Alergie. Skuteczne metody leczenia (108)

Alergie. Skuteczne metody leczenia

Temat dotyczy artykułu: Alergie. Skuteczne metody leczenia

Ta choroba może dawać o sobie znać na wiele sposobów. Uczulić można się na rozmaite rzeczy, w każdym wieku. Na szczęście są już leki nowej generacji, które skutecznie łagodzą objawy alergii i powstrzymują jej rozwój.

Komentarze (108)

Dodaj komentarz

Napisał(a): makarena -

mi najlepiej radzi sobie z moją alergią na kurz i na sierść zwierząt lek w tabletkach Allertec. w razie potrzeby łykam tabletkę i po pewnym czasie mi przechodzi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): are -

Polecam Alergia Stop bo sama go używam i nic się nie psuje, wyjątkowo cicho całość pracuje bez zawodzenia i buczenia
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Wiola -

Nie mam problemów z Alergia Stop, polska marka, mała waga, ale wydajność na dobrym poziomie, sporo leku w ciągu minuty poda.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): magda -

Sprawnie, szybko generuje mgiełkę Alergia STOP – kupowałam go głównie z myślą o dzieciach ale sama też korzystam tak bardziej profilaktycznie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zyraa -

Wiesz co, mi się sprawdza inhalator Alergia STOP. Jest idealny do mieszkania bo mały. Widziałam w sklepach sporo dużo większych aparatów, i z tymi to pewnie bym miała problem żeby sobie wygodnie w pokoju rozstawić. A jednak jakąś przestrzeń trzeba sobie w chałupie wygospodarować, żeby taki zabieg przeprowadzić wygodnie i bezpiecznie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kowal -

W porządku działa inhalator Alergia STOP Sanity. Nie mamy z nim problemów jak na razie, a już korzystamy od 4 miesięcy gdzieś około. Głównie jest kupowany dla syna alergika, ale zastosowanie takiej inhalacji jest dużo szersze. Można przy przeziębieniach się leczyć, czy choćby profilaktycznie w stanach obniżonej odporności.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kinga -

Jest taki inhalator od Sanity jak PRO. Ja bym ten polecała. Szybko jest w stanie wytworzyć mgiełkę i jest ona o takich parametrach żeby dowieźć lek aż do płuc. Dobra jakość, długa trwałość – ja dostałam 5 lat gwarancji. W zestawie jest wygodny schowek gdzie to wszystko można po użyciu sobie schować tak żeby aparat się po mieszkaniu nie walał bez celu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): karo99 -

Ja bym Ci polecał inhalator PRO Sanity. Wielofunkcyjny bo poza tym, że można terapię przeprowadzać to też oczyszczać nos, czy zatoki. Takie dwa w jednym. W zestawie jest wszystko co potrzebne, czyli maseczki, ustnik, końcówka do nosa, pojemnik na wszystkie akcesoria, niczego nie trzeba specjalnie dokompletować, żeby móc korzystać. W tym akurat modelu są specjalne zawory wdechowo wydechowe które chronią przed niepotrzebnymi stratami aerozolu. W innych inhalatorów to różnie z tym tematem bywa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): martass -

Zadowolona jestem z inhalacji za pomocą Pro Sanity. To mój pierwszy inhalator i początkowo miałam trochę obaw, że na przykład dla dzieci takie podawanie leku będzie jakoś tam męczące, ale nie, nie ma takiej sytuacji. Same w zasadzie chcą jak się źle czują – przeziębienie, czy jakiś katar, żeby podać mgiełkę.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jagna -

Współczuję każdemu kto tak jak ja męczy się z alergią. Tak naprawdę nie da się na 100 % wyzbyć tego cholerstwa. Najważniejsze to trafić na dobrego alergologa który będzie prowadził. Jeżeli jest ktoś z Lublina to mogę polecić swoją doktor Teresę Stelmasiak www.alergolog.lublin.pl. Mi sporo pomogła odczulaniem. I ogólnie chociaż wiem że są na jego temat różne opinie to polecam spróbować.
Załączniki:
Odpowiedzi (4)
Dodaj komentarz