74
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń848
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +77
74 ppt ?

66 - KAPELAN SZPITALA MOLESTOWAŁ NASTOLETNIĄ PACJENTKĘ (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

66 - KAPELAN SZPITALA MOLESTOWAŁ NASTOLETNIĄ PACJENTKĘ

Napisał(a): buc1 -

Kapelan z zarzutami , wobec księdza został zastosowany dozór policyjny. 66 - letni kapelan Szpitala Specjalistycznego w Pile doprowadził 17 - letnią dziewczynę do,, innej czynności seksualnej". Podaje ,, Życie Piły" policja dla dobra śledztwa nie ujawnia szczegółów. Ale są ogry w tym kościele, żeby w tym wieku jeszcze mieć ochotę na dziewczyny. Przyczyną jest dobrobyt i brak konkretnego zajęcia. Nawet w szpitalach nie dają spokoju. Jedynie wyjściem byłaby kastracja przed wystąpieniem do kleru, bo przecież przysięga celibat, więc płodność nie jest mu potrzebna. A to zagwarantowało, by bezpieczeństwo dzieciom. Nie piszę tego tego tematu zlośliwie, ale skala pedofili i molestowania w kościele jest przerażająca, młody, czy dziadek wszyscy !!
INTERIA.PL

Re: 66 - KAPELAN SZPITALA MOLESTOWAŁ NASTOLETNIĄ PACJENTKĘ

Napisał(a): buc1 -

~pytam Jeszcze nic mu nie udowodniono a ty już wydałeś na niego WYROK. Czyżby walka z KK i klerem była aż tak dobrze opłacana???
Jeśli wydałem wyrok, to zacytuj go. Opisałem jedynie kolejny przypadek spraw związanych z seksualnością duchownych kościoła katolickiego i tyle. Nie wydawałem żadnego wyroku. Wnioskuję jedynie o kastrację duchownych , bo to jedyny sposób na poskromienie zła w kościele. Skoro inne metody zawodzą. Na wyrok szkoda czekać, bo pisowskie sądy go uniewinnią, a który duchowny siedzi w więzieniu? Jeden z dziennikarzy utworzył fundus, pomocy osobom poszkodowanym przez ogrów kościoła. Nikt za nic mi nie płaci. Prawdę zawsze trzeba mówić glośno, tak mnie uczono.

Napisał(a): pintapalec -

buc1
~pytam Jeszcze nic mu nie udowodniono a ty już wydałeś na niego WYROK. Czyżby walka z KK i klerem była aż tak dobrze opłacana???
Jeśli wydałem wyrok, to zacytuj go. Opisałem jedynie kolejny przypadek spraw związanych z seksualnością duchownych kościoła katolickiego i tyle. Nie wydawałem żadnego wyroku. Wnioskuję jedynie o kastrację duchownych , bo to jedyny sposób na poskromienie zła w kościele. Skoro inne metody zawodzą. Na wyrok szkoda czekać, bo pisowskie sądy go uniewinnią, a który duchowny siedzi w więzieniu? Jeden z dziennikarzy utworzył fundus, pomocy osobom poszkodowanym przez ogrów kościoła. Nikt za nic mi nie płaci. Prawdę zawsze trzeba mówić glośno, tak mnie uczono.
Znalezione w necie ::

"Nie rzucim ziemi skąd nasz szmal,
Nie damy pogrześć żłoba!
Każdej złotówki jest nam żal.
Ta chciwość jak choroba.
My chcemy Polskę wpuścić w dług
- Tak mam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!

Tutaj na wieki będziem trwać
I wciskać wam ciemnoty.
Na straży kasy będziem stać
A bydło- do roboty
By dać nam na tacę forsy huk
- Tak mam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!

Choć w celibacie mamy trwać
To każdy z nas przeleci,
Jak dobry ogier, k..uwa mać,
Kobiety, was i dzieci.
Bo nasze jaja to nie zb..uk
- Tak nam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!

A gdybyś krzywo patrzeć chciał
Na odzianego w ornat,
To ci powiemy: Taki wał!
My mamy swój konkordat!
Jak się nie zgadzasz toś nasz wróg
- Tak Nam dopomóż Bóg"!
- Tak nam dopomóż Bóg !!

Napisał(a): ajatoLach -

~gość 66-letni kapłan miał dotykać bioder i ust 17-letniej pacjentki. Więc poczekaj i nie rozpędzaj się ze swoimi fantazjami erotycznymi:)
..że się z czystej ciekawości zapytam - a jaki to rytuał religijny pozwala łapać księdzu dziewczynę za tyłek?

Napisał(a): ~pytam -

buc1
Wydałeś wyrok i nie zaprzeczaj, cytuję "ale są ogry w tym kościele, żeby w tym wieku jeszcze mieć ochotę na dziewczyny..." Niech najpierw udowodnią mu i osądzą go, mówić można różne rzeczy ale trzeba mieć na to niezbite dowody. Obecna walka z KK i klerem przybiera na sile i za pieniądze można wymyślać różnie bajki i bajeczki. Sam widzisz, że nawet sądy jeszcze POwskie z braku dowodów umarzają sprawy:)

Napisał(a): pintapalec -

~pytam
buc1
Wydałeś wyrok i nie zaprzeczaj, cytuję "ale są ogry w tym kościele, żeby w tym wieku jeszcze mieć ochotę na dziewczyny..." Niech najpierw udowodnią mu i osądzą go, mówić można różne rzeczy ale trzeba mieć na to niezbite dowody. Obecna walka z KK i klerem przybiera na sile i za pieniądze można wymyślać różnie bajki i bajeczki. Sam widzisz, że nawet sądy jeszcze POwskie z braku dowodów umarzają sprawy:)
Widzisz pytający kolego ,kto pyta ten nie błądzi..
To w mafii watykańskiej rezydującej w Polsce i wśród watykańskich owieczek parafialnych jest normalne ,oni cały czas , nie mogą zrozumieć już od 100 lat, dlaczego wyciąga się całą prawdę o nich, ich brudy,zboczenia i przekręty.Bo oni (prawie święte ojce??) przecież są tacy święci i bogobojni,te wszystkie mordy ,grabieże ,oszustwa ,zboczenia ,to robili i robią w imieniu swojego boga. A on przecież im na to pozwala, bo jeszcze żadnego sadystę, bandytę z ich sekciarskiej kliki nie ukarał.. A wprost przeciwnie im większy zbrodniarz i zboczeniec to szybciej idzie do katolickiego nieba.I Alleluja i do przodu..I teraz jak się ujawnia coraz więcej prawdy o tej mafii kleszej ,klika klesza i ich niewolnicy tzw. oszołomy parafialne coraz częściej wpadają we wściekłość i furię. I pokazują swoje prawdziwe wartości rzymskokatolickie..

""Kościół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży.
Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród
."" ---.Memoriał Tadeusza Kościuszki ,patrioty i bohatera narodowego.

Napisał(a): ~gość -

ajatoLach
~gość 66-letni kapłan miał dotykać bioder i ust 17-letniej pacjentki. Więc poczekaj i nie rozpędzaj się ze swoimi fantazjami erotycznymi:)
..że się z czystej ciekawości zapytam - a jaki to rytuał religijny pozwala łapać księdzu dziewczynę za tyłek?
"biodra" nie tyłek
To równie dobrze może próbował pomóc tej niebodze w przemieszczaniu się po szpitalu.
Podczas składania życzeń obce kobiety też się całuje i różnie można to zinterpretować. Dla anty katolików przyłapany ksiądz na takim rytuale niekoniecznie religijnym skojarzył by się tylko z jednym molestowaniem:)))

~gość
ajatoLach
"biodra" nie tyłek
To równie dobrze może próbował pomóc tej niebodze w przemieszczaniu się po szpitalu.
Podczas składania życzeń obce kobiety też się całuje i różnie można to zinterpretować. Dla anty katolików przyłapany ksiądz na takim rytuale niekoniecznie religijnym skojarzył by się tylko z jednym molestowaniem:)))
Biodra, a nie tyłek?
Czyli konkretnie gdzie dotykał te biodra, by nie miało to kontekstu seksualnego?

Pomoc w poruszaniu się i owszem, chwalebna.
Tyle że podtrzymujący kładzie dłoń na boku, pomiędzy żebrami a miednicą, obrazowo mówiąc.
Dotykanie bioder, to pięknie ujęte łapanie za tyłek.

Napisał(a): Eegle -

Jeśli kapłan dotykałby usta czy biodra mojej 17-letniej córki, to ja bym dotknęła się jego przyrodzenia, bez akumulatora, za to tak, by zapamiętał do końca, ze małych dziewczynek się nie dotyka!

Ludzie, czy wy mie macie dzieci? Jest Wam obojętne, co czuje taka 17-letnia dziewczyna?

Żenujące są te komentarze.

Eegle
Jeśli kapłan dotykałby usta czy biodra mojej 17-letniej córki, to ja bym dotknęła się jego przyrodzenia, bez akumulatora, za to tak, by zapamiętał do końca, ze małych dziewczynek się nie dotyka!

Ludzie, czy wy mie macie dzieci? Jest Wam obojętne, co czuje taka 17-letnia dziewczyna?

Akumulator jest niezastąpiony.

Napisał(a): ~gość -

ajatoLach
Eegle

Akumulator jest niezastąpiony.
Co ty gadasz, czasami się rozładowuje do zera. Niepokojące są miażdżące dłonie Eegle, ma kobieta moc i nie wiadomo kiedy może jej użyć.

Napisał(a): Aria8 -

Eegle

Dziadek wyrzucił proboszcza z domu, kiedy ten kazał dziesięcioletniej wtedy matce pocałować się w dłoń. Więcej na religię nie poszła.
« Wróć do tematów
Do góry strony: 66 - KAPELAN SZPITALA MOLESTOWAŁ NASTOLETNIĄ PACJENTKĘ