499
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi432
  • Ocen na +173
499 ppt ?

A po manifie, chodziliśmy na białe wytrawne!. (433)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: A po manifie, chodziliśmy na białe wytrawne!.

Napisał(a): Lee1 -

ollle
niepewnaa
https://twitt(...)2223744
nie ma to tamto
czuję się jak zbity pies, i poczucie tegoż narasta.
wprost proporcjonalnie do widzianej wczoraj euforii "łopozycji" podczas radosnej demonstracji pod gmachem sądu.
Wydaje mi się, że był tam prezydent miasta z akolitami, radnymi rodem z PO, itd..
zamożni, dobrze ubrani ludzie na stanowiskach, dosłownie upojeni zwycięstwem nad wrednym pisokaczorem, zaopatrzeni w unijne - i tylko unijne - chorągiewki, skandowali:
wolność, równość, demokracja, a po wszystkim wsiadali do wypasionych samochodów.
To weto coś zniszczyło, dolało oliwy do ognia, skompromitowani ludzie, którzy nie powinni decydować o sprawach publicznych, znowu poczuli się nawet nie mocni, ale wszechwładni....
Mam podobnie.
Nawiązując do BezNicka, co mówił o palcu w du*** - nie można ciągle dolewać perfum do szamba i bełtać, szambo trzeba spuścić a zbiornik wyczyścić :) Raz a porządnie.
INTERIA.PL

Napisał(a): BezNicka -

Lee1
ollle
niepewnaa
nie ma to tamto
wprost proporcjonalnie do widzianej wczoraj euforii "łopozycji" podczas radosnej demonstracji pod gmachem sądu.
Wydaje mi się, że był tam prezydent miasta z akolitami, radnymi rodem z PO, itd..
zamożni, dobrze ubrani ludzie na stanowiskach, dosłownie upojeni zwycięstwem nad wrednym pisokaczorem, zaopatrzeni w unijne - i tylko unijne - chorągiewki, skandowali:
wolność, równość, demokracja, a po wszystkim wsiadali do wypasionych samochodów.
To weto coś zniszczyło, dolało oliwy do ognia, skompromitowani ludzie, którzy nie powinni decydować o sprawach publicznych, znowu poczuli się nawet nie mocni, ale wszechwładni....
Mam podobnie.
Nawiązując do BezNicka, co mówił o palcu w du*** - nie można ciągle dolewać perfum do szamba i bełtać, szambo trzeba spuścić a zbiornik wyczyścić :) Raz a porządnie.
...
😁 perfumy do szamba , czytaj - pracować na rzecz socjalizmu i oczekiwać zdrowych owoców z tej pracy . 😂😂😂😂😂

Napisał(a): Lee1 -

BezNicka
Lee1
ollle
niepewnaa
Mam podobnie.
...
😁 perfumy do szamba , czytaj - pracować na rzecz socjalizmu i oczekiwać zdrowych owoców z tej pracy . 😂😂😂😂😂
Otóż to. :)

Napisał(a): ollle -

BezNicka Wiecie jak jest rasista, ksenofob w języku romskim ?
A hamru dekre jądro wohodko !
Metoda na ,,wnuczka,, jest spalona, więc teraz jest - a panie ! a masz kromkę chleba?! a taka głodna jestem !
Grzecznie odpowiedziałem , 😁 kto nie pracuje, ten nie jada .
Iiii w/w szczera reakcja😁 .
Ciut mi weselej .
nie ma z czego być ci weselej.
W oryginale jest nie - kto nie pracuje ten nie je
ale
kto NIE CHCE pracować, niech też i nie je.
a ty tego nie wiesz, nawet jeśli na 99 procent te osoby nie chcą pracować, to nie wiesz, jak jest naprawdę.

Napisał(a): ollle -

piotruchg
ollle
niepewnaa Zobaczcie jak zupełnie inna postawa prezydenta. Gdy trzeba było ułaskawić Kamińskiego, czy nocą zaprzysiąc sędziów, nie wahał się skonfliktować ze środowiskiem prawniczym.

I jeszcze ciekawa rzecz od Zaradkiewicza.
nie ma to tamto
Czuję to samo i intuicja, której mam zwykle w nadmiarze podpowiada, że będzie to miało ogromne i dalekosiężne konsekwencje dla Polski!

wiedzieliśmy, i wiem, że nie spoczną, aż zniszczą wszystko co polskie i chrześcijańskie.
i wiadomo, że użyją wszelkich środków, najbardziej odrażających, nie cofną się przed żadnym świństwem.
Wiadomo, co za inteligencja za tym stoi. I że środki mają tak naprawdę nieograniczone.
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce
a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha
bądź naszą obroną!

Czasem myślę, niech się to już skończy
Ale też wiem, że czas się jeszcze nie wypełnił, choć już naprawdę blisko...

ollle
BezNicka Wiecie jak jest rasista, ksenofob w języku romskim ?
A hamru dekre jądro wohodko !
Metoda na ,,wnuczka,, jest spalona, więc teraz jest - a panie ! a masz kromkę chleba?! a taka głodna jestem !
Grzecznie odpowiedziałem , 😁 kto nie pracuje, ten nie jada .
Iiii w/w szczera reakcja😁 .
Ciut mi weselej .
nie ma z czego być ci weselej.
W oryginale jest nie - kto nie pracuje ten nie je
ale
kto NIE CHCE pracować, niech też i nie je.
a ty tego nie wiesz, nawet jeśli na 99 procent te osoby nie chcą pracować, to nie wiesz, jak jest naprawdę.

...
Mentorujesz jakbyś Ty wiedział . To mi powiedz .
A jeśli nie wiesz, to wiesz tyle co i ja .

ollle
piotruchg
ollle
niepewnaa Zobaczcie jak zupełnie inna postawa prezydenta. Gdy trzeba było ułaskawić Kamińskiego, czy nocą zaprzysiąc sędziów, nie wahał się skonfliktować ze środowiskiem prawniczym.

I jeszcze ciekawa rzecz od Zaradkiewicza.
nie ma to tamto
Czuję to samo i intuicja, której mam zwykle w nadmiarze podpowiada, że będzie to miało ogromne i dalekosiężne konsekwencje dla Polski!

wiedzieliśmy, i wiem, że nie spoczną, aż zniszczą wszystko co polskie i chrześcijańskie.
i wiadomo, że użyją wszelkich środków, najbardziej odrażających, nie cofną się przed żadnym świństwem.
Wiadomo, co za inteligencja za tym stoi. I że środki mają tak naprawdę nieograniczone.
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce
a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha
bądź naszą obroną!

Czasem myślę, niech się to już skończy
Ale też wiem, że czas się jeszcze nie wypełnił, choć już naprawdę blisko...

....
Bo siły przeciwne Bogu , grają na umęczenie woli człowieka i poddanie się tegoż .
« Wróć do tematów
Do góry strony: A po manifie, chodziliśmy na białe wytrawne!.