6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-1
6 ppt ?

Przerabianie ubrań-pomysły ? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przerabianie ubrań-pomysły ?

Napisał(a): ~Karola -

Chciałabym zacząć przerabiać swoje stare ubrania i nie za bardzo mam na to pomysł. Dokładnie mam do przerobienia dżinsy, zwykłą koszulkę z krótkim rękawem i sweter nie rozpinany. Macie jakieś ciekawe pomysły jak bym mogła przerobić te ubrania,aby ich nie wyrzucać ?
INTERIA.PL

Re: Przerabianie ubrań-pomysły ?

Napisał(a): gość -

Żeby przerobić bluzkę to w sumie wystarczy że obetniesz rękawy na kształt bluzki bokserki i możesz dół lekko podciąć i zrobić supełek i bluzka jak nowa. Poszukaj na internecie najlepiej filmików z przerabianiem ubrań

Napisał(a): pawlkram -

Jeżeli chodzi o sweter nierozpinany i jego przeróbkę to podrzucam Ci fajny przepis: przepisnaszycie.pl/przepis/76/. Ja swój sweter przerobiłam zgodnie z tymi wskazówkami i efekt końcowy jest na prawdę super. Nadałam mu drugie życie, bo jakiś czas leżał w szafie i tylko zajmował mi miejsce :)

Napisał(a): ~Elżbieta -

Myślę, że przerobienie dżinsów to teraz zrobienie w nich dziur po prostu :D i będą na czasie! Ja raczej nie przerabiam i oczywiście nie wyrzucam! Niezniszczone rzeczy oddaję ubrania w akcji Pomaganie przez ubranie, gdyby ktoś był zainteresowany to polecam, bo na prawdę świetna akcja, w której ubrania odbierane są z domu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przerabianie ubrań-pomysły ?