Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Kama -

Ja już sie przejechałam na zle diecie. Niestety, ale to co było po ostatnim obiedzie u dziadków to masakra, dobrze że miałam przy sobie probiotyk active flora, który już kiedyś stosowałam jak mała była chora i zatrzymałam biegunkę i mała się też nie odwodniła, ale teraz dokładniej patrze na to co ona je :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): mz -

Zaleca się karmienie na żądanie, czyli wtedy, gdy dziecko ma taką potrzebę, a nie karmienie z zegarkiem w ręku o wyznaczonych porach- to już było! I głupawy pomysł.Tak jak i dorośli , dzeici powinny mieć rytm karmienia i trawienia.Żołądek powinien mieć "chwile spokoju".

Odpowiedzi (5)

Napisał(a): Maja -

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jakie nawyki mają rodzice takie dzieci. Chuda i zdrowa matka ma takie samo dziecko. Gruba, spasiona do kwadratu ma dziecko z problemami.
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): sas -

moja siostra jadla,jak byla mala,choc byla niejadkiem po prostu zaprowadzilam ja do sklepu i kazalam wybrac sobie jedzonko zjadla z apetytem i choc przytyc nie mogla i byla niejadkiem zaokraglila,sie,wiec moze kup dziecku cos zdrowego,ale niech samo sobie wybierze cos dobrego do jedzonka jedzenie ,ktore sie lubi troche inaczej smakuje jak jedzenie ,ktorego sie nie cierpi
Odpowiedź (0)

Napisał(a): iv -

Matka polka chce być fantastyczną matką wiec nie wazne co byle tylko jadło...opanujcie sie i przestancie wpychac jedzenie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Abby -

A o tych niejadkach z tytulu na glownej stronie Interia....gdzie?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): zerka -

Miało być o NIEJADKACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): sad -

Nasze dzieci były karmione wtedy, gdy były głodne !!! Nigdy nie było problemów z niejadkami oraz z nadwagą !!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz