804
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi105
  • Ocen na +591
804 ppt ?

Kaczyński popełnił poważny błąd? (106)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~moje zdanie -

Wlasnie ze Lider Kaczynski absolutnie nie powinien startowac na Prezydenta. Spelnia sie doskonale w swojej roli przywodcy kontrolujacego sytuacje z tylnego siedzenia.

gość Lider Kaczynski powinien startowac na Prezydenta
W tej chwili mamy w Polsce tak duze poparcie dla PIS- u, ze wrecz grozi to przewrotem. Inni tez maja cos do powiedzenia, a nie tylko jyz prawie emeryt

Napisał(a): gość Maryjan -

Jeden błąd w rozumowaniu. Kaczyński nie miał żadnego planu. Minęło ponad pół kadencji i z obiecanych milionów miejsc pracy i mieszkań zero i żadnego planu. Po całej kadencji zostałby rozjechany i skończył jak SLD. To była panicznie ucieczka.

Napisał(a): ~gość -

Czas na rządy POLAKÓW we własnym kraju.Popierajmy Kukiz15,Ruch Narodowy,Kongres
Nowej Prawicy,Młodzież Wszechpolską nawet ONR bo mimo opluwania przez lewactwo
to polska narodowa organizacja bliższa nam niż BUNDY czy LEWACTWO ! Ciągle do POLSKI
sprowadzane są żydowskie B'nai B'rith zakazane przez prezydenta Mościckiego ze względu
na usiłowanie likwidacji Polski, także Kongres żydów z USA założył swoje gniazdo w POLSCE.
Coraz więcej beżowych,czarnych,azjatów w naszym kraju.Pamiętajmy że tolerancyjne narody
zawsze zostaną zdominowane przez przybyszy. Na you Tube jack caleib polecam polakom
jako lekturę.

Napisał(a): gość -

Chce Polski. Takiej jaka znam. Z wartościami takimi jako jeden z niewielu krajów możemy się chwalic. Nie chcę eutanazji. Nie chcę aborcji- bo jako kobieta chce mieć wybor??? Nie chce małżeństw homoseksualnych. Chcę kraju w którym nie boję się wyjść na ulice. Jednocześnie chce zaprzestania finansowania ideologii Rydzyka. Kościół ma być kosciolem. Kapłan wybierając swoją drogę podejmuje decyzje. Swoja!. Nie życzę sobie płatnych sakramentow. Utrzymywania dzieci i rodzin księży. Chcę aby rząd wyjaśnił sprawę molestowania i podofilii w kosciele.
Ale przede wszystkim to czego nie chce! Aby rządy pokroju PO- pro niemieckie antypatriotyczne z dnia na dzień karmisz mnie klamstwami. Robiły że mnie debila. Ograbialy z kultury moralności i MOICH pieniędzy na rzecz Zachodu. Dlatego będę głosować na PIS. NA PREZESA- choć jakim szaleniec by nie byl. Z prostego powodu. Tylko ta Partia jest PROPOLSKA

Napisał(a): gość -

Nie sadze pan kaczynski ,nie popelnil zadnego bledu jego partia jest na przodzie w peletonie .Wlasnie uciekli jakas godzine jazdy dla calej tej opozycji ,juz jada z wiatrem do nastepnych wygranych wyborow a opozycja dalej ma pod wiatr.Niespodzianek nie widze chyba ze sami z pisu sobie niespodzianki zrobia w co watpie pan giertch moze sobie nozko postapac a pan schetyna nie ma haryzmy na wodza reszta sie nie liczy blad statystyczny.
Dziekuje pozdrowienia z N.Y.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński popełnił poważny błąd?