Reklama

Komentarze (406)

Dodaj komentarz

brzydze sie tymi co wyjechali i niechcą wracac

Napisał(a): niebieskie_oko -

a siedzą na portalu i jeszcze sie wymądrzają:/ dlamnie niech lepiej nie wracają
Odpowiedzi (9)

szukała Anglika

Napisał(a): obserwator -

szukała zapewne Anglika jak większość polek w Anglii - i znalazła.. ten był tylko zbyt wyrafinowany.. smutne, ale prawdziwe..
Odpowiedzi (19)

do Torunia wróć....

Napisał(a): mocher -

wróć do kraju miodu mleka,weż funciaki Rydzyk czeka
Odpowiedź (0)

szok

Napisał(a): młody -

jakmożna sie znęcać nad kobietą która przyjechała za chlebem,współczucie dla rodziny :((((
Odpowiedź (0)

ona jest z okolic Rydzyny - Leszno Wlkp

Napisał(a): mm -

To moja sąsiadka, ładna z niej dziewczyna była. Kondolencje dla rodziny.
Odpowiedź (0)

Szczere wyrazy wspolczucia

Napisał(a): Monika ze Stanow. -

..dla rodziny Moniki w tym tak trudnym czasie; i choc slowa nie sa w stanie wyrazic glebokiego zalu prosze pamietac ze jest duzo osob ktore sa z Panstwem myslami.

I slowo do osob wpisujacych sie na tym portalu. JAKIE to przykre ze sprowadzacie taka tragedie to rozmowy o funtach. Miejcie troche GODNOSCI I SZACUNKU. Niektore komentarze sa tak nie na miejscu, ze az przykro sie robi! ludzie pomyslcie najpierw zanim cos napiszecie. zdecydowanie za duzo wypowidzi ignorantow.
Odpowiedź (0)

halllooo

Napisał(a): Iwka -

czy ja śnię??to się nazywa znieczulica totalna i to właśnie w Polsce naszej ukochanej ...a artykuł dotyczy śmierci młodej dziewczyny ..smutne że tego nie zauważyliście
Odpowiedź (0)

marderstwo Polki

Napisał(a): Barbara l.56 -

szczere wyrazy wspolczucia rodzinie Moniki, jestem zaszokowana ogromem tej tragedii.Ogromnie zal dziewczyny, jej mlodego w tak brutalny i okrutny sposob przerwanego zycia.Boze pomoz tej rodzinie tak strasznie doswiadczonej przetrwac i wskaz im droge jak maja dalej zyc z tym straszliwym smutkiem i strata.Moniko spoczywaj w pokoju. tak bardzo zal mi Ciebie i Twoich bliskich.
Odpowiedź (0)

Bardzo sie ciesze ze nasi rodacy potrafia ...

Napisał(a): zIEMNIAKI DO ZIEMI -

...prowadzic konwersacje nie ublizacjac sobie nawzajem dzielic sie przezyciami i wspierac w potrzebie!
to jest wspanialy przyklad do nasladowania, tak tez nas spostrzegaja inni bo sami siebie takimi robimy, "czlowiek czlowiekowi wilkiem" to chyba najlepsze powiedzenie, osobiscie do jedno slowo do tych co nazywaja swoich rodakow "warzywami" sam skonczylem polibude mam magazyniera, w polsce mam firme ktora obecnie prosperuje z calkiem niezlym rocznym obrotem, lecz aktualnie mieszkam za oceanem, i widze to samo ze nasi swoim nie niosa pomocy a bardzo szanuje ludzi ktorzy maja na tyle odwagi determinacji by ciezko pracowac by zarabiac na chleb sam w zyciu przeszedlem rozne etapy pracy i wiem jak czuje sie czlowiek, wiem jakie sa realia w polsce i jakie za granica i KAZDY MAM WOLNA WOLE GDZEIE CHE ZYC PRACOWAC ZARABIAC I WYDAWAC...
Odpowiedź (0)

krakowiacy - podobno tam do was przyjezdza

Napisał(a): mike -

najwiecej angoli...wiecie co macie robic?
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz