Komentarze (2191)

Dodaj komentarz

Napisał(a): fck -

Niech się śmieją . Prawda jest taka że Polacy są na drugim miejscu na świecie po Niemcach w średnim IQ a biedni Amerykanie daleeeeko daleeko z tyłu . Gdyby nie inżynierowie z imigracji i technologie wykradzione Niemcom po 2 wojnie św to gówno by mieli . Czołg to na razie koncepcja a na terenie Europy z jej ukształtowaniem terenu to chyba jedyna słuszna koncepcja poza systemem rakietowym . Zamiast tych nielotów F 16 mogli zainwestować w systemy obrony rakietowej i właśnie tego typu konstrukcje . Polacy są wystarczająco inteligentni żeby dopracować ten czołg . Zresztą to nie jest typowy czołg tylko wóz wsparcia . Czołg nie musi być wielki żeby być skuteczny . W dzisiejszych czasach to nie wielkość ma znaczenie tylko technologia . Umiejętność ukrycia się i wykrycia celu zanim samemu stanie się wykrytym . Niestety Polak to takie stworzenie że musi marudzić i narzekać i oczywiście jest ekspertem we wszystkich możliwych tematach co jak zawsze owocuje całą masą bezmyślnych komentarzy . Pozdrawiam tych "normalnych" i życzę powodzenia w pracach przy tym maluchu ;)
Odpowiedzi (52)

Napisał(a): Trak -

PL01 nie zastąpi czołgu ciężkiego, to jest czołg rozpoznania, w tym nocnego, wsparcia piechoty, działania w zasadzce itp. Potrzeba czołgów i ciężkich i lekkich, jak i średnich. Armatę ma za krótką, przydałaby się 128, albo 150 mm, ale pewnie by się armata gibała za bardzo do przodu i spowolniła czołg. Nie wiec zostanie ta 120 mm, choć za chwile dla czołgów cięzkich standardem stanie się armata 150 mm. Z T-14, czy z Leopardem lub Abramsem nie miałby za dużych szans, ale ludziska przeoczyli, że armata może przenosić rakiety przeciwpancerne, a to już tak dobrze nie wróży czołgom pokroju Abrams, Leopard, czy T-90. Standardowo wyposażyłbym go w km 7,62 mm oraz wkm 12,7 mm, ten ostatni ma już 100 lat i mają go Abramsy. Wkm M2 jest najstarszą bronią, która nie ma następcy lepszego od pierwowzoru, a obecne modyfikacje są niewielkie. Na pewno wkm 12,7 mmm przydaje się, bo niszczy skutecznie siłę zywą wroga, na dystansach do 1000 m, dalej też, ale im dalej tym trudniej trafić.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): gardzacyNiemcami -

Niemcy zawsze produkowali gówno jeśli chodzi o czołgi. Dlatego większość bitew pancernych przegrywali. Dowodem na to jest Tygrys Królewski w II Wojnie Światowej i Leopard 2. To są czołgi będące mięsem armatnim. Niemiecki syf. Tymczasem hitami np. II WŚ były małe i funkcjonalne T-34 z Rosji i Shermany z USA. Polski czołg PL-01 będzie najlepszym czołgiem świata i krytykanci o tym dobrze wiedzą.
Odpowiedzi (87)

Napisał(a): realista -

jest maj 2017 roku, gdzie jest ten czołg?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): polok -

To nie są amerykanie tylko amerykańscy żydzi. Oni nienawiść do Polski i POLAKÓW wypijają z mlekiem matki.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Wpadlemwszal -

Pokaz amerykanskiej glupoty kolejny raz dowodzacy ze to najwieksi frustraci. Uwazaja sie za najlepsza nacje a inni to sluzacy. Zbytnio bym sie nie przejmowal opinia tych "ekspertow" bo wiadomo ze ich szkolnictwo wola o pomste do nieba. Oni nawet niewiedza gdzie leza niektore kraje a co dopiero mowic o technologii. Ich ataki zwiazane sa tez z tym ze przestaja byc potega gospodarcza a ich produkty nie sa wartosciowe
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Marcin -

Proszę was. Nie gwarancję RÓBCIE!!! BUDUJCIE TE CZOLGI!!! JAK PIERWSZY 1000 sztuk ZACZNIE JEZDZIC TO WTEDY BEDZIE MOZNA GADAC!!

TERAZ

DZIALAC!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Trompetka -

Haha!!!!!Niech sie smieja!Ruscy nie smieja sie napewno!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dfgdfgd -

A jak wejdzie już do służby to się okaże że hamburgerowe czołgisty będą się chcieli do naszych maszyn przesiąść bo lepsze.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Dawiks -

Teraz grubasy (amerykanie) się śmieją ale ten czołg został zaprojektowany idealnie. Jeden taki zniszczył był 10 amerykańskich Złomów.
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz