil się deczko szukając tego co Cie interesuje - bo to tu już jest!!!
Bernardoo
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • love7sex opinie
  • krople na sex opinie
  • love7sex opinie forum
  • mucha hiszpanska love7sex opinie
  • love drops forum
  • jak dziala lowdrops
  • krople love drops forum
  • love7sex forum
  • feromon hiszpaska mucha opinie
  • spanish love drops dawkowania
Do góry strony: feromony ,krople i inne cuda :)