Reklama

19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
19 ppt ?

POCZATEK LUDZKOSCI..... (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

POCZATEK LUDZKOSCI.....

Napisał(a): DOCIEKLIWA -

Jak wszyscy wiemy Bog stworzyl pierwsze Adama potem z jego zebra stworzyl kobiete Ewe.....to byly pierwsze istoty ludzkie na ziemi ....tak????....potem Ewa urodzila dwoch synow .....nastepnie jeden zabil drugiego ..wiec pozostal JEDEN...teraz prosze mi powiedziec skad sie wzieli ludzie na ziemi....skoro pozostal tylko jeden syn ....moze spal ze swoja matka Ewa????...bo przeciez innych ludzi nie bylo ...czy nie tak??????czyzby Biblia juz od poczatku klamala????prosze mi to wytlumaczyc ,bo nikt mi nie potrafi tego wytlumaczyc.....
INTERIA.PL

Re: POCZATEK LUDZKOSCI.....

Napisał(a): DOCIEKLIWA -

NIE PRZECZYTAM BO NIE MAM BIBLI W POSIADANIU.....TYMCZASOWO....PROSZE O CYTAT....NIE MIESZKAM TERAZ W POLSCE I NIE MAM DOSTEPU DO BIBLI...A JETSE CHRZESCIJANKA I MIALAM DUZO WLKOWANE NA KATECHEZACH...ALE NIE PAMIETAM ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA??????

Napisał(a): -

Dobrze, więc przepiszę ci ten werset. Mam jeszcze prośbę do ciebie byś nie pisała samymi duzymi literami. Powoduje to że tekst jest mniej czytelny.
Werset o który chodzi brzmi:
Po zrodzeniu Seta żył Adam osiemset lat i zrodził synów i córki.
Pozdrawiam.

Napisał(a): Gość -

lux45 Dobrze, więc przepiszę ci ten werset. Mam jeszcze prośbę do ciebie byś nie pisała samymi duzymi literami. Powoduje to że tekst jest mniej czytelny.
Werset o który chodzi brzmi:
Po zrodzeniu Seta żył Adam osiemset lat i zrodził synów i córki.
Pozdrawiam.
to ty lux45 też będziesz żył 900 lat jak będziesz takie pierdoły wypisywał .........po prostu zasłurzysz się ..

Napisał(a): Gość **** -

Jak jesteś taka dociekliwa,to powinnaś wiedzieć że na 3 stronie jest wątek""KAZIRODZTWO-POCZĄTKIEM LUDZKOŚCI"",i tam już była dyskusja na ten temat, a ty zdaje się drugi człon wątku przepisałaś i chcesz błysnąć--co wiem nie jesteś nowicjuszką na tym forum,więc dobrze wiesz jakie wątki tu były--więc na drugi raz nim napiszesz jakiś wątek poszukaj czy takiego nie było--albo zadaj inne konkretne pytanie!!

Napisał(a): dociekliwa -

niestety ku Twojemu zdziwieniu jestem pierwszy raz na tej str. poniewaz od niedawna podlaczony mam net ...i nie chcialam blysnac bo niby czym???????poprostu pytam...i nie badz taki(a)zlosliwy....dzieki za odpowiedz lux ,,ale nie wierze w te bajki o tak dlugim zyciu...dlaczego teraz tyle ludzie nie zyja ....i dlaczego kazirodztwo jest zabronione skoro poczelismy sie z kazirodztwa......dzieki za podanie strony w takim razie nikomu juz nie bede glowy trula ...zobacze czy zadowoli mnie to co tam pisze ...na razie..

Napisał(a): Bartek -

dociekliwa niestety ku Twojemu zdziwieniu jestem pierwszy raz na tej str. poniewaz od niedawna podlaczony mam net ...i nie chcialam blysnac bo niby czym???????poprostu pytam...i nie badz taki(a)zlosliwy....dzieki za odpowiedz lux ,,ale nie wierze w te bajki o tak dlugim zyciu...dlaczego teraz tyle ludzie nie zyja ....i dlaczego kazirodztwo jest zabronione skoro poczelismy sie z kazirodztwa......dzieki za podanie strony w takim razie nikomu juz nie bede glowy trula ...zobacze czy zadowoli mnie to co tam pisze ...na razie..
Cześć nie złość sie nie ma potrzeby byś sie wściekała
« Wróć do tematów
Do góry strony: POCZATEK LUDZKOSCI.....