0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń0
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Ale tu dziwnie... (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ale tu dziwnie...

Napisał(a): Bladych ust -

Tyle wpisów mi zaginęlo w przepasciach Internetu. Dziwnie tutaj ale chyba łatwiej obsługiwać ż telefonu. I cenzury chyba nie ma? Można pisać otwarcie o alkoholu? Zawsze trzeba szukać plusów. :)
Dawno nie pisałam ale ciągle was czytam. U mnie duuuzo zmian. Czy na lepsze? Okaże się. Może.
3 lata nie miałam ż nim praktycznie kontaktu poza jakimiś komentarzami na Facebooku. A tu jak grom ż jasnego nieba. Wracam do Polski sam, bez żony bez dzieci. Rozstanie komentowane na pół Polski chyba. Ona wraca za nim blaga o powrót. On nieugiety. Co się okazuje? Zdrada i to niejedna. Imprezy, koleżanki i tak poleciała sobie nie myśląc o konsekwencjach. Szkoda.
Pozew o rozwód po takim krótkim małżeństwie. Ile to 3 lata czy dłużej? Nawet nie wiem.
I dzwoni do mnie bo on tylko mnie tutaj ma. Ja oczywiście pod nieobecność męża i dzieci się spotykam. Przytulam tak mocno, sciskamy się za ręce. Jak przyjaciele? Taaa.
Dwie godziny wyjęte z życia. Fajnie.
Potem mężu się jednak jakimś cudem dowiaduje. I teksty że obiecałam, że go oklamalam. Kłótnia pierwsza od dawna. I drugi tydzień cichych dni. I kolejny dzień potajemnych smsów ż nim. Próśb o spotkanie, odmawiam. Bo mam najkochanszego męża i najkochansze dzieci. Boże dlaczego???

Fajnie się wygadać.
INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ale tu dziwnie...