79
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
79 ppt ?

Alkomat (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Alkomat

Napisał(a): -

Alkomat przydatna rzecz. Ja jednak nie jeżdżę samochodem jeśli poprzedniego dnia piłem. Na szczęście nie jestem zmuszony dojeżdżać do pracy, bo mam niedaleko. Jak chcesz kupić alkomat to zdecydowanie warto postawić na coś droższego. Tanie nie tylko są niedokładne, ale też mogą się szybko psuć :/ widziałem widziałem kiedyś na stronie hadron.pl kilka modeli alkomatów, możesz zajrzeć i poczytać, może któryś Ci wpadnie w oko.

Napisał(a): -

Zależy jaki chcecie ten alkomat. Wiadomo, są tańsze i droższe i różnią się między sobą jakością. Wydaje mi się, że najlepiej kupić taki, który będzie miarodajny, bo z tym już nie ma żartu. Na magicznej planecie widziałam kilka modeli, najlepszy był chyba Alkomat SENTECH DA 7100 - w coś takiego bezpiecznie zainwestować.

Napisał(a): StuntmanMark -

czarna05 Nasz alkomat padł po kilku miesiącach, teraz na pewno nie skuszę się na niską cenę, tylko kupię coś porządnego... jakie macie? Polecicie coś? Chciałabym, żeby alkomat był dokładny, trwały i łatwy w użyciu, cena jest ważna, ale nie najważniejsza.
najlepiej sprawdzić testy i artykuły nt alkomatów - znajdziesz tam kilka przydatnych informacji na co zwrócić uwagę przy wyborze, ja np. korzystałem (chociaż było to już jakiś czas temu) z tego testuhttp://www.mo(...)t-x100/

Napisał(a): ~Zochan -

czarna05 ciekawy test, bardzo dokładny, dzięki... jednak martwi mnie ten jedyny minus, o którym wspomniał testujący ;) Jaka jest jego cena i gdzie można go kupić?
Na http://www.al(...)hit.pl/ dostaniesz, 950zł. Sądzę jednak, że do standardowego użytku z powodzeniem wystarczą tańsze modele, wszystkie elektrochemiczne mają zresztą certyfikat NF.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alkomat al 6000 opinie
  • da 8500 gold opinie
  • alkomat da 7100 opinie
  • da 7100 opinie forum
  • alkomat at 6000 opinie
  • alkomat da 8500 gold opinie
  • alkomat da 7100
  • alkomat at 6000 forum
  • alkomat sentech al 6000 forum
  • opinie o alkomacie al6000