Reklama

9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń283
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
9 ppt ?

30 letnie dziewice (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

30 letnie dziewice

Napisał(a): frien35ds -

Czesc Wszystkim,

A wiec tak, mam przyjaciólke, ktora ostatnio mnie troche zaskoczyla. Nawet wiecej niz troche. Otoz zapytala sie mnie co bym zrobil na jej miejscu. I tu wyjasnie o co chodzi. Zapytala sie czy jak bym byl dlugoletnim prawiczkiem, czy postanowil bym znalezc jakas nieznajoma, ktora moze wprowadzic w tajniki seksu i oczywiscie rozwiazac ta kwestie. Znam ja od kilku lat juz, kobitka zawsze dosc zapracowana, wczesniej studia itp ale jakies tam zycie towarzyskie bylo. Wiem tez, ze zawsze chciala poznac kogos wartosciowego, ktory by byl przyniej, itp, i wiem tez ze spotkala na swojej drodze niestety kilku idiotów. Ona ma obecnie 28 lat i wciaz jest dziewica, zastanawia sie wlasnie czy w koncu przestac czekac az pozna kogos wartosciowego, bo i tak z tego nic moze nie byc, a tak ma jakiegos kolesia ktory zaoferowal jej "pomoc" w tych sprawach.
Z jednej strony rozumiem jej frustracje z tym zwiazane, ale z drugiej strony nie wiem czy warto aby robila w ten sposób, bo w koncu ktos sie znajdzie wart jej uczuc itp.
Nie wiem jak jej poradzic dobrze. Moze wy macie jakies argumenty za lub przeciw? Moze naprawde nie warto czekac?

Re: 30 letnie dziewice

Napisał(a): renee -

taki temat już tu był...dziewczyna czuła się potem bardzo źle z tym, nie mogła się odnaleźć..To nie jest dobry pomysł...w ostateczności zawsze może iść do ginekologa usnąć błonę dziewiczą .Przynajmniej jej trauma nie zostanie na resztę życia..O ile rzeczywiście to taki problem..
« Wróć do tematów
Do góry strony: 30 letnie dziewice