23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +-21
23 ppt ?

Pianka do włosów/ farbowanie wlosow (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pianka do włosów/ farbowanie wlosow

Napisał(a): kieszona -

Hej, czym dziewczyny farbujecie włosy? Nie długo mam półmetek i chciałabym jakoś fajnie wyglądać na tej imprezie. Dobra jest ta pianka do farbowania wlosow? Jak ją się rozprowadza, nie wchłania się za szybko we włosy i nie zostawia plam?
INTERIA.PL

Re: Pianka do włosów/ farbowanie wlosow

Napisał(a): elegant5 -

O jaką piankę ci dokładnie chodzi, bo nie napisałaś? :) Jedyną jaką znam to Loreala http://www.lo(...)ex.aspx i rozprowadza się zdecydowanie łatwiej niż zwykła farba - przede wszystkim szybciej. W domu samodzielne farbowanie tą pianką zajmuje mi dosłownie 5min. Plus oczywiście odczekanie i spłukanie.

Napisał(a): ~baska -

~cocacola Tej pianki używa moja znajoma i ma bardzo fajny kolor. Nie spłukuje jej się za szybko. Na odrosty najlepiej dawać tę samą farbę.
na same odrosty? nie jest to przypadkiem niewygodne? uciążliwe?

~andi na odrosty kolejne farbowanie;] i tak w kołko. lubię świeży kolor, ale po 2 tyg już widze odrost
no ale to się przecież włosy niszczą, po za tym żeby odrosty w ogóle się nie pojawiały to raz w miesiącu musiałabym płacić za farbowanie - masakra!

Napisał(a): ~Annaa -

Na odrosty farba, oczywiście, ale tylko co 2-3 miesiące, częściej bym się nie zdecydowała. A co pomiędzy to już jest problem. Ja się już nieco przyzwyczaiłam, że mi po 1,5 miesiąca trochę siwizna spoziera ze łba, ale żeby to dobrze wyglądało, to nie powiem.

Napisał(a): ~andi -

~cocacola Tej pianki używa moja znajoma i ma bardzo fajny kolor. Nie spłukuje jej się za szybko. Na odrosty najlepiej dawać tę samą farbę.
ooo ja mam ten problem, albo zapominam która to farba była, albo mnie korci ,żeby zmeinić odcien. kolor bazowy braż,ale wiece bardziej kasztan,lub bardziej chlodny braz....
~baska
na same odrosty? nie jest to przypadkiem niewygodne? uciążliwe?
nakłada tak samo jak farbe, musi odzielać pasma,,, itp

~baska
no ale to się przecież włosy niszczą, po za tym żeby odrosty w ogóle się nie pojawiały to raz w miesiącu musiałabym płacić za farbowanie - masakra!
farbując odrost nakladasz tylko przy skorze,jezeli masz tan sam kolor, to po dlugosci jedynie przeciągasz na pare min ,żeby złapały ton. niszcza sie mniej i bardziej. to co ja poradze?;]

Napisał(a): ~baska -

~ciastka Teraz zauważyłam, że jest coś takiego jak spray do zakrywania odrostów. Wystarczy psiknąć i wszystko zakryte, ponoć. bo sama póki co nie używałam. Trochę nie ufam takim wynalazkom.
o, dokładnie o tym myślałam. warto to wypróbować na pewno, włosom nie zaszkodzi na bank.

~Annaa Na odrosty farba, oczywiście, ale tylko co 2-3 miesiące, częściej bym się nie zdecydowała. A co pomiędzy to już jest problem. Ja się już nieco przyzwyczaiłam, że mi po 1,5 miesiąca trochę siwizna spoziera ze łba, ale żeby to dobrze wyglądało, to nie powiem.
no to można przecież stosować coś na te odrosty siwe okropne, tak by je zamaskować pomiędzy farbowaniami.

Napisał(a): ~ciastka -

~baska
~ciastka Teraz zauważyłam, że jest coś takiego jak spray do zakrywania odrostów. Wystarczy psiknąć i wszystko zakryte, ponoć. bo sama póki co nie używałam. Trochę nie ufam takim wynalazkom.
o, dokładnie o tym myślałam. warto to wypróbować na pewno, włosom nie zaszkodzi na bank.

A skąd Ty moja droga taka tego pewna jesteś, że włosom nie zaszkodzi? Włosom szkodzą różne rzeczy, a ja swoje lubię Wolałabym usłyszeć jakąś opinię. Choć tak czy inaczej przymierzam się do zakupu.

Napisał(a): ~andi -

~Annaa Na odrosty farba, oczywiście, ale tylko co 2-3 miesiące, częściej bym się nie zdecydowała. A co pomiędzy to już jest problem. Ja się już nieco przyzwyczaiłam, że mi po 1,5 miesiąca trochę siwizna spoziera ze łba, ale żeby to dobrze wyglądało, to nie powiem.
jest to spory problem! ale są na to kosmetyki

jest to spray, używasz tak samo jak np suchy szampon, musisz oddzielic pasma itp, ale działa, ma barwnik,kolor w sobie i zakrywa odrost do czasu mycia

~ciastka
A skąd Ty moja droga taka tego pewna jesteś, że włosom nie zaszkodzi? Włosom szkodzą różne rzeczy, a ja swoje lubię Wolałabym usłyszeć jakąś opinię. Choć tak czy inaczej przymierzam się do zakupu.
a co tu ma niszczyc? przeciez to nie jest na amoniaku
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pianka do włosów/ farbowanie wlosow