Komentarze (312)

Dodaj komentarz

Napisał(a): J. -

kupiłem małe gospodarstwo rolne i nie mogę sobie uchować 1 świnki. to ma być wolność i demokracja. nawet za komuny było więcej wolności
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): vege -

świnie nie chcą umierać, płaczą czują śmierć i tak samo chcą żyć jak my, kto dał nam prawdo o zabijania ich skoro mięso bez mięsa człowiek nie tylko jest silniejszy ale i zdrowszy.....
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ksawery -

Jaka jest różnica między ubojem a zabiciem świni
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): krzyszto -

A czy w przypadku chlewni przy Wiejskiej też będzie prowadzona rejestracja wejść i wyjść??
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): XXX -

To są jakieś kpiny. Ten kto wymyślił ten przelicznik niech sam wyżyje za te pieniądze. Czy Wy jesteście świadomi że ludzie przez te strefy nie mogą trzymać dalej świń bo się nadzwyczajnie nie opłaca po takich cenach jak płacą. Ludzie z tego utrzymywali się całe życie a teraz zostali zdani sami na siebie. Bo nic się o tym nie mówi głośno. Ja jeszcze nie widziałam żeby w jakichś wiadomościach mówili o ASF. Tylko w regionalnych informacjach coś mówią. Bo przecież nic się nie stało taka błachostka. A te rekompensaty w wysokości 18 zł to jest jakiś żart chyba. Nie życzę nikomu takiej sytuacji jaka spotkała rolników. To jest żenujące
Odpowiedź (0)

Napisał(a): rok -

jak zabraknie małych gospodarstw które karmią naturalnie świnie , to będziemy jedli piękne szyneczki ze sklepu co po dwóch dniach kleją się do rąk i gdzie tu są służby weterynaryjne .
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): sadzeniak -

A jeśli nasza służba zdrowia nie poradzi sobie z epidemią to jak na to zareaguje "demokratycznie" wybrana władza???
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): wisla60 -

jak jesteśmy w ue to mamy obozy ....... zwierząt. palili ptaki, krowy, teraz toooo. smutno mi i tyle
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz