12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń162
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
12 ppt ?

2 lata o mnie zabiegał, miał orgazm, nie dzwoni (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

2 lata o mnie zabiegał, miał orgazm, nie dzwoni

Napisał(a): Lena -

Co go ode mnie odrzuciło...?
Poznaliśmy sie dwa lata temu. Nie dałam mu nigdy szansy na cos więcej, niż krótkie, żadkie spotkania na stopie zawodowej. Pisaliśmy do siebie często o wszystkim i o niczym. Był bardzo zainteresowany. Ja nie, jestem mężatka, kochałam męża. Teraz mamy kryzys od pół roku. Chyba przestalam go kochać ( Jestesmy ze sobą od 15 lat, nasze życie seksualne skończyło się).
Tydzień temu pozwoliłam mu podczas spotkania biznesowego sie przytulić ( bardzo do tego dążył).
Następnego dnia lunch, trzymał cały czas moja rękę, na koniec znowu przytulanie.
Wysłałam mu potem zdjecie z moim nagim, pięknym biustem, o ktore prosił. Zwariował. Błagał o spotkanie tego samego dnia wieczorem, obiecał, ze mnie nie dotknie. Zgodziłam sie. Skończyło sie na jego wytrysku ( nie doszło do zbliżenia). Przytulalismy sie, ale nie chciał mnie całować. Prosiłam go o to, szeptał ze nie, bo nie chce sie zakochać. W końcu zaczęliśmy sie szaleńczo całować, no i on miał wytrysk. Ja dotarłam do domu niezaspokojona.
Zwariowałam. Koktajl hormonalny mnie wykończył. Napisałam, ze nie moge przez niego nic jesc. Następnego dnia tez pierwsza sie odezwałam, powtórzyłam, ze nadal nie moge nic jeść. W końcu odpisał, ze musimy w wolnej chwili poważnie porozmawiać. Minęły 3 dni, a on sie nie odzywa. Szuka dziewczyny, wiem o tym, często próbowałam go zeswatać w ciagu tych dwóch lat z moimi przyjaciółkami, ale nigdy nic z tego nie wyszło. Ja mam 42 lata, on 38, on chce sie ożenić i miec dzieci. Ja nigdy nie chciałam i nie chcę.
Nie wiem, co sie stało. Przez jego dystans zwariowałam.
Może go cos odrzuciło??? Mężczyźni bardzo na mnie lecą. Jestem czysta, zadbana, bardzo atrakcyjna, wyglądam maks. na trochę po trzydziestce, nie jestem w sobie zadufana, to tylko dla waszej informacji.
Co mogło go ode mnie odrzucić?
Schudłam juz 2 kilo ( a jestem bardzo szczupła!!!! Biust mi zmalał!!!).
Mąż to osobny temat.Jestesmy na etapie rozmów o rozstaniu, ale ten facet nie jest tego powodem.
Moje pytanie: co mogło go ode mnie odrzucić?????
INTERIA.PL

Re: 2 lata o mnie zabiegał, miał orgazm, nie dzwoni

Napisał(a): abce -

Zastanów się nad zachowaniem tego pana i efektem zbliżenia /bez stosunku /, prośba o zdjęcie Twojego nagiego biustu . Jesteś dla niego tylko fetyszem . Wygląda na to , że on jest fetyszystą .
Jeśli mogę coś poradzić , to zajmij się swoim mężem i zapomnij o tamtym panu . Czy chcesz przekreślić 15 lat małżeństwa?Jak mniemam dotąd udanego.
Zainteresuj się mężem : zaobserwuj czy ma problemy zdrowotne , zawodowe itp.
Może to Twój mąż czuje się odrzucony przez Twoje zachowanie ?
Nie przekreślaj tego co razem zbudowaliście .Pamiętaj każdy ma w swoim życiu jakiegoś "dołka ". Powodzenia i pozdrawiam .

Napisał(a): gość -

abce dziękuję, bardzo mądra i przemyślana odpowiedź.
Nie przekreślam związku, ale mój mąż też już nie chce.
Najgorsze jest to, ze ten facet to kompletnie nie mój typ.
Uważam, ze nie ma klasy. Nie chciałabym mieć z niej stałej relacji. Jedyne, czego chcę, żeby się odezwał.
Mam na niego okrutną ochotę, chwieją mi się kolana i całe ciało pulsuje i boli z podniecenia. Nie wiem, jak sobie z tym poradzić.
Boję się, że on się bardzo długo albo wcale już nie odezwie....

gość abce dziękuję, bardzo mądra i przemyślana odpowiedź.
Uważam, ze nie ma klasy. Nie chciałabym mieć z niej stałej relacji. Jedyne, czego chcę, żeby się odezwał.
Mam na niego okrutną ochotę, chwieją mi się kolana i całe ciało pulsuje i boli z podniecenia. Nie wiem, jak sobie z tym poradzić.
Dziękuję za pozytywne przyjęcie mojego komentarza . Myślę , że powinniście spokojnie porozmawiać - przeanalizować wszystkie wspólnie przeżyte lata , wydobyć radości ,troski , powodzenia i problemy . Z perspektywy przeżytych lat ocenić wszystko i zastanowić się - jak teraz rozwiązalibyście nie które sytuacje i problemy . Proponuję zaplanować wspólny wyjazd do miejsca gdzie poznaliście się albo obrać trasę , którą wspólnie pokonywaliście itp. Przeżyliście tyle wspólnych lat na pewno pięknych a teraz pewnie wychodzi zmęczenie pracą - życiem . Szkoda wspólnie przeżytych lat . Powodzenia .

gość abce dziękuję, bardzo mądra i przemyślana odpowiedź.
Odsuń od siebie myśl zbliżenia seksualnego z tym Panem . Jemu wystarcza tylko Twoja obecność , zdjęcie , czy jakikolwiek drobiazg ,który Ty używasz czy dotykałaś . Gdyby doszło do zbliżenia możesz być rozczarowana jego zachowaniem . Możesz żałować tej sytuacji i poczuć nie smak na bardzo długo . Przemyśl - czy warto i opanuj emocje . Powodzenia .

Napisał(a): gość -

Jeszcze się nie odezwał.... juz 3 dni...
Odpowiedziałam wtedy na zakończenie gorącego spotkania wybuchając śmiechem, gdy pytał, czy wszystko ok, ze jak najbardziej.... zeby sie nie martwił, bo na pewno nie opuszczę dla niego męża.... Podsumowal, ze owijam sobie mężczyzn wokół palca... nie wiem, co mam myslec... juz mi powoli przechodzi.. ale nie rozumiem, czemu on sie nie odzywa
« Wróć do tematów
Do góry strony: 2 lata o mnie zabiegał, miał orgazm, nie dzwoni