81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
81 ppt ?

... Gdy mężczyzna wącha Twoje włosy... (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

... Gdy mężczyzna wącha Twoje włosy...

Napisał(a): -

Cześć!
Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna rzecz. Mianowicie, dość często (w filmach zazwyczaj) można się spotkac z tym, że mężczyzna wącha włosy kobiety, lub po prostu się nimi bawi.

Co to oznacza? Czy jest to wyraz jakiegoś uczucia? Dlaczego wąchają akurat włosy?
Czekam na Wasze wypowiedzi. :)

Re: ... Gdy mężczyzna wącha Twoje włosy...

Napisał(a): Gość -

Jedni wtykają nochala we włosy łonowe, a tym wyższym zostają włosy na głowie :-), co kto lubi.
Ja lubię, reszta ciała zakryta, ręce sprane od zmywania garów, to zostają włosy :-). Delikatny zapach perfum, kota, albo młodego królika :-).

basieker pisała:
"Cześć!
Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna rzecz. Mianowicie, dość często (w filmach zazwyczaj) można się spotkac z tym, że mężczyzna wącha włosy kobiety, lub po prostu się nimi bawi.

Co to oznacza? Czy jest to wyraz jakiegoś uczucia? Dlaczego wąchają akurat włosy?
Czekam na Wasze wypowiedzi. :)"
włosy sa niezwykle silnym fetyszem, a im ładniejsze i ladniej pachnace tym silniejsza podnieta.
.....4 lata temu ścięłam swoje baaaardzo długie włosy...ex wpadł w szał....patrzyłam na niego zdziwiona....bo nie rozumiałam...co on widział w moich włosach...
autorun

Gość No, cóż, wąchanie włosów kobiety, to najszybsza droga marzycieli, do tak zwanego zakochania;)
Ale tylko marzyciele tak mają:)
Bo, reszta, to wiadomo, wolą wąchać łonowe;))
Zenobia
Tak tez słyszałam.. że robią tak zakochani/ zauroczeni mężczyźni...
A z tymi łonowymi to ja nie wiem, co Was wszystkich *.* hyhy...

basieker
Gość No, cóż, wąchanie włosów kobiety, to najszybsza droga marzycieli, do tak zwanego zakochania;)
Ale tylko marzyciele tak mają:)
Bo, reszta, to wiadomo, wolą wąchać łonowe;))
Zenobia
Tak tez słyszałam.. że robią tak zakochani/ zauroczeni mężczyźni...
A z tymi łonowymi to ja nie wiem, co Was wszystkich *.* hyhy...
Mój mąż już daaawno nie jest mną zauroczony, ale nadal niucha moje włosy niuch niuch. Mówi,że uwielbia ich zapach,że jest niepowtarzalny. Na temat łonowych się nie wypowiem, bo normalnie futra są niemodne ,już od wielu , wielu lat:)))

Cześć!

Myślę, że uczucia :)) Oni tak po prostu mają. Do tego na ogół są wyżsi, więc nie mają z tym problemu, my możemy tylko wtulić się w ich ramiona :) i... powąchać koszulę.
A w ogóle, to wąchanie włosów mi się u nich podoba.

Napisał(a): mrruuu -

Ja tam lubię. Akurat włosy są zwykle gdzieś na wysokości nosa i wtulając się w ramię czy muskając ucho w naturalny sposób czuje się ich zapach. Czasem są to perfumy, czasem zapach jakiegoś szamponu, a czasem po prostu człowieka. Feromony czy tam cóś.
:-)
M.

Zielnooka Cześć!

Myślę, że uczucia :)) Oni tak po prostu mają. Do tego na ogół są wyżsi, więc nie mają z tym problemu, my możemy tylko wtulić się w ich ramiona :) i... powąchać koszulę.
A no bo wąchają wszędzie.
Diabła szukają.
Albo zapachu który powala,
I diabła i górala.

Zielnooka Cześć!

Zielonooka.. Mi też to się u nich podoba :D
A bardzo mnie to zaczyna nurtować ponieważ robi tak mój przyjaciel no i się zastanawiam.. :) hyh.
Tak więc Panowie, wąchać :D:D!

Moim zdaniem, dzieje się tak za sprawą podświadomości...zapisanych w niej instynktów...
Każdy samiec obwąchuje samicę...samica obwąchuje samca....
Obecna moda na bardzo krótkie męskie fryzury i tendencję do wcześniejszego łysienia Panów,
osłabiła takie reakcje zachowawcze u kobiet....
Ja jednak lubię wąchać włosy swojego faceta i lubię, gdy On wącha moje :)))
Włosy są bardzo chłonne na zapachy...
Zapach szamponu szybko się ulatnia, zaś zapach ich właścicielki/la pozostaje
i jest intensywniejszy od zapachu skóry....

maleńka2013 :)

Napisał(a): FridaKahlo69 -

basieker
Cześć!

Bo mężczyźni, wbrew pozorom, nie są tylko wzrokowcami...
Odbierają kobiety różnymi zmysłami:)))

Pomijając zapach szamponu, który nie utrzymuje się zbyt długo, we włosach delikatnie czuć perfumy "umieszczone" za uszkiem lewym i prawym:) Byle się nimi nie oblewać od stóp do głów:)))

Gość
włosy sa niezwykle silnym fetyszem, a im ładniejsze i ladniej pachnace tym silniejsza podnieta.
.....4 lata temu ścięłam swoje baaaardzo długie włosy...ex wpadł w szał....patrzyłam na niego zdziwiona....bo nie rozumiałam...co on widział w moich włosach...
autorun
Chyba nic,skoro....ex. :-)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co oznacza gdy chlopak bawi sie wlosami dziewczyny
  • dlaczego mczyni wchaj wosy
  • chlopak bawi sie moimi wlosami
  • wchanie wosw
  • facet wcha kobiete
  • kiedy mczyzna wcha kobiet
  • wachanie wlosow
  • czemu facet wacha kobiete
  • co to znaczy jak facet wacha kobiete
  • wchanie wosw dziewczyny
  • gdy mczyzna wcha wosy
  • co znaczy jak facet obwachuje kobiete
  • czemu facet wacha wlosy
  • chlopak bawi sie wlosami dziewczyny
  • chopak wcha moje wosy
Do góry strony: ... Gdy mężczyzna wącha Twoje włosy...