Reklama

79
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń495
  • Odpowiedzi74
  • Ocen na +0
79 ppt ?

ZAKLĘCIA ANDRZEJKOWE :) (75)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ZAKLĘCIA ANDRZEJKOWE :)

Napisał(a): -

Andrzejki już za 2 dni, oto kilka zaklęć dla samotnych i zakochanych nieszczęśliwie.

1.Dla starych panien, które nie mogą wytrzymać presji otoczenia i muszą natychmiast wyjść za mąż:
"O wielka szeptunko, nie być palcami wytykaną, od starych panien wyzywaną, od mężatek odpędzaną, nie chcę już być panną samą!"- powtarzać wielokrotnie w andrzejkowy wieczór.

2.Dla prawdziwie zdesperowanych:
Przed zdjęciem ukochanej lub ukochanego, który nie che się już z tobą spotykać, postaw szklankę zimnej wody, dodaj siedem łyżek cukru i mieszaj, aż się rozpuszczą. Podczas mieszania myśl intensywnie o nim (czy o niej), niegodnym/ej twojej miłości. Powinno być po tym słodko między wami.

3.Dla pań które chcą usidlić pana:
Zaproś tego, którego chcesz usidlić do domu na kawę. Niepostrzeżenie wyrwij ukochanemu włos, w razie braku może być pyłek łupieżu. Gdy wyjdzie nastaw piosenkę Anny Jantar "A będziesz mój" tutaj podaję link: Link
i głośno śpiewając na całe gardło, rzuć ten włos lub pyłek za siebie, a następnie spluń przez okno, w ślad za mężczyzną(najlepiej tam gdzie stąpał). Sposób bardzo skuteczny wielokrotnie sprawdzony.

4. Dla tych co mają naprawdę dość uczucia-antidotum:
Weź plastykową butelkę po wodzie mineralnej i czerwony flamaster. Koniecznie zdrap etykietkę. Wtedy na butelce napisz imię i jedno z zaklęć:
a. zaklęcie dla baby na odpędzenie chłopa:
"Nie chcesz jadła ni napoju, to uciekaj wredny Gnoju"
b. zaklęcie dla chłopa na odpędzenie baby:
"A kysz, a kysz, ty podła Liszko, już nie będziesz moją myszką"
Po napisaniu zaklęcia, zakręć butelkę 10 razy na podłodze i potnij nożyczkami, podobno pomaga.

życzę owocnych zaklęć i odmiany losu na lepsze :)

Re: ZAKLĘCIA ANDRZEJKOWE :)

Napisał(a): -

1Diana1 Andrzejki już za 2 dni, oto kilka zaklęć dla samotnych i zakochanych nieszczęśliwie.

1.Dla starych panien, które nie mogą wytrzymać presji otoczenia i muszą natychmiast wyjść za mąż:
"O wielka szeptunko, nie być palcami wytykaną, od starych panien wyzywaną, od mężatek odpędzaną, nie chcę już być panną samą!"- powtarzać wielokrotnie w andrzejkowy wieczór.

2.Dla prawdziwie zdesperowanych:
Przed zdjęciem ukochanej lub ukochanego, który nie che się już z tobą spotykać, postaw szklankę zimnej wody, dodaj siedem łyżek cukru i mieszaj, aż się rozpuszczą. Podczas mieszania myśl intensywnie o nim (czy o niej), niegodnym/ej twojej miłości. Powinno być po tym słodko między wami.

3.Dla pań które chcą usidlić pana:
Zaproś tego, którego chcesz usidlić do domu na kawę. Niepostrzeżenie wyrwij ukochanemu włos, w razie braku może być pyłek łupieżu. Gdy wyjdzie nastaw piosenkę Anny Jantar "A będziesz mój" tutaj podaję link: Link
i głośno śpiewając na całe gardło, rzuć ten włos lub pyłek za siebie, a następnie spluń przez okno, w ślad za mężczyzną(najlepiej tam gdzie stąpał). Sposób bardzo skuteczny wielokrotnie sprawdzony.

4. Dla tych co mają naprawdę dość uczucia-antidotum:
Weź plastykową butelkę po wodzie mineralnej i czerwony flamaster. Koniecznie zdrap etykietkę. Wtedy na butelce napisz imię i jedno z zaklęć:
a. zaklęcie dla baby na odpędzenie chłopa:
"Nie chcesz jadła ni napoju, to uciekaj wredny Gnoju"
b. zaklęcie dla chłopa na odpędzenie baby:
"A kysz, a kysz, ty podła Liszko, już nie będziesz moją myszką"
Po napisaniu zaklęcia, zakręć butelkę 10 razy na podłodze i potnij nożyczkami, podobno pomaga.

życzę owocnych zaklęć i odmiany losu na lepsze :)
Ja odnośnie 3 punktu. Nie lepiej zdjąć cały skalp ? Tak dla pewności. ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zaklcie andrzejkowe
  • andrzejkowe zaklcie
  • upranie
  • zaklecia andrzejkowe
  • zaklecia na andrzejki
Do góry strony: ZAKLĘCIA ANDRZEJKOWE :)