35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń185
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +-35
35 ppt ?

Dron - ile kosztuję? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dron - ile kosztuję?

Napisał(a): Guharas -

Zależy też jakiego drona szukacie. Wiadomo że dla początkujących dobry będzie tani dron tak do 200 zł. Aby nauczyć się latać więcej nie warto wydawac, później już jednak perspektywa się otwiera i mamy ogromny wybór, np sprawdź tutaj :https://topsz(...)ny.html bardzo dobry sklep z dronami dla początkujących i średnio - zaawansowanych. Np teraz z tego co widzę jest promocja na drona X-BEE DRONE 2.3 o prawie 100zł , a dla nowicjusza to najlepszy wybór.

Napisał(a): ~KayaX83 -

Ja kupiłam mężowi na urodziny Dron DJI Phantom 3 Standard w sferisie i szczerze mówiąc... nie polecam, teraz nie mam męża :P Jak tylko ma wolną chwilę to się nim bawi.

A tak na poważnie to potężny sprzęt, mocna bateria, nawet 30 minut jest w stanie latać bez ładowania, kamerka (bo co to za dron bez kamerki?). Taka zabawka nie może się znudzić. Więc na prezent dla mężów gadżeciarzy polecam jak najbardziej

Napisał(a): TomekKarolak -

Trudno określić cenę drona, to zależy od naszych wymagań, czy chcemy tylko zabawkę na pięć minut czy profesjonalna maszynę. Małego drona w markecie kupisz za sto złotych, ale to jest tragedia więc nie polecam, takiego średniej jakości kupisz zaczynając od 600 zł, a naprawdę dobrego nawet do kilku tysięcy.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dron - ile kosztuję?