Reklama

41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
41 ppt ?

SEX Jaka pozycja na pierwszy raz? Jaka daje najwięcej przyjemności? (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

SEX Jaka pozycja na pierwszy raz? Jaka daje najwięcej przyjemności?

Napisał(a): SzybkiPytajnik -

No więc jak w temacie: Jaka pozycja jest najlepsza na pierwszy raz? Tak żeby dziewczyna nie odczuwała bólu i jaka jednocześnie sprawia najwięcej przyjemności. Prosze o porady ze wzgędu iż nie jestem doświadczona- nie wspolzylam jeszce ze swoim chlopakiem ale mam taki zamiar...

Na razie ograniczamy sie tylko so sexu oralnego :-)

Szczerze powiedziawszy masakrycznie boje sie tego pierwszego razu i zwiazanego z nim bolu..moze ktoś z was ma jakies wyprobowane pozycje na pierwszy raz tak aby blone przebic szybko i malobolesnie?
INTERIA.PL

Re: SEX Jaka pozycja na pierwszy raz? Jaka daje najwięcej przyjemności?

Napisał(a): japa99 -

Pierwszy raz nie musi być od razu pełnym zbliżeniem. Może warto, żebyście trochę popróbowali, żebyś oswoiła się trochę z tym uczuciem:) Ja właśnie tak zaczęłam współżycie, leżąc na moim partnerze to ja decydowałam o tym co i jak się dzieje. Pierwsze takie zbliżenie skończyło się jedynie przerwaniem błony i tyle. Kolejny raz poszliśmy o krok dalej. Za każdym razem na początku to ja byłam na górze- nic nie bolało. Bardzo ważne jest to abyś się tak nie stresowała.
Może głupie, ale dosyć trafne porównanie, zakładałaś kiedyś tampon? Pamiętasz swój pierwszy raz? Pewnie się stresowałaś i bolało. W końcu ci się udało i okazało się, że może nie boleć i wcale nie jest to takie trudne:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy pierwszy raz jest przyjemny
  • jaka pozycja na pierwszy raz
  • pozycja na pierwszy raz
  • czy pierwszy sex jest przyjemny ?
  • jakie pozycje daja najwiecej przyjemnimosci w seksie
  • pierwszy raz jaka pozycja
  • moj pierwszgy raz jaka pozycja
  • mj pierwszy raz najlepsza pozycja
  • najlepsZE POZYCJE.NA PIRWSZY RAZ
  • jaka pozycje pierwszy raz
Do góry strony: SEX Jaka pozycja na pierwszy raz? Jaka daje najwięcej przyjemności?