96
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi83
  • Ocen na +0
96 ppt ?

A co zrobić gdy żona w łóżku się (84)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: A co zrobić gdy żona w łóżku się

Napisał(a): Gość -

To pewnien rodzaj normy, większość kobiet tak ma, i nie ma w tym nic dziwnego. To co czytasz, czy widzisz w TV, to bujdy.
Zostanie Ci koza. A te nieliczne, rozjarane jak płomień, to czesto nieźle pośmigane istoty, szukające w tym ukojenia.

Gość A co zrobić gdy żona w łóżku zrobiła się zimna a na co dzień udaje że nic się nie stało , kochanka nie ma,ja też nie jestem taki zły,i jestem czystym facetem i co na to powiecie ?
moze nie jestes jednak taki dobry jak ci sie wydaje, kobiety nie tak latwo rania meskie ego wam zdecydowanie latwiej przychodzi dotkniecie slabego punktu kobiety a pozniej sie dziwia ze tak jest a nie inaczej, moze jest tez zmeczona praca dziecmi domem, pozwol jej troche odpoczac , bo domaganie sie ciagle o to samo daje jednak odwrotny efekt, troszke cierpliwosci

Tu nie ma nic do pocieszania, to natura nas tak urządziła, sam ostatnio straciłem w ten sposób kilka lat. Babka miała jednak cykora,
bo jestem radykał, tak przynajmniej sądzę, i zamiast skończyć rozciągnęła to w czasie, na lata, zresztą kto ją tak do końca wie,
babka z Internetu to rosyjska ruletka, z tą róznicą, że w każdej komorze jest pocisk.
Ale nie bierz tej mojej rady tak do końca poważnie, to się może zmienić, po zimie, może za mało czasu z nią spędzasz?
może przemęczona

Gość A co zrobić gdy żona w łóżku zrobiła się zimna a na co dzień udaje że nic się nie stało , kochanka nie ma,ja też nie jestem taki zły,i jestem czystym facetem i co na to powiecie ?
Dawno mnie nikt tak nie zirytował...jak Ty autorze!
Przeczytaj to co napisałeś...(...)
Uważasz, że jak jesteś czysty...to wszystko, co możesz zaoferować swojej połówce?
Wiesz, co myślę ... jest zimna, bo nie ma ochoty na sex z Tobą ... higiena tu nie wystarczy ... należy jeszcze coś z siebie dać ... by oczekiwać coś w zamian...
Nie spełniasz JEJ oczekiwań* - to moje spostrzeżenie !

Gość W lozku masz odpowiedz na to co w ciagu dnia nie robisz ;)

Donia
Jeszcze się śmiej, to żaden sposób na rozwiązywanie problemów, bardziej na tworzenie nowych. Zamykanie sklepiku przez kobiety.
O problemach w ciągu dnia trzeba rozmawiać, a nie przenosić ich, i mnożyć.

Napisał(a): -

Gość

Donia
Jeszcze się śmiej, to żaden sposób na rozwiązywanie problemów, bardziej na tworzenie nowych. Zamykanie sklepiku przez kobiety.
To wszystko prawda, co piszesz, ale Kobiety już tak mają. To jest jak gdyby rodzaj zemsty. Tak jakby chciały powiedzieć "pamiętaj, że zawsze będziesz karany, jak nabroisz!". I wiesz co można zrobić? Nie broić. Ale się nie da, trzeba broić. Rozmowy są dobre, ale nie zabierają groźnej broni. Zresztą nie zawsze chcą negocjować pokój, mając broń doskonałą.

zx70
Gość

Donia
To wszystko prawda, co piszesz, ale Kobiety już tak mają. To jest jak gdyby rodzaj zemsty. Tak jakby chciały powiedzieć "pamiętaj, że zawsze będziesz karany, jak nabroisz!". I wiesz co można zrobić? Nie broić. Ale się nie da, trzeba broić. Rozmowy są dobre, ale nie zabierają groźnej broni. Zresztą nie zawsze chcą negocjować pokój, mając broń doskonałą.
To niech spadają na drzewo, z tą swoja bronią. Ja się na wojnę nie pisze, i właśnie dlatego nie dam sobie zjepać reszty życia,
która mi jeszcze została. Dobrych parę lat temu czytałem na ten temat, wypowiedź seksuologa, miał o tym negatywne zdanie.
To o czym piszesz, przerabiałem w wersji hard, przez lata, więc wiem jak to działa.

Aha, i dodam jeszcze, że podstępem też nie wygrasz. Potrafią go wykryć, za nim skończysz podstęp. A jak się nauczysz nie broić, to powiedzą, że jesteś mięczakiem i pantoflarzem. Sklep tak, czy siak zamknięty. Kiedy jednak uda ci się wynegocjować pokój i uważasz, że Polak potrafi, to dowiadujesz się że remament w sklepie przez dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach, zawsze się znajdzie powód na ponowne zamknięcie sklepu. Albo zmieniasz sklep, albo czekasz na otwarcie. Możesz też się włamać, ale często koszty za włam są liczone wg. cenników NASA.

Nie rozśmieszaj mnie, może młodych to dotknie, nie mnie, już sam rozdaje karty bo nauczyłem się grać . I wiesz kiedy nie można
przegrać? Kiedy przestaje się grać, lub ci nie zależy, a zależy drugiej osobie.Mogą sobie robić remanenty, ale beze mnie.
Potem wiszą w necie jak pokuta, czekając zmiłowania, niech wiszą.

Gość Nie rozśmieszaj mnie, może młodych to dotknie, nie mnie, już sam rozdaje karty bo nauczyłem się grać . I wiesz kiedy nie można
przegrać? Kiedy przestaje się grać, lub ci nie zależy, a zależy drugiej osobie.Mogą sobie robić remanenty, ale beze mnie.
Potem wiszą w necie jak pokuta, czekając zmiłowania, niech wiszą.
Ta wojna dotyczy młodych i tych starszych. Nie bierzesz udziału w wojnie, nie wygrywasz. Warto jednak brać udział dla " tych chwil, które nigdy nie wrócą". Na pewno wrócisz na wojnę, każdy wraca, przynajmniej powinien.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zimna ona
  • zimna zona
  • zimna w luzku co robic
  • z zona w lozku
  • przez on wpadem w depresj
  • zimna zona w luzku
  • moja zona jest zimna
  • ona jest zimna w lozku
  • jestem zimna w lozku
  • zona jest zimna