43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń155
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +81
43 ppt ?

1,5 roku bez reżimu w Polsce (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

1,5 roku bez reżimu w Polsce

Napisał(a): SaturdayTwelve -

Długie 8 lat trwał reżim zanim w wielkich bólach nastaje demokracja

ryży posraniec wyniszczał naród i gnębił go podatkami,policyjnymi prowokacjami,pacyfikacją górników i Solidarności,pobiciami i akcjami służb wymierzonymi w Polaków
To już było i nie wróci więcej

INTERIA.PL

Re: 1,5 roku bez reżimu w Polsce

Napisał(a): buc1 -

A radosne tłumy spacerują, po ulicach turystyczne i l z wdzięczności dla władzy ludowo- demokratycznej. Wreszcie władza w rękach jednego człowieka. Będziemy mieć sądy partyjne, to możemy robić, co się podoba. To z miłości do narodu, weźmiemy bata, żeby narzucić swoje poglądy. Tw Stalin też narzucał ludowi swoją wolę, to i my będziemy.
Przecież jego światopogląd był jedynie słuszny, jak i PiS-u. Mamy w rękach władzę absolutną i swoich ludzi, na dobrze płatnych stanowiskach. To jest prawdziwa demokracja, o jakiej świat może tylko marzyć. Mamy super opinię na całym świecie poparcie Nicolasa Naruto, z Wenezueli. A zatem tnijmy drzewa mówi miliarder Szyszko który posiada dwa miliony hektarów ziemi, w Polsce. Niech żyje reżimowi demokracja Kaczyńskiego. A helikoptery radośnie gruchają, broniąc polskiego nieba. A Macierewicz kupił oficerski wagon, bo wybiera się do San Escobar. A rozbite limuzyny droższe milion razy od mirabrlek, ale liczy się tylko demokratyczny PiS.

Jezus Maria zawsze dziewica.

Napisał(a): Soraya -

buc1 Mamy w rękach władzę absolutną i swoich ludzi, na dobrze płatnych stanowiskach. To jest prawdziwa demokracja, o jakiej świat może tylko marzyć. Mamy super opinię na całym świecie poparcie Nicolasa Naruto, z Wenezueli. A zatem tnijmy drzewa mówi miliarder Szyszko który posiada dwa miliony hektarów ziemi, w Polsce. Niech żyje reżimowi demokracja Kaczyńskiego. A helikoptery radośnie gruchają, broniąc polskiego nieba. A Macierewicz kupił oficerski wagon, bo wybiera się do San Escobar. A rozbite limuzyny droższe milion razy od mirabrlek, ale liczy się tylko demokratyczny PiS.

Jezus Maria zawsze dziewica.
Nie chcę być niegrzeczna szczgólnie wobec ciebie:-) Jednak coś ci rzeknę. Mamy demokrację; mozesz pisać co chcesz, ludzie mogą manifestwoać, wrzeszczeć ile się da, więc tu nie porównuj do czasów Stalina. Dalej..jesli chodzi o helikoptery to ...zastany stan polskiej armi był opłakany. Romuald Szeremietiew kpił w rozmowie z "Newsweekiem", że polska armia "zmieściłaby się na Stadionie".

Mamy 10 tys. sędziów, podczas gdy dwa razy większa Francja ma ich 5 tys. Jesteśmy na drugim miejscu także, jeśli chodzi o nakłady na sądownictwo w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. A na którym miejscu jesteśmy, jeśli chodzi o czas orzekania? Też na drugim miejscu - tyle że od końca

I takie Wasze ględzenie..brak demokracji, brak demokracji. Ludzie, czy ktoś was w więzieniach zamyka, prześladuje?

Napisał(a): Jezus -

Soraya Mamy 10 tys. sędziów, podczas gdy dwa razy większa Francja ma ich 5 tys. Jesteśmy na drugim miejscu także, jeśli chodzi o nakłady na sądownictwo w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. A na którym miejscu jesteśmy, jeśli chodzi o czas orzekania? Też na drugim miejscu - tyle że od końca

I takie Wasze ględzenie..brak demokracji, brak demokracji. Ludzie, czy ktoś was w więzieniach zamyka, prześladuje?
Nie o to trwa spór ile jest sędziów . Problem dotyczy niemożności odwołania sędziów przez polityków i tek jest we Francji o czym nie raczyłaś napisać.
Nikt nie protestuje w kwestii ilości sędziów , problem jest w niewydolności i przewlekłości spraw.
To przyjmij do wiadomości, że za obecnego rządu czas orzecznictwa zdecydowanie się wydłużył.
A możliwość odwoływania sędziów przez polityków istnieje tylko na Białorusi i w Rosji , ewentualnie w Korei. Pasuje ci takie towarzystwo?

Kajetana Hahahaha nic nie napiszę....z idiokretynami nie rozmawiam :D :D :D
Wkurza mnie to forum, a jednak zaglądam.Mozesz mnie tez mieć za idiotokretynkę, ale te jęki, wycie, prosby o przywrócenie demokracji już wku...ją.
Jakieś siły dążą do tego, by naród skłócić. Polacy powinni razem się trzymać, w swoim gronie problemy rozwiązywać...a nie latać, płakac i się skarżyć. I mam na myśli tu 2 strony sporu.

Napisał(a): Jezus -

Soraya
Wkurza mnie to forum, a jednak zaglądam.Mozesz mnie tez mieć za idiotokretynkę, ale te jęki, wycie, prosby o przywrócenie demokracji już wku...ją.
Jakieś siły dążą do tego, by naród skłócić. Polacy powinni razem się trzymać, w swoim gronie problemy rozwiązywać...a nie latać, płakac i się skarżyć. I mam na myśli tu 2 strony sporu.

Co poradzić , że wy nie rozumiecie podstaw demokracji.

Napisał(a): Kajetana -

Soraya

obudzisz sie jak ci internet odetna czy jak wsadza za byle gowno do kicia? Kij ma dwa końce i po PiSie przyjdą inne rządy np opozycji, które mogą Ci się nie podobać i co wtedy? Przecież będą mieli nieograniczoną władzę....co więcej będą mogli zniszczyć PiS. Sami na siebie bata kręcą....albo co gorsze nie zakładają ze przyjdą inne rządy bo wybory będą fikcją jak za komuny i będzie wygrywać zawsze jedynie słuszna partia PiS.

Jezus
Soraya Mamy 10 tys. sędziów, podczas gdy dwa razy większa Francja ma ich 5 tys. Jesteśmy na drugim miejscu także, jeśli chodzi o nakłady na sądownictwo w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. A na którym miejscu jesteśmy, jeśli chodzi o czas orzekania? Też na drugim miejscu - tyle że od końca

Nie o to trwa spór ile jest sędziów . Problem dotyczy niemożności odwołania sędziów przez polityków i tek jest we Francji o czym nie raczyłaś napisać.
Nikt nie protestuje w kwestii ilości sędziów , problem jest w niewydolności i przewlekłości spraw.
To przyjmij do wiadomości, że za obecnego rządu czas orzecznictwa zdecydowanie się wydłużył.
A możliwość odwoływania sędziów przez polityków istnieje tylko na Białorusi i w Rosji , ewentualnie w Korei. Pasuje ci takie towarzystwo?
A tobie to pasuje?
Art. 180.

Sędziowie są nieusuwalni.
Art. 181.

. Sędzia nie może być zatrzymany lub aresztowany, z wyjątkiem ujęcia go na gorącym uczynku przestępstwa, jeżeli jego zatrzymanie jest niezbędne do zapewnienia prawidłowego toku postępowania. O zatrzymaniu niezwłocznie powiadamia się prezesa właściwego miejscowo sądu, który może nakazać natychmiastowe zwolnienie zatrzymanego.

Napisał(a): Kajetana -

Soraya Posłuchaj nowych nagrań z Sowy. Tam są podstawy demokracji
Na mnie te nagrania nie zrobiły żadnego wrażenia....wręcz rozbawily... :D

Bądź pewna ze wśród PiSowcow i innych ugrupowań toczą sie podobne rozmowy i spekulacje. O ile nie gorsze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: 1,5 roku bez reżimu w Polsce