25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +36
25 ppt ?

45 minut w Paryżu. Spacer ulicami miasta. (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

45 minut w Paryżu. Spacer ulicami miasta.

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

O ile ja coś wiem o Paryżu, to chyba dzielnica Chapelle-Pajol .

A jeżeli tak, to jesteśmy jakieś trzy kilometry od katedry Notre Dame.

Zabawiłem się w poszukiwanie białej kobiety na poniższym materiale i znalazłem ...:))

Ciekawe czy jesteście równie bystrzy jak ja... :)))

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: 45 minut w Paryżu. Spacer ulicami miasta.

ireneo zmanipulowali cie składanką, bo chyba z pięć razy te same trzy ulice. To może byc gdzieś w Maroku, Algierze albo Tunisie. Za to masz trzy razy te same Algerki
Lewacy są jak zwykle manipulowani...:D :D

I rzeczywiście są , ale nie przeze mnie .. ;)

To jest oczywiście Paryż i jak napisałem wcześniej dzielnica Chapelle-Pajol .

Oczywiście nie jest to Maroko ani Algier...nie rób z siebie już zupełnego kretyna :D :D ;)

Ujęcie jest jedno długie. Film nie jest składany.

Napisał(a): ireneo -

dzienpierwszy2
ireneo zmanipulowali cie składanką, bo chyba z pięć razy te same trzy ulice. To może byc gdzieś w Maroku, Algierze albo Tunisie. Za to masz trzy razy te same Algerki
Lewacy są jak zwykle manipulowani...:D :D

I rzeczywiście są , ale nie przeze mnie .. ;)

To jest oczywiście Paryż i jak napisałem wcześniej dzielnica Chapelle-Pajol .

Oczywiście nie jest to Maroko ani Algier...nie rób z siebie już zupełnego kretyna :D :D ;)

Ujęcie jest jedno długie. Film nie jest składany.
porównaj czasy i ujęcia z prawej, potem z lewej strony wiaduktu. A film leci najpierw prawym chodnikie3m a potem lewym na dwóch ulicach w pętli.
Załączniki:

Napisał(a): Jezus -

Nie no bez przesady nikt nie jest aż taki bystry jak założyciel wątku. Ja zauważyłem dopiero w 6 sekundzie szatynkę o krągłych kształtach w bardzo krótkich spodenkach , wiek między 20 a 30 lat a do tego trzyma białą reklamówkę w jednej ręce a różową bluzeczkę lyb kurteczkę w drugiej.

Ale autor z pewnością widział wcześniej bo jest bystry.

Napisał(a): taie -

Nie znam żadnego z tych miast (a szkoda) ale dla mnie to jest o tyle manipulacja ze celowo puszczono w takim tempie by oko ludzkie nie było w stanie zapamiętać żadnych szczegółów.
Nie mam programu by go spowolnić poniżej normalnego tempa i na spokojnie obejrzeć .
A dyskusja czy to montaż czy całość nie ma sensu bo dziś w miarę dobry grafik jest w stanie komputerowo "nagrać" lądowanie Kolumba w Ameryce.

Jezus Nie no bez przesady nikt nie jest aż taki bystry jak założyciel wątku. Ja zauważyłem dopiero w 6 sekundzie szatynkę o krągłych kształtach w bardzo krótkich spodenkach , wiek między 20 a 30 lat a do tego trzyma białą reklamówkę w jednej ręce a różową bluzeczkę lyb kurteczkę w drugiej.

Całe to stwierdzenie, o szukaniu białych kobiet, to pewna Licentia poetica .

Autor chciał zwrócić uwagę na to , że w dzielnicy oddalonej o kilka kroków od Notre Dame właściwie nie ma białych kobiet .

A czemu nie ma napiszą za chwilę .

Jednak gratuluję bystrości...:)

dzienpierwszy2
Jezus Nie no bez przesady nikt nie jest aż taki bystry jak założyciel wątku. Ja zauważyłem dopiero w 6 sekundzie szatynkę o krągłych kształtach w bardzo krótkich spodenkach , wiek między 20 a 30 lat a do tego trzyma białą reklamówkę w jednej ręce a różową bluzeczkę lyb kurteczkę w drugiej.

Autor chciał zwrócić uwagę na to , że w dzielnicy oddalonej o kilka kroków od Notre Dame właściwie nie ma białych kobiet .

Wiem do czego zmierzasz w każdym niemal temacie więc nie trudno się domyślić. Próbujesz usilnie przenieść to na grunt rodzimy ale to manipulacja . ,,W naszym klimacie nie przyjmą się palmy ani kaktusy" .

Napisał(a): taie -

Jezus
dzienpierwszy2

Wiem do czego zmierzasz w każdym niemal temacie więc nie trudno się domyślić. Próbujesz usilnie przenieść to na grunt rodzimy ale to manipulacja . ,,W naszym klimacie nie przyjmą się palmy ani kaktusy" .
I tu się mylisz !
Kaktusy bez problemów rosną na dłoniach - taki mamy kraj cudów.
Palma zdaje się że rośnie w Warsiawce na rondzie gen. Charles’a de Gaulle’a - a w budynku na Wiejskiej to co drugiemu "odbija palma"

Po tych wszystkich dywagacjach o sfałszowanym filmie , o Algierze , Maroku, Tunisie i tworzeniem wirtualnych światów, muszĘ powiedzieć jedno....

...zaskoczyliście mnie swoją wiedzą o świecie po raz N-ty ....:D

TAKIMI OBRAZKAMI NIE WOLNO BYĆ ZASKOCZONYM ! TO NORMA NA ZACHODZIE ..
!

Taki film można nakręcić w Paryżu , w Hamburgu , w Berlinie , w Roterdamie , Sztokholmie ...itd. itd.

Ten film nakręcony jest w Paryżu w dzielnicy Chapelle-Pajol ..

Skąd to wiemy ?

Na filmie jest metro naziemne, oraz bardzo charakterystyczna dla tej dzielnicy stacja metra z początku XX wieku.

Wobec co nadzwyczajnego jest w tej wiadomości.

Otóż to, że ta dzielnica to prawie ścisłe centrum Paryża , do niedawna zamieszkałe przez białych.

Afera ostatnich miesięcy opisywana w Lefigaro (bodajże) , polega na tym , że islamizacja tej dzielnicy nastąpiła nagle. Nie wszyscy zdążyli sprzedać mieszkania .

No i teraz białe kobiety boją się wychodzić z domu .Nie mogą ubierać krótkich spódniczek i odkrywać ramion...

I to wszystko jakieś 4 km od katedry Notre Dame...

dzienpierwszy2 Po tych wszystkich dywagacjach o sfałszowanym filmie , o Algierze , Maroku, Tunisie i tworzeniem wirtualnych światów, muszĘ powiedzieć jedno....

!

Skoro jesteś zaskoczony to znaczy , że słaba twa wiedza. W Polsce ludzie wszystko dobrze wiedzą i rozumieją, prezes uświadamia . Wiemy o pasożytach i pierwotniakach które roznoszą obcy , brrrr aż strach pomyśleć.

Jezus
dzienpierwszy2 Po tych wszystkich dywagacjach o sfałszowanym filmie , o Algierze , Maroku, Tunisie i tworzeniem wirtualnych światów, muszĘ powiedzieć jedno....

!

Skoro jesteś zaskoczony to znaczy , że słaba twa wiedza. W Polsce ludzie wszystko dobrze wiedzą i rozumieją, prezes uświadamia . Wiemy o pasożytach i pierwotniakach które roznoszą obcy , brrrr aż strach pomyśleć.
Jestem zaskoczony Waszym brakiem wiedzy na ten temat , że takie obrazki (dzielnice pełne arabów i murzynów ) to na zachodzie coś dziwnego .

Ale tym razem zaskoczyliście mnie pozytywnie. Należy mieć świadomość , że na kontynencie afrykańskim nie ma opieki zdrowotnej i rzeczywiście można "złapać coś nieprzyjemnego" Np w Paryżu wśród imigrantow dość powszechny jest świerzb , mówi się nawet o epidemii.

Tak więc bardzo dobrze , że słuchacie prezesa i macie świadomość zagrożenia .

W załączeniu fotografia ekipy CNN , przed wejściem na statek z imigrantami :
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: 45 minut w Paryżu. Spacer ulicami miasta.