Reklama

22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń145
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
22 ppt ?

JESTEM KOCHANKĄ ŻONATEGO ? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

JESTEM KOCHANKĄ ŻONATEGO ?

Napisał(a): -

[size="5"][size="4"]Witam wszystkich forumowiczów. Pare miesięcy temu zaczęłam pracę w pewnej firmie. Po pewnym czasie poznałam tam mężczyznę, który od razu wpadł mi w oko, zresztą tak jak ja mu. Dodam że mam 21 lat i jestem w 3-letnim nieformalnym związku, a on z kolei 37.... a co gorsze ma żonę i 2 dzieci. Ostatnimi czasy doszło między nami do pewnego zbliżenia (czułe pocałunki).Nie koniecznie chciałam poddać się tej chwili, ale jednak chwila uniesienia i serce wygrało z rozumem. Początkowa fascynacja na "odległość" przerodziła się w dużo bliższe kontakty. Wczoraj doszło między nami do kolejnych niezaplanowanych oraz niekontrolowanych pocałunków, podczas których mój "przyjaciel" oznajmił mi, że nasze uczucie musi pozostać niezobowiązujące.... Ja również uważam, że nasza znajomość powinna być czymś "niezobowiązującym", ponieważ liczę się z tym, że ma dzieci, które kocha oraz żonę, do której na pewno też coś czuję. Nie mam zamiaru ROZBIJAĆ RODZINY. Czuję do siebie żal i zlość że uległam tej pokusie.... Wiem, że źle robię, ale NIE CHCĘ tego kończyć. Z każdym dniem popadam w coraz większy "obłęd" na jego punkcie. Jestem swiadoma że powinnam zakończyć TERAZ tą znajomość póki nie przerodziła się w coś głębszego, ale NIE POTRAFIĘ :( Coraz bardziej uświadamiam sobie, że prawdopodobnie jest to MIŁOŚĆ.. Nie doszło jeszcze między nami do wyznań itp. Lecz czuję, że jeśli dlużej będę to ciągnąć to Oboje, mimo że on zapewnił mnie, że to niezobowiązująca znajomość, stwierdzimy po pewnym czasie, że się KOCHAMY. Nie wiem co mam zrobić.. Proszę o jakieś sensowne porady. Wiem, że "kochanki" są okrutnie tępione przez kobiecą część polskiego społeczeństwa,ale proszę o wyrozumiałość. Jestem świadoma, że ja i ON robimy źle i krzywdzimy wszystkie osoby w koło.[/size] [/size]

Re: JESTEM KOCHANKĄ ŻONATEGO ?

Napisał(a): Gość -

zalisz sie k......dz.....sz......czy sie chwalisz???bo juz nie wiem i ten tekst...........co gorsze on ma zone i 2 dzieci................no k..... a powinien byc bezplodny i najlepiej impotent hahaha to by nie byl zonaty----------------durna dz......-i mialabys problem z glowy...............albo z krocza-zal mi ciebie

Re: JESTEM KOCHANKĄ ŻONATEGO ?

Napisał(a): FridaKahlo69 -

Też uważam, że powinnaś teraz zakończyć tę znajomość.
Pan jest w wieku, w którym już ewentualnie można mówić o kryzysie połowy życia.
Stąd chęć udowodnienia sobie, że stać go jeszcze na poderwanie małolatki.
A małolatką dla niego jesteś.
Pan się zabawi i pójdzie się sprawdzać gdzie indziej.
A Ty będziesz płakać w poduszkę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jestem kochank onatego
  • jestem kochanka zonatego
  • kochanka zonatego
Do góry strony: JESTEM KOCHANKĄ ŻONATEGO ?