Komentarze (591)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Janek -

Ten odsetek jest znacznie większy, pocieszajcie się tak dalej...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): bies -

a kto chce siedziec w tym bagnie pisowskim gdzie rzadzi sekta ..z Torunia
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): nini -

No i po wyjeżdżać jak w takich polskich mediaexpertach cały czas kogoś szukają i warunki tez lepsze niz zbieranie szparagów u niemca
Odpowiedź (0)

Napisał(a): G -

Ja tez jestem z mezem zmuszona wyjechac. Mamy prace mam wyzsze wyksztalcenie ale zarobki pozwalaja zyc we dwojke od 1 do 30 na wynajmie. A gdzie dziecko ktore chcielibysmy miec? Nie utrzymam. Na rodzine nie moge liczyc i tylko wynajmuje juz prawie 7 lat. Do Holandii bedziemy zmuszeni wyjechac..
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): stefan -

Mój bratanek wyjechał w listopadzie ub.r do Wlk.Brytanii.Wrócił przed 2-oma tygodniami.Zarobki marne,nie uznają polskiego wykształcenia i certyfikatów zawodowych,żadnych uprawień firmowanych przez UE-nawet nie uznają licencji na wózki widłowe wysokiego składowania !!!
Debilny kraj,drogie i stare mieszkania,drożyzna wszędzie i ogólnie syf !!!
Znalazł pracę kilka dni po powrocie za niezłe pieniądze w Krakowie.
Odpowiedzi (11)

Napisał(a): Reformator -

Dopoki bedzie taki marny kyrs PLN ludzie beda wyjezdzac
Odpowiedź (0)

Napisał(a): anna -

A miało być tak pięknie 500+ mieszkanie + i dobra zmiana + .Młodzi ludzie nie dają sie oszukać
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Eliasz -

Przyjdzie niedługo taki czas,że wszyscy będą chcieli wracać do Polski,a także inne narodowości emigrować do nas.Tak będzie! Zmieni się bardzo wiele.
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ekonom -

Kiedy zostanie wprowadzone prawo zabraniające absolwentom na emigrację przez 10 lat po zakończeniu studiów na publicznych uczelniach (czyli za pieniądze podatników), chyba, że zwrócą koszty studiów?
Odpowiedzi (11)
Dodaj komentarz