Komentarze (426)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Aksaa -

Ja spędziłam niezapomniany weekend w Warszawie. Bawiliśmy się świetnie. Jak wiadomo zaczęliśmy od zwiedzania, a potem przyszła pora obiadowa i trafiliśmy do Akademii na Różanej. Rewelacyjna restauracja. Nie będę udawała, że to był przypadek. Została nam polecona.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Oskarz -

Zabrałem w wakacje swoją dziewuszkę do Warszawy, pozwiedzać. Pałac Królewski, starówka Pałac Kultury, Parki (nie pamiętam ich nazwy), Stadion Narodowy. Ogólnie zachwycona. Na koniec dnia poszliśmy do fajnie wyglądającej restauracji - Pańska 85, a gdy się okazało, że serwują jej ulubioną kuchnię - chińską, była przezachwycona.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Igor -

Zabrałem swoją do Krakowa - ani ja, ani ona nigdy nie byliśmy. Akurat trafiły się bilety w dobrej cenie, więc mogliśmy spokojnie z Warszawy przyjechać na cały tydzień do dawnej stolicy. Nocowaliśmy w fajnym hotelu - Panorama. W tak niskiej cenie oferują pełny hotelowy standard - jestem pod wrażeniem. Dużo czasu minęło nam na spacerowaniu po Krakowie - widzieliśmy Nową Hutę, Kazimierz, Zakrzówek, Bronowice. Ładnie tam macie.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Piotrunio -

Moja dziewczyna kocha Kraków. Już nie mogę patrzeć na to miasto, ale za każdym razem musimy tam jechać. Plus jest taki, że nie można się nudzić, zawsze znajdziemy jakąś dobrą knajpkę, śpimy zawsze w tym samym hotelu - Miodoystnia - bo sprawdzony. Gdybym to ja decydował to pewnie pojechalibyśmy gdzieś za granicę, no ale dla miłości i ten Kraków zniosę :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Wrocławiak -

Moja, może dość specyficzna, dziewczyna wyśmiałaby mnie gdybym zabrał ją do SPA (próbowałem). Poszedłem więc w całkiem inną stronę - poszliśmy postrzelać. Ale nie paintball czy łuki (dla mięczaków). Poszli na strzelnicę, zobaczyć jak to naprawdę jest - poczuć nieco adrenaliny i potężną moc w dłoniach. Wybraliśmy chyba najlepszą strzelnicę we Wrocławiu - progun - i spędziliśmy tam niesamowite 4h. Polecam ten sposób spędzenia wolnego czasu z dziewczyną nieprzeciętną :D
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Marek -

Jeśli chcecie zaskoczyć swoją dziewczynę to możecie ją zabrać na weekend do Hotelu Lubicz w Ustce. Każda kobieta lubi SPA, a tam mają rewelacyjne. Zabrałem tam na Walentynki moją dziewczynę i była zachwycona. Mają też świetne pakiety np. weekendowe i w tym macie nocleg, SPA i inne atrakcje, także uważam, że warto. My tam na pewno jeszcze wrócimy :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): teddek -

My byliśmy ostatnio na wycieczce w stolicy. Dobry hotel, wystawa, a potem smaczna kolacja w Akademii. Tę restaurację poleciła nam moja siostra, zależało nam na fajnej atmosferze i smacznym jedzeniu, to było idealne podsumowanie dnia.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): tymekk -

Jak ktoś jest kreatywny to zawsze wpadnie na jakiś pomysł żeby miło spędzić czas z ukochaną. Ja moją zabrałem do Pianki na Zgody. Wypiliśmy tam kilka smacznych piw, a potem zdecydowaliśmy się jeszcze na kolację. Dużym plusem tego miejsca jest to, że są otwarci całą dobę, także mogliśmy siedzieć swobodnie bez obawy, że zaraz zamkną;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): koliber -

Ja zabrałem ostatnio moją dziewczynę w naszą rocznicę na romantyczną kolację do Akademii na Różanej. Była mile zaskoczona, cały czas się uśmiechała. Było wspaniale, czuliśmy się jak na pierwszej randce. Sam lokal bardzo przyjemny, klimatyczny, spełnił swoją rolę. Wieczór obydowja zaliczamy do udanych.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): malzonka757 -

Jak sie nie ma zazwyczaj w ciagu roku czasu na wspolne wyjazdy to warto wykorzystac do tego walentynki i pojechac gdzies razem :) Ja z mezem jezdze tak co roku :) Tym razem wybralismy Ustke - hotel Lubicz. Wysoki standard, spa i dobra restauracja na miejscu to nasz przepis na udane walentynki :)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz