139
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi93
  • Ocen na +3
139 ppt ?

40 - 50 latkowie (94)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: 40 - 50 latkowie

Napisał(a): MajkazBajki -

Obecny, w mojej wypowiedzi, którą się tak oburzyles, nie napisałam, że wszyscy faceci traktują młode atrakcyjne laski jak trofeum. użyłam określenia "nierzadko", bo spotkałam się z tym zjawiskiem i w realu i w mediach i nawet tutaj. To prawda, że jest wielu facetów od tego wolnych, ale to nie znaczy, że mają całkiem zryty beret i nadają się do psychiatryka. To kompleksy i dowartościowywanie się we własnych oczach i wiele osób ma z tym problem.

Napisał(a): ~toja -

0becny
~toja według mnie to Ty wrzucasz wszystkich do jednego worka...ja też byłam okradana przez cały okres małżeństwa...i myśląc Twoimi kategoriami nie powinnam już żadnemu mężczyźnie uwierzyć i wszystkich traktować jak złodziei...są różni ludzie i mają różne zaburzenia...a prawda jest taka, że trudno trafić na osobę normalną, wartościową...
Wróć więc do mojego tekstu i zobacz że właśnie o tym że nie należy uogólniać tam mówię.
wróciłam do Twojego wątku i wiesz...jestem zniesmaczona...dobieraj słowa, bo Twoja wymowa świadczy o Tobie..."tłuk,, fajfus"...to już nie znasz innych słów???...po co to...przecież można w bardziej kulturalny i przyjemniejszy sposób skrytykować czyjąś wypowiedź...czy wyrazić swoje zdanie...to świadczy tylko o tym, że też masz problem z emocjami...nie traktuj mojego zdania jako chęć napaści na Ciebie ale przemyśl to rozsądnie i nie kieruj się emocjami,które niejednego zgubiły...przecież tutaj jak mniemam chodzi o przyjacielską pogawędkę a nie walkę na słowa...

0becny
MajkazBajki Obecny, w mojej wypowiedzi, którą się tak oburzyles, nie napisałam, że wszyscy faceci traktują młode atrakcyjne laski jak trofeum. użyłam określenia "nierzadko", bo spotkałam się z tym zjawiskiem i w realu i w mediach i nawet tutaj. To prawda, że jest wielu facetów od tego wolnych, ale to nie znaczy, że mają całkiem zryty beret i nadają się do psychiatryka. To kompleksy i dowartościowywanie się we własnych oczach i wiele osób ma z tym problem.
Dla mnie coś takiego oznaczałoby kompletnie zryty beret. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakim debilem musiałbym być żeby mnie seks dowartościowywał. Zrozum że tylko kompletne czuby mogłyby tak to traktować a ta idiotka która to wymyśliła musiała mieć nie po kolei. Jak możesz nawet cos równie durnego powtarzać. I gdzie ty to widzisz? Tutaj? Na forum? A w którym miejscu? Chyba źle patrzysz.
Nie kojarzysz tekstów o 23-latce, zaletach jej ciała i chęci do seksu? :))))))

Dostałam dwukrotnie zdjęcie młodej laski od facetów. Jak myślisz czemu to miało służyć, jak niei chęci pochwalenia się zdobyczą? Otrzymałam też zdjęcie tzw. ciacha od znajomej, która koniecznie chciała się pochwalić jaki przystojniak z niego. nie rozumiem takiach zachowań, ale mają miejsce, Obecny!
Tak jest, że ludzie dowartościowują się swoimi partnerami i możesz krzyczeć, a mnie nie przekonasz, że to wyssane z palca jakiejś sfrustrowanej laski i bezmyślnie powielane.

0becny
MajkazBajki
0becny

Wróć więc do mojego tekstu i zobacz że właśnie o tym że nie należy uogólniać tam mówię.
W wątku o mustangach chętnie na Sokowe uogólnienia przystawałeś.
Oczywiście że tak. Nawet sam uogólniałem tylko wróć tam i zobacz że każde jedno słowo było żartem, Tam gdzie schodziłem w poważny ton zachowywałem jakiś umiar a poza tym to tylko jeden wątek podczas gdy to pierdzielone dowartościowanie wraca tu jak jakiś bumerang. Przez lata co jakiś czas ktoś odkrywa wielką prawdą którą kiedyś gdzieś jakaś kompletnie wyprana z mózgu idiotka pieprznęła.

Zresztą dobrze. Powiedz mi co takiego jest w babskiej dupie co ma tego chłopa tak dowartościowywać. Odpowiedz mi jakoś z sensem jeśli to potrafisz.
Najlepiej zapytać tych, co puchną z dumy, obejmując ponętną dwudziestolatkę. :)))

0becny
MajkazBajki Nie kojarzysz tekstów o 23-latce, zaletach jej ciała i chęci do seksu? :))))))

Dostałam dwukrotnie zdjęcie młodej laski od facetów. Jak myślisz czemu to miało służyć, jak niei chęci pochwalenia się zdobyczą? Otrzymałam też zdjęcie tzw. ciacha od znajomej, która koniecznie chciała się pochwalić jaki przystojniak z niego. nie rozumiem takiach zachowań, ale mają miejsce, Obecny!
Tak jest, że ludzie dowartościowują się swoimi partnerami i możesz krzyczeć, a mnie nie przekonasz, że to wyssane z palca jakiejś sfrustrowanej laski i bezmyślnie powielane.
Nie czaję żadnej 23latki. Myślę że mówisz o jakimś wątku ale ja wątków nie pamiętam bo znikają jedna a pojawiają się inne.
Jesli masz takich znajomych to ja sobie nie wyobrażam jak możesz tam egzystować. Rozumiem teraz skąd takie opinie tylko wiedz że na twoim środowisku świat sie nie kończy. Są też ludzie normalni nie widzący w dupie żadnego skarbu i uważający że seks jest jednakowo przyjemny dla obu płci. Jak bzyknie mnie jakaś laska to też jest dowartościowana? Przecież to jakaś choroba.
Skoro nie pamiętasz licznych tekstów w różnych wątkach na ten temat to trudno.
Hehehe, znajomych ma się różnych. Ci akurat, których przykłady podałam należą do przeszłości, ale tak naprawdę to nie wiesz czy nie spotkasz kogoś podobnego na swojej drodze. :)) Są, oczywiście,. że są tacy, którzy nie traktują atrakcyjnych osobników płci przeciwnej u swego boku jako jednego z powodów do pokazywania światu na co ich stać.
Nie wiem, jak wyglądasz , jaką masz pozycję zawodową, kasę itp. by odpowiedzieć Ci, czy młoda laska może chcieć się Tobą chwalić :))
Kiedyś pewien mężczyzna opisywał w zupełnie innym miejscu, ale też w necie, że laska z którą jest, podoba się innym facetom i jak wchodzą do restauracji, to wszystkie męskie głowy się odwracają i że mu to mile łechce męskie ego, bo to on ją ma, nie oni. :)))

Nie będę Cię dużej przekonywać. Możesz dalej uważać, że to jakaś zazdrośnica wymysliła tę teorię, ja pozostanę przy swoim zdaniu. :)

Przez tę dyskusję przypaliłam naleśnika, dobrze, ze tylko jednego :)))

Napisał(a): keloimi -

0becny
Tego nie wymyśliła zazdrośnica tylko kretynka i zdanie jest jej a nie twoje. Ty tylko powtarzasz.
Ojej .... ale Ci się krzywda dzieje bo nie chcą napisać ...tak Obcio masz rację :)))))

A nie pomyslałeś durnoto jedna ,że jak sam piszesz dość często i od różnych osób słyszysz ,że takie zjawisko istnieje należałoby swoją teorię zweryfikować a nie krzykiem tu innych brać !
Owszem czasem faceci biora sobie "laleczki " bo im pasują do Mercedesa .BM-y czy stanowiska .I chyba nawet seks nie jest tam najważniejszy od tego są inne .Kobiety młode ,piekne bywają ozdobą ot perłą w koronie zadufanego faceta.
I u pań też podobne zjawisko się pojawia choć tutaj chyba pociąg seksulany i sprawnośc takiego młodego ogiera ma znaczenie większe.

A co do tematu Soczka .Po prostu życie się toczy i wszyscy się starzejemy i w normalnych rodzinach ten proces jest niejako wspólny.Mi się pojawiają zmarszczki ,jemu też i siwizna u obojgu ale patrzy się oczami duszy a może po prostu wzrok się pogarsza i takich dupereli się nie dostrzega ,nie ważne jak się kocha to nie za urodę :)))

Osobiście nie wyobrażam sobie młodszego partnera bo musi on być dojrzalszy i mądrzejszy a cóż taki 25 latek mi zaoferuje .....seks .... a to jakoś męską prostytuką by mi jechało.

Są oczywiście ludzie mający inne preferencje i szczęść im Boże to nie moja bajka :)))

0becny

Najgorzej to już jak przyjdzie gupja i gada ;o) Normalnie przynajmniej o trzysta kilometrów od tarnowa nakazuję ci się przeprowadzić bo wstyd mi że taka głupota blisko mnie i mojego miasta mieszka ;o)))

Jak powiedziałem to nie przytakiwać tylko milczeć z szacunkiem masz!!! ;o))) A tym bardziej że sama widzisz że sie nic na tym nie znasz i też powtarzasz bezmyślnie!!! ;o)))
Ja tam nie wiem kto do Ciebie gada bo ja tu pisałam :))))

A Ty chyba po prostu dawno nie bzykałaeś i stąd taka frustracja ...... no ale wiesz zgodnie z inną teorią to w Twoim wieku musisz kasą i furą ...(choć i fujara by nie zaszkodziła ) błysnąć :))))

PS.spadaj na drzewo liście pompować albo choć do roboty się zabierz :))

0becny

(.......)
Te baby to mnie przecież do grobu kiedyś wpędzą! ;o)))
No i już wiemy gdzie pies pogrzebany ...... a mówiłam mierz siły na zamiary :))))
Wystarczy jedna kobieta bo jak Ty się za baby bierzesz to nie masz szans i ten grób możesz przed oczami widzieć :)))

Ale j a zostawiam Cię dziś w spokoju bo miłosierna ze mnie istota no i .... czasu nie mam :))

Napisał(a): sympatyczna1000 -

Kra .Ale starsza kobieta raczej nie ma szans z młodszą....nawet ta najbardziej zadbana.Faceci to wzrokowcy :)
To prawda że faceci są wzrokowcami, ale zupełna nieprawdą jest Twoje stwierdzenie. Większość dwudziestolatek nie ma najmniejszych szans z piękną, zadbaną, zgrabna czterdziestolatką. Taka kobieta, już doświadczona, świadoma swego erotyzmu, wiedząca czego chce, przyciąga facetów jak lep muchy i to począwszy od dwudziestolatków po siedemdziesięciolatków:))

Napisał(a): ~nana -

0becny
MajkazBajki Natomiast mężczyźni ok. 40 czy 50 traktują dużo młodsze laski nierzadko jak trofeum, udowadniając światu tym samym swoją moc sprawczą, atrakcyjność i odmładzając się wchodząc w inny świat niż ten z rówieśnicą.
Zrozum że facet nie cierpiący na zaburzenia psychiczne ma głęboko w dupie te sprawy o których mówisz. Mówisz o zwykłych czubkach i dlatego takie słowa są wkurzające. Ja nie czuję się ani trochę zdobywcą gdy bzykam laskę. TO TYLKO SEKS. NIE MA UKRYTYCH CELÓW BO TYLKO ON, TEN SEKS JEST W SEKSIE JEDYNYM CELEM.
Wypowiadaj się w ten sposób ale zaznaczaj że mówisz o tej części facetów którzy są psychicznie zwichnięci bo żaden normalny nie traktuje seksu w taki sposób jak wy laski zwykłyście po jakiejś jednej idiotce pomysłodawczyni powtarzać.
Oj, to sporo jest takich z zaburzeniami:))
Jak wytłumaczysz fakt, że każdy facet, z którym spałam, poznawał mnie ze swoimi znajomymi, z całą pewnoscią nie dlatego, że traktował naszą znajomość poważnie;) Często zabiegali wręcz o to, żebym poznała najlepszych przyjaciół. Po co ?

0becny
Zresztą dobrze. Powiedz mi co takiego jest w babskiej dupie co ma tego chłopa tak dowartościowywać. Odpowiedz mi jakoś z sensem jeśli to potrafisz.
Ty tego nie wiesz? Przecież to czysta biologia. Samiec, który kryje jak największą ilość dorodnych, młodych i zdrowych samic to niewątpliwie samiec alfa... Albo tak mu się przynajmniej zdaje:)))

0becny
Wiem wiem... Pewnie dlatego że jesteś taka śliczna.
Nie bądź śmieszna. Tutaj to możesz być nawet księżniczką piękna i do tego bogatą.
Nie o to mi chodziło, ale lepiej uznać, że o to, kiedy nie da się dalej bronić swego stanowiska.

To, czy jestem śliczna, czy nie jest nieistotne dla mnie (kompletnie) ale w tym temacie ma znaczenie, dlatego o tym piszę. Nie bierz mnie za idiotkę. Mój post nie był sugestią na temat mojego wyglądu. Mnóstwo tu ładnych kobiet i każda może pisać w ten sposób, ale to, krrrwa już od dawna nie ma dla mnie żadnego znaczenia!

Szkoda, że tak to odebrałeś zamiast odpowiedzieć na pytanie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forum 50 latkw
  • forum 50 latek
  • forum problemy kobiet 40-50
  • interia po 40
Do góry strony: 40 - 50 latkowie