Amazon ma zgodę na testy dostawczych dronów (65)

Amazon ma zgodę na testy dostawczych dronów

Temat dotyczy artykułu: Amazon ma zgodę na testy dostawczych dronów

Dostawa zamówionego w internecie towaru z wykorzystaniem bezzałogowych statków latających - dronów - brzmi jak wizja rodem z powieści fantasy. Taki sposób doręczenia przesyłek może jednak już niedługo stać się całkiem realną metodą dostawy. Opcją tą zainteresowany jest nie tylko internetowy gigant - Amazon, ale także sami klienci, którzy za dostawę dronem są nawet w stanie dopłacić.

Komentarze (65)

Dodaj komentarz

Napisał(a): xxy66 -

.....najlepsze jest haslo wymalowane na scianie w poczekalni dla kierowcow "work hard have fun make history".....powinni jeszcze na bramie wjazdowej wywalic szyld....praca czyni wolnym
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nie -

Czy to finansowo oplacalne. W Dubaju mogli wybudowac wiekszy budynek ale z ekonomicznego punktu nie bylo to oplacalne. Teraz drony skoro dron moze zabrac jedna paczke a kurier 150 to czy dron bedzie sie oplacal. Moze tym co za przesylke zaplaca nie 20 zl ale 2000 aby miec to co zamawiaja juz.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Vip -

Drony moga dostarczac paczki nie ma sprawy ale mnie bardziej interesuje kiedy będe zarabiał w amazonie w sadach tak jak w niemieckich amazonach d
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ja -

dron angielska nazwa na polski zdlanie sterowany - najczęściej radiowo - samolot. taki sprzęt istnieje od dekad i jest do kupienia w sklepach modelarskich. to nie jest żadna rewolucja tylko ludzie są na tyle durni że nie mogą tego pojąć
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zdzisioo -

Jak zawsze informowała Kierownik mgr Giźińska z Biura Komunikacji Pocztowej w centrali Poczty Polskiej "klientów mamy na pęczki", więc i to zagrożenie nie dotyczy ww. institucjon.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Patriota -

W Polsce i w całym zacofanym regionie post sowieckim nowe rozwiązania dochodzą na końcu.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ja -

dron to nie jest technologia tylko technika lotnicza. technologia to jest chemiczna. takie drony widziałem w każdym większym sklepie modelarskim
Odpowiedź (0)

Napisał(a): k -

drony mogą stanowić aktywną obronę obiektu czy plantacji , jak zwykle kij ma dwa końce.
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz