288
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +397
288 ppt ?

Polska przyjmuje ponad 1/5 wszystkich imigrantów, jacy wjeżdżają do Europy. Mimo to mamy otrzymać 1,5 mld euro kary (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Polska przyjmuje ponad 1/5 wszystkich imigrantów, jacy wjeżdżają do Europy. Mimo to mamy otrzymać 1,5 mld euro kary

Napisał(a): ~ck1 -

jakich uchodźców?
Białorusini i Ukraińcy to imigranci zarobkowi. Co jakiś czas wracają do domów do rodzin w swoim kraju.
Nie piszcie bzdur.
INTERIA.PL

Re: Polska przyjmuje ponad 1/5 wszystkich imigrantów, jacy wjeżdżają do Europy. Mimo to mamy otrzymać 1,5 mld euro kary

Napisał(a): ~lolo -

ireneo
~gość
Lampart
~gość
ireneo
~gość1
ireneo uwzględnili i dlatego limit taki określili, bo on nie jest jeden taki sam dla wszystkich. Więc masz co chcesz. O co chodzi?
Nie opowiadaj bzdur lewaku.
Pod względem liczby uchodźców, których mamy przyjąć, Polska zajmuje czwarte miejsce w UE.
tu masz wedle mieszkańców:
na 10 tys. obywateli Polsce przypadnie średnio 2,44 uciekiniera. Mniej przypadnie tylko Rumunii (średnio 2,33), Bułgarii (średnio 2,07) i Litwie (średnio 1,97).
Więc na 28 państw uplasujemy się na 24 miejscu. W Luksemburgu przyjmą już 8 uchodźców na 10 tys. mieszkańców, a w Szwecji, Finlandii, Holandii i Austrii ponad 4 uchodźców.
Zdjęcie
Lubię tych tchurzliwych anonimowych odważniaków :-)))) Cymbałów wstawi zdjęcie bo chyba pisac nie umie - a jak nawet- to nie wie co mądrego odpisac w odpowiedzi na takowe dane statystyczne.
Odpisuje się ludziom rozumnym nie idiotom, zamiast podniecać się statystykami spójrz za okno i policz Ukraińców.
ja lubię odpisywać idiotom. Jakbyś tak zechciał policzyć Polaków w Niemczech, GB, Włoszech, Austrii, to te przypadkiem wymienione kraje zwolniłbyś z przydziału uciekinierów. No wypadało pododawać u nich Ukraińców, Czeczeńców, i sporo innych nacji.
Widzisz, odpisałem, bo chcę byś zmądrzał. myślisz, że nie dałbym rady coś ci wkleić? Jak już mi się białe z czarnym zacznie mieszać, to może będe robił jak ty i reszta idiotów.
Sam jesteś mądry inaczej,Polska jest w Unii więc strzel sobie baranka.

Napisał(a): ~kot -

~Putinek
~asd123 My 1,5 mln, oni parę bilionów reparacji za zniszczenia w Polsce podczas wojny i cacy.
tylko zeby sie potem nie czepiali do granic zachodnich...
A one w tej samej umowie były określone, co odszkodowania od Niemców dla Polski tylko miał je wypłacić ze swojej części reparacji ZSRR. To też jest w tej umowie, podpisanej przez USA, GB i ZSRR

Napisał(a): ~Antykanty -

ireneo
~gość
Lampart
~gość
ireneo
~gość1
ireneo uwzględnili i dlatego limit taki określili, bo on nie jest jeden taki sam dla wszystkich. Więc masz co chcesz. O co chodzi?
Pod względem liczby uchodźców, których mamy przyjąć, Polska zajmuje czwarte miejsce w UE.
na 10 tys. obywateli Polsce przypadnie średnio 2,44 uciekiniera. Mniej przypadnie tylko Rumunii (średnio 2,33), Bułgarii (średnio 2,07) i Litwie (średnio 1,97).
Więc na 28 państw uplasujemy się na 24 miejscu. W Luksemburgu przyjmą już 8 uchodźców na 10 tys. mieszkańców, a w Szwecji, Finlandii, Holandii i Austrii ponad 4 uchodźców.
Zdjęcie
Lubię tych tchurzliwych anonimowych odważniaków :-)))) Cymbałów wstawi zdjęcie bo chyba pisac nie umie - a jak nawet- to nie wie co mądrego odpisac w odpowiedzi na takowe dane statystyczne.
Odpisuje się ludziom rozumnym nie idiotom, zamiast podniecać się statystykami spójrz za okno i policz Ukraińców.
ja lubię odpisywać idiotom. Jakbyś tak zechciał policzyć Polaków w Niemczech, GB, Włoszech, Austrii, to te przypadkiem wymienione kraje zwolniłbyś z przydziału uciekinierów. No wypadało pododawać u nich Ukraińców, Czeczeńców, i sporo innych nacji.
Widzisz, odpisałem, bo chcę byś zmądrzał. myślisz, że nie dałbym rady coś ci wkleić? Jak już mi się białe z czarnym zacznie mieszać, to może będe robił jak ty i reszta idiotów.

Napisał(a): ~olek -

[b][/b]
ireneo
~gość
Lampart
~gość
ireneo
~gość1
Zdjęcie
Gdybyś miał odrobinę rozumu, nie porównywał byś Polaków do kolorowych nierobów.

Napisał(a): gość -

Czas wyjść z kurfiidolka. Niech Europa za żydowską kasę sama się męczy z tymi śmieciami. To nie są za dni uchodźcy to jest organizacja Europy. Tu chodzi o wojnę ras i religii. To jest największy business dla izraela.

Napisał(a): ~Jurek -

Takie stawianie sprawy, to czysta propaganda Rydzykowa.
Z Ukrainy to nie emigracja za azylem . Ukraińcy przyjeżdżają zarobkować, płacą w Polsce podatki i ZUS, a z tego nie korzystają. To dla Polski czysty interes, w przeciwieństwie do udzielania pomocy azylantom, która kosztuje pieniądze.
Taka polityka to czysta głupota, bo i tak wszyscy uchodźcy (azylanci) ! uciekną do krajów zachodnich w bardzo krótkim czasie (Patrz Czeczeńcy), a 6 miliardów złotych kary, to na przeciętnego Polaka wypada po ok. 150 zł Ktoś to musi zapłacić !
i co zrobi Rząd ? - wprowadzi następne podatki.
Dajemy się strzyc jak owieczki.

Napisał(a): ~richard -

Niemiec naród niemy,jak coś powie to jawnie nieporadnie to wygląda,niech uczą się polskiego,przez granicę do warszaw blisko,wpadną do urzędu naszego emigracji
i podliczą na nowo w jakiej wysokości polska nie dostała i nie odebrała dopadł na
emigrantów,i spokojnie przekaże to Merkel i komisji i z Bundestagu w unii,fersztej?

Napisał(a): gość -

Jak do tej pory obrażają tylko pisiory.
Rozmawiajcie konkretnie i rzeczowo.
Ukraincy przyjeżdżają do pracy a nie uciekają przed wojną (poza nielicznymi wyjątkami). Także nie jest za dziesiatkami uchodźców. Islamisci powinni otrzymać pomoc w krajach islamskich i tam mieszkac.Europa może pomóc dająć pieniądze.
Uważam jednak że 1,2 czy nawet 10 tysiący to nie problem dla Polski pod warunkiem przyjmiemy wyłącznie katolików z tamtych krajów. To łatwo zweryfikować- Nikt nie ma takich notatek o swoich wiernych jak każda parafia w danym kraju.
W ten sposób nie zapłacimy kar, nie będziemy czarną owca Unii,a imigranci i tak prędzej czy później uciekną z Polski ponieważ wolą Niemcy Francję itp.
Wystarczy pomyśleć a nie rzucać się z szabelka na czołgi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Polska przyjmuje ponad 1/5 wszystkich imigrantów, jacy wjeżdżają do Europy. Mimo to mamy otrzymać 1,5 mld euro kary