139
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi71
  • Ocen na +5
139 ppt ?

Ile powinna trwać gra wstępna? Każda minuta ma znaczenie- dlatego nie szczytuję? (72)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile powinna trwać gra wstępna? Każda minuta ma znaczenie- dlatego nie szczytuję?

Napisał(a): rosana -

Ostatnio wyczytałam, że siła orgazmu u kobiet zależy od długości gry wstępnej.
Wg badań przeprowadzonych przez Szwajcarów pieszczenie kobiety przez 15 minut przed stosunkiem zwiększa szanse na orgazm o 15% i jego siłę o 13%
Jeżeli jednak na rozgrzewkę poświęcicie ponad 20 minut szansa na orgazm wzrasta już o 45% a jego siła o 56%

Dla prawdziwych twardzieli jest ponad 30 minutowy rozbieg. Ten daje prawie 100% szanse na orgazm i podnosi jego moc o 123%.

Teraz moje pytanie: JAK namówić partnera na długie pieszczoty? Mój obecny partner jak sam stwierdził nie lubi się zabawiać, bo po co tracić energię, jak można przejść do konkretów. W ten oto sposób nie szczytuję i mam z tym straszny problem. Co robić? Jak z nim rozmawiać? Może tak naprawdę mężczyźni nie lubią gry wstępnej?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Ile powinna trwać gra wstępna? Każda minuta ma znaczenie- dlatego nie szczytuję?

patrvq hahaha :D

podasz link do tych badań ?:D

Gra wstępna powinna trwać tyle na ile się umówicie z partnerem pod kątem twojej przyjemności :)
Nie mam źródła strony :( Kiedyś sobie to zapisałam w pliku.

No ale co robić kiedy mój partner nie chce się umawiać... samolubne podejście do seksu to u mnie codzienność.

Re: Ile powinna trwać gra wstępna? Każda minuta ma znaczenie- dlatego nie szczytuję?

Napisał(a): patrvq -

rosana
patrvq hahaha :D

podasz link do tych badań ?:D

Gra wstępna powinna trwać tyle na ile się umówicie z partnerem pod kątem twojej przyjemności :)
Nie mam źródła strony :( Kiedyś sobie to zapisałam w pliku.

No ale co robić kiedy mój partner nie chce się umawiać... samolubne podejście do seksu to u mnie codzienność.
a powiedziałaś mu, że nie masz orgazmu z nim ? czy wolisz piszczeć dla świętego spokoju ?

Nie wiem jak on zareaguje, jak ja bym się dowiedział od dziewczyny, że jest jej ze mną nie przyjemnie, to próbowałbym coś zmienić ;]

rosana Sam widzisz... no właśnie to jak ja mam mu powiedzieć, że od roku nie miałam orgazmu?
hmm

lepiej chyba nie mówić, że od roku nie masz orgazmu, bo to jednak będzie bolało :D że od roku jest oszukiwany :D

Trudno mi cokolwiek powiedzieć, jak ja byłem w związku to uwielbiałem "lizać" i nikt mnie nie musiał zmuszać :D

Powiedz mu, że gdy Cie tam dotyka to jest CI tak przyjemnie, że chciałabyś żeby Cie polizał bo wtedy jest Ci tak dobrze, że zapominasz o pracy i wszystkich problemach etc

Wymyśl coś fajnego, najlepiej bez focha i nie z pretensjami ;)

Powodzenia.

patrvq
rosana Sam widzisz... no właśnie to jak ja mam mu powiedzieć, że od roku nie miałam orgazmu?
hmm

lepiej chyba nie mówić, że od roku nie masz orgazmu, bo to jednak będzie bolało :D że od roku jest oszukiwany :D

Trudno mi cokolwiek powiedzieć, jak ja byłem w związku to uwielbiałem "lizać" i nikt mnie nie musiał zmuszać :D

Powiedz mu, że gdy Cie tam dotyka to jest CI tak przyjemnie, że chciałabyś żeby Cie polizał bo wtedy jest Ci tak dobrze, że zapominasz o pracy i wszystkich problemach etc

Wymyśl coś fajnego, najlepiej bez focha i nie z pretensjami ;)

Powodzenia.
no to twoja kobieta nie miała na co narzekać... zazdroszczę. eh nie wiem co zrobić. seks jest mega ważną kwestią, teraz to widzę i mam dużo wątpliwości. :(

Napisał(a): aga999 -

porozmawiaj z partnerem i powiedz otwarcie, że takie podejście ci nie odpowiada, że ty potrzebujesz więcej uwagi , czułości, sama coś zainicjuj, nie czekaj tylko na niego, przecież musi mieć twoje przyzwoleniwe, aby się dostaś do ciebie...nie myśl cały czas o orgażmie, bo prawdopodobie w ten sposób się jeszcze bardziej blokujesz, gra wstępna jest bardzo ważna, ale czasami jak jest szał ciał, to i bez niej jest mega odlotowo........

cihy I cała edukacja seksualna kończy się na stoperach, linijkach i liczeniu. ;->
I dobrze, wole to niż gdyby miała wyglądać tak, jak na w Niemczech czy Szwecji.
Najlepiej zakupić takie lalki dmuchane i uczyć przedszkolaki "poprawnej" techniki. Ciekawe czego by się nauczyły poza traktowaniu się nawzajem jak maszynki do robienia sobie dobrze.

Jak ktoś chce to się nauczy sam, w internecie jest wystarczająco dużo inf, jak ktoś nie chce to trudno, szkoła nie pomoże.

Po2 ja nie znam absolutnie żadnych danych które by pokazywały że dzieci w krajach w których jest taka "nauka" są lepsze w łóżku, jest wręcz przeciwnie, kobiety z zachodu są mniej zadowolone, nie mają więcej orgazmów, częściej zachodzą w ciąże jako nastolatki etc.
Radze wyluzować z tą tzw. nauką.

Napisał(a): WednesdayTEN -

rosana (...) Dla prawdziwych twardzieli jest ponad 30 minutowy rozbieg. Ten daje prawie 100% szanse na orgazm i podnosi jego moc o 123% (...)
Zatem... 45 minut da prawie 150% szansy na orgazm i podniesie moc do stanu +185% parametrów wyjściowych? A jakby przenieść owe 50% ponad 100% prawdopodobieństwa na wrażenia (czy można, czy da się? ;)) to mielibyśmy 100% pewność orgazmu i +235% do intensywności. Łomatko! Muszę to przetestować wkrótce. Włączę stoper i jazda!

Napisał(a): WednesdayTEN -

lilith70
WednesdayTEN
rosana (...) Dla prawdziwych twardzieli jest ponad 30 minutowy rozbieg. Ten daje prawie 100% szanse na orgazm i podnosi jego moc o 123% (...)
Zatem... 45 minut da prawie 150% szansy na orgazm i podniesie moc do stanu +185% parametrów wyjściowych? A jakby przenieść owe 50% ponad 100% prawdopodobieństwa na wrażenia (czy można, czy da się? ;)) to mielibyśmy 100% pewność orgazmu i +235% do intensywności. Łomatko! Muszę to przetestować wkrótce. Włączę stoper i jazda!
:DDD Tylko nie zajedź się na śmierć :DDD
Jazda to chyba później? ;) A ile trzeba jechać? ;) To stoper zaprogramuję odpowiednio.

A najlepiej to seksić się będzie na papierze milimetrowym - aby z dokładnością co do milimetra ciała kochanków były względem siebie ułożone/ustawione aby zmultyplikować doznania (kolejne +X% do intensywności).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile powinna trwać gra wstępna? Każda minuta ma znaczenie- dlatego nie szczytuję?