9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń85
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +6
9 ppt ?

A cóż to znowu sie nie spodobało cenzorowi? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

A cóż to znowu sie nie spodobało cenzorowi?

Napisał(a): prowincjusz2 -

Cenzor (Moderator?) usunął kolejne dwa moje posty. Gdzie mogę się doprosić uzasadnienia, bo wiem, że nikogo nie obraziłem, nie użyłem wulgaryzmów ani w inny sposób nie naruszyłem regulaminu.
Czy Administracja to przysłowiowy Berdyczów?
INTERIA.PL

Re: A cóż to znowu sie nie spodobało cenzorowi?

gość @ prowincjusz, nie udawaj że nie czytałeś tego wpisu. :-D

O których moderatorów Tobie chodzi?
Ostatni jaki był nie logował się od 2 tygodni, więc prawdopodobne też odszedł.http://forum.(...)ratorzy

Może są nowi ukryci, zupełnie niedoświadczeni, do tego robota jest wyjątkowo upierdliwa - gorsza niż na taśmie w fabryce.
Ty w ogóle wchodzisz na Główną i w nieskończenie wiele innych działów Interii?
Zobacz ile pod artykułami z najnowszym newsem jest komentarzy, które idą w 10 tysięcy.
Dodaj do tego komentarze z wszystkich działów i pomyśl ile na min. jest zgłoszeń od różnych ludzi z całego portalu.
Na panel moderacyjny (wspólny dla modów i adminów) zgłoszenia napływają lawinowo, bo pod komentarzami ludzie leją się na wirtualne noże, widły, siekiery i co kto ma pod ręką, przy wrzasku najgorszych wyzwisk i przekleństw.

Nawet w czasach gdy było tu 10 etatowych sprzątaczy i kilku społecznych nie dawali rady nawet drobnej części obsłużyć a dziś ruch jest trzykrotnie większy.
Jakbyś chciał to zrobić, kiedy na panel spłynie co godzinie 10K zgłoszeń.
Trzeb wejść na tekst który jest zgłoszony, przeczytać, przemyśleć czy zgłoszenie zasadne i następnie podjąć decyzje, po której Ty i masa innych by się odwoływało, że nie zasadna...
Ko i kiedy ma się tym zając? Kiedy w godzinach szczytu, co h na rozpatrzenie czeka średnio kolejne 9 999 zgłoszeń.

Kiedy Ty i inne barany zrozumiecie, że nikt nie wywala wpisów za poglądy, bo nie ma czasu na śledzenie nic nieznaczących internautów. Każdy narobi sobie tu wielu wrogów i potem uporczywie zgłaszają pod fikcyjnym powodem, albo i bez wpisywania powodu a posty lecą, bo ten kto akurat obsługuje panel ma już 30K zgłoszeń i kasuje wszystko bez czytania, albo robi przeczytane (oczyszcza panel) i nie usuwa nic.

Mogę ci zrobić pokazówkę. Daj mi linka do dowolnego postu czy komentarza a ja go "magicznie" ręką tego co siedzi przy panelu usunę. Poczekam na odpowiedni moment i wrzucę zgłoszenie w potok spływających od innych.

Wyparuje jak kamfora.

Tak to się robi a od takich działań dywersyjnych jest tu sporo specjalistów. :-D
Sam wielu wyszkoliłem i wyszkolę więcej, dlatego lepiej poszukaj sobie innego niekomercyjnego forum, bo tu zginiesz marnie.
Ty mimo solidnego wieku jesteś zielony w zagadnieniach komputerowych a co za tym idzie wirtualnego świata.
Tutaj rządzą ci, co mają szeroką wiedzę, umiejętności i ścisły umysł - u ciebie nic takiego nie dostrzegam.
Snowden
Moderatorzy są dobierani i zatrudniani przez Administrację i dlatego to od niej oczekuję wyjaśnienia. Nie obchodzą mnie niuanse działania moderacji, żądam zwykłej uczciwości.

gość @prowincjusz
I dobrze że żądasz, tak powinno być, ale ja i nie tylko ja żądam uczciwości znacznie dłużej od ciebie i jeśli ja nie wyegzekwowałem, to tym bardziej ty tego nie zrobisz.
Będą cię zwodzić bez końca. Im szybciej zrozumiesz mafijny tutejszy system tym lepiej, ale bardzo ciężko ci to idzie.
Masz opisana prawdę czarno na białym, fakty, ale dalej trwasz w uporze, mimo że dużo silniejsi nie wymusili zmian. Tego się nie da zrobić. Trzeba ich zniszczyć.
Z systemem partyjnym w Polsce też nie mam szans wygrać a mimo to go piętnuję na każdym kroku.
Chcę pozostać uczciwym wobec samego siebie a poza tym "kropla drąży skałę".

gość No to przecież udają jak mogą - od tego jest sprawianie pozorów.
To co piszesz jet prawdą i takie jest prawo, ale nikt się nie przejmuje prawem, bo wiedzą że nikomu nie będzie się chciało z nimi szarpać po sądach.

Ja bywam na niezliczonych forach i wszędzie jest tak samo. Bezkarne usuwanie niewygodnych postów jest powszechne.
Po dobroci z nimi nic nie ugrasz, więc trzeba sięgnąć po tą samą broń jaką oni stosują.. Tylko tego się boją.

Jedyne co możesz zrobić to przyłączyć się do mnie a wyszkolę ciebie w dywersji.
Jeśli nie będziesz słuchał fachowców, którzy mają wiedzę i umiejętności, aby ich powalić to nic nie zdziałasz.
Musisz przestać wierzyć a racjonalnie, chłodno, precyzyjne myśleć.

Snowden
Niestety, na naukę nie mam już ani zdrowia ani czasu. W domu jestem tylko gościem miedzy kolejnymi pobytami w klinikach i mój czas już dobiega końca. Tym bardziej mogę sobie pozwolić na pozostanie wiernym swoim zasadom.

Napisał(a): iiiiiii -

prowincjusz2
gość No to przecież udają jak mogą - od tego jest sprawianie pozorów.
To co piszesz jet prawdą i takie jest prawo, ale nikt się nie przejmuje prawem, bo wiedzą że nikomu nie będzie się chciało z nimi szarpać po sądach.

Ja bywam na niezliczonych forach i wszędzie jest tak samo. Bezkarne usuwanie niewygodnych postów jest powszechne.
Po dobroci z nimi nic nie ugrasz, więc trzeba sięgnąć po tą samą broń jaką oni stosują.. Tylko tego się boją.

Jedyne co możesz zrobić to przyłączyć się do mnie a wyszkolę ciebie w dywersji.
Jeśli nie będziesz słuchał fachowców, którzy mają wiedzę i umiejętności, aby ich powalić to nic nie zdziałasz.
Musisz przestać wierzyć a racjonalnie, chłodno, precyzyjne myśleć.

Snowden
Niestety, na naukę nie mam już ani zdrowia ani czasu. W domu jestem tylko gościem miedzy kolejnymi pobytami w klinikach i mój czas już dobiega końca. Tym bardziej mogę sobie pozwolić na pozostanie wiernym swoim zasadom.
.
« Wróć do tematów
Do góry strony: A cóż to znowu sie nie spodobało cenzorowi?