Reklama

96
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +0
96 ppt ?

Jak mam zdobyc kobiete skorpiona? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak mam zdobyc kobiete skorpiona?

Napisał(a): Gość maleńka -

men Poznałem dziewczyne- jej znak zodiaku to skorpion.....Grzech nie dziewczyna;P:P
Nie potrafie jej zdobyć - jest ona dla mnie wielka zagadką....tajemnicza i kobieca
Może macie jakies metody na zdobycie skorpionicy????????????????????????????
pozd;)
.......przykro mi, ale skorpionica nie zechce raka.......a na pewno nie w roku szczura....

Napisał(a): -

Nie wiem, jaka jest ta dziewczyna, co lubi, ale... skoro pytasz;-) Jestem spod znaku skorpiona i wiele cech jemu przypisywanych w moim przypadku się zgadza. Zainteresować mnie może tylko osoba tajemnicza, pełna sprzeczności, ale uczciwa. Nie lubię sytuacji, gdy nowo poznana osoba bardzo szybko przejawia mną zainteresowanie. Nie lubię być osaczana. Nie lubię miłosnych wyznań - przynajmniej na początku znajomości. Mam dużą potrzebę niezależności i jeżeli jakaś osoba próbuje mnie w jakiś sposób ograniczyć, to jej unikam. Lubię mieć poczucie niepewności. Nie chcę do końca wiedzieć, co jest białe, a co czarne. Jeżeli ona jest choć trochę podobna do mnie, to jedyna rada: robić wszystko, aby wiedziała, że jesteś w pobliżu, ale nie była pewna Twojego zainteresowania jej osobą.

Napisał(a): -

Trudno mi jasno określić typ mężczyzny, który mógłby mi się podobać.
Jeżeli chodzi o wygląd, to nie wiem dlaczego, ale nigdy nie podobali mi się mężczyźni super przystojni. Bywa, że koleżanki były zaskoczone moimi wyborami - ale najwazniejsze, że ja byłam szczęśliwa:-) Na początku znajomości zwracałam uwagę na dłonie (duże dłonie) i sylwetkę - najbardziej podobali mi się mężczyźni "duzi". Może dlatego, że kobieta ma wtedy jakieś podświadome poczucie bezpieczeństwa. Z pewnością zawsze zwracałam uwagę na oczy - musiałam widzieć w nich szczerość. Ale wygląd nie był nigdy czymś, co decydowało o przyszłości relacji kobieta - mężczyzna. Bywało, że w bliższym poznaniu tracił w moich oczach, ponieważ jakaś cecha charakteru mi nie odpowiadała.
Cechy charakteru: mężczyzna z pasjami, tajemniczy, skryty, mający swój świat, niezależny (w sensie podejmowanych decyzji). Sprawiający wrażenie niedostępnego - przynajmniej w pierwszej fazie znajomości. Taki, który potrafi być zagadką. Nie musi dużo mówić, ale jak już ma coś powiedzieć, to niech to będzie coś mądrego. Taki z trochę skomplikowaną osobowością. W bliższych relacjach czuły, ale nie nachalny. Potrafiący mnie czymś zaskoczyć - czymś, czego bym się po nim nie spodziewała. No i szczery. Jeżeli miałby mnie oklamać, to lepiej, żeby nie mówił nic.
To taki ideał:-)

Napisał(a): Gość:79 -

Ja też jestem kobieta skorpionem.....i zaczyna mnie denerwowac moja osoba .......poniewaz tak jak twoja skorpionica tak i ja nie daje sie poderwac .......Oczekuje od faceta nie wiadomo czego, długo go sprawdzam,czy aby napewno jest mna zainteresowany czy może chce mnie tylko wykorzystać.Jestem bardzo ostrożna w tych sprawach..i czasem naprawde tego załuje............Ale jeśli ktos to przetrwa:P to ma u mnie jak w raju ......:*** pzd

Także nie poddawaj sie i walcz o nią.......skorpiony tak lubją

Napisał(a): Gość maleńka -

men A moze jeszcze ktos inny podpowie mi jak mam to zrobić...... Z tego co czytam to długa droga przede mną aby ją zdobyć:P ale jestem na to gotowy bo strasznie ją kocham<3 <3
A kto Ci tu powie, jakie ona ma oczekiwania względem Ciebie, co lubi, co kocha, jakie kwiaty chce dostawać, jakie słowa słyszeć, kto Ci tu powie, jakiej muzuki lubi słuchać, jakie priorytety w życiu ma, jaki charakter, jakie zasady? Ty chyba to wiesz, więc działaj względem tej wiedzy i jak Ci tu radzą czekaj, czekaj, czekaj....

Napisał(a): Gość Zb. -

Prosta sprawa..Musisz mieć swój dom,samochód,pewną prace z dochodami na ręke co najmniej 2-2,5 tysiąca.
Żadnych nałogów (jedynym nałogiem może byc owa skorpionica..)
Umiejętność gotowania i majsterkowania...
Stosowny wygląd i kultura osobista,gorący temperament mile widziany..
Powinieneś też lubić dzieci..
Tyle na początek,jak z takimi parametrami wystartujesz do skorpionicy,Jej" twierdza" musi paść..
Też miałem problemy ze zdobyciem jednej wodniczki..
Pozdrawiam
daj znać jak poszło...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zdobyc kobiete skorpion
  • jak zdobyc kobiete skorpiona
  • jak uwie pani skorpion
  • jak uwie kobiet skorpion
  • jak poznac dziewczyne skorpion
  • dziewczyna skorpion jak ja zdibyc
  • Jak zdoby pani skorpion
  • jak uwiesc pania skorpion
  • jak zdobyc skorpionice
  • jak poderwa skorpionice
Do góry strony: Jak mam zdobyc kobiete skorpiona?