7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +3
7 ppt ?

A może powołać nową komisję d/s wydarzeń smoleńskich (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

A może powołać nową komisję d/s wydarzeń smoleńskich

Napisał(a): Fumio -

Według stanu mojej wiedzy, to większość członków komisji nie posiada uprawnień, w zakresie badań lotniczym. Dotychczasowi kierowana była przez członka PZPR pana Berczyńskiego. Czy nie czas, aby zatrudnić fachowców i zakończyć wreszcie sprawę tego wypadku. Dodam, że podkomisja dużo kosztuje, a jej efekty są kompromitacją. Nowy szef komisji również nie posiada uprawnień. Co o tym myślicie?
INTERIA.PL

Re: A może powołać nową komisję d/s wydarzeń smoleńskich

Napisał(a): ~gość -

Komisja nie powstała po to, by cokolwiek wyjaśniać w sprawie katastrofy. To już zostało wyjaśnione przez fachowców. Komisja powstała po to, by można było ciągnąć dalej temat katastrofy/zamachu i wykazać poprzedniej ekipie zaniedbania których tamta nie uniknęła. Celem tej komisji nie jest zamknięcie sprawy Smoleńska - a ciągnięcie sprawy w nieskończoność, używając do tego dowolnych środków. W trakcie tego można co jakiś czas wyciągać błędy i zaniechania poprzedników lub rzucać pomówienia, jednocześnie twierdząc że poprzednicy niczego nie udowodnili. Dlatego ta komisja niczego sensownego nie wniesie i będzie trwała tak długo, jak długo to będzie politycznie potrzebne.

Re: A może powołać nową komisję d/s wydarzeń smoleńskich

Napisał(a): ~gość -

Tak to komisja oparta na faktach i mitach i polityczna, w celu podtrzymywania nastrojów elektoratu PIS i fanatyków. PIS doszedł do władzy, poprzez to, że naród się sprzedał za 500+i po trupach smoleńskich. To najbardziej podłe zachowanie narodu polskiego. Wolność, o którą Polska walczyła została sprzedana za takie atrybuty.[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: A może powołać nową komisję d/s wydarzeń smoleńskich