48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +47
48 ppt ?

Skoro nie było ich na Sali Kolumnowej, kto przeliczył głosy? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Skoro nie było ich na Sali Kolumnowej, kto przeliczył głosy?

Napisał(a): rafal333 -

W stenogramie z piątkowego posiedzenia Sejmu w Sali Kolumnowej pojawiły się nazwiska posłów, którzy... w nim nie uczestniczyli. Marszałek Marek Kuchciński powołał do liczenia głosów m.in. posłankę Kukiz'15 Elżbietę Borowską oraz posła PSL Krystiana Jarubasa. Skoro nie było ich na Sali Kolumnowej, kto przeliczył głosy?

- Ja rzeczywiście nie byłam na Sali Kolumnowej i nie brałam udziału w tym głosowaniu ani w liczeniu głosów. Możliwe jest zawsze - i to jest uprawnienie marszałka - wyznaczanie sekretarzy posiedzenia. Zazwyczaj jesteśmy informowani kilka dni wcześniej, że zostaliśmy wyznaczeni. W tym przypadku ja nie zostałam poinformowana - mówi w rozmowie z Interią posłanka Kukiz'15 Elżbieta Borowska.
"Nie brałem udziału w tym głosowaniu"....Kolejne oszustwo PISu !

Czytaj więcej na http://fakty.(...)=chrome
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Skoro nie było ich na Sali Kolumnowej, kto przeliczył głosy?

Napisał(a): Bernardo -

Oj tam, nieważne!
Ktoś tam te głosy pewnie liczył!
Zarówno Pan Prezes jak i Marszałek Kuchciński oświadczają, że jest to policzone poprawnie, i że w ogóle wszystko odbyło się z poszanowaniem prawa.
... a że do opozycji, która chciał wejść na salę zwracano się w stylu: "wypadasz stąd"?
Że nie pozwalano zbliżyć się do stołu prezydium żeby złożyć wnioski formalne?
Że nie ma nagrania pokazującego kto wtedy właściwie był na sali?
Że był tam osoby nieuprawnione do przebywania podczas tak ważnych głosowań, jak np. pracownicy sejmu i adiutanci posłów?
Że niektórzy posłowie podpisywali się już po głosowaniu?

To są przecież nieistotne drobiazgi!
A jak opozycja będzie dalej przeszkadzać, to najbliższe posiedzenie Sejmu zorganizuje się na Nowogrodzkiej w siedzibie PiS, i opozycji w ogóle się nie wpuści! :-)

I przy okazji kolejna forumowa ciekawostka:
Ponieważ jest tu ewidentna wina PiS-u, i ponieważ nie za bardzo jest jak przysrać KOD-owi, to rzecz jasna ani jeden zwolennik rządu się nie odzywa! :-)

rafa333 Kaczyński miał wspaniały sen o liczeniu glosów, do czego taki głąb może się jeszcze posunąć ?
Panowie nie uzgodnili wspólnego stanowiska i trochę się zaplątali przecząc jeden drugiemu:
Pan Prezes powiedział, że na dziesięciu wyznaczonych do liczenia głosów dwóch się nie zgłosiło do Sali kolumnowej, więc zastąpiono ich innymi.
A marszałek Kuchciński zapewnił, że głosy liczyło ośmiu wybrańców.
:-)
Coraz mniej to wszystko trzyma się kupy, ale co tam, kto w PiS-ie zwraca uwagę na takie pierdoły jak prawo, uczciwość czy zasady głosowania.
Grunt, że głosowali i przegłosowali!!!

Napisał(a): kajal56 -

Myślę że nadejdzie czas rozliczenia tego despotyzmu obecnie rządzących.Dla dobra naszej Ojczyzny musimy wyeliminować z bieżącej polityki oszustów i demagogów.Wolni,wykształceni ludzie nie dadzą sobie wmówić tych kłamstw.Następną próbą oszustów pisowskich będzie próba manipulacji przy ordynacji wyborczej.Musimy być czujnymi i tępić wszelkie takie próby.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Skoro nie było ich na Sali Kolumnowej, kto przeliczył głosy?