27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń724
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
27 ppt ?

Anja Rubik, lubicie ją ? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Anja Rubik, lubicie ją ?

Napisał(a): kari89 -

Wiem, że na temat Anji Rubik panują skrajne opinie; Ludzie mówią, że jest za chuda i szkaradna. Ja jednak bardzo ją lubię i uważam, że jako Polka naprawdę wiele osiągnęła na świecie. Szczerze gratuluję jej sukcesu. Poza tym jest dla mnie świetnym przykładem tego, że da prawdziwe piękno to kobiecość niekoniecznie klasyczna uroda.
Oceńcie same:

Załączniki:

Ankieta

Lubisz Anję Rubik?

• 50%
  • 50%
głosów: 8
  • Lubisz Anję Rubik?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: Anja Rubik, lubicie ją ?

Napisał(a): 7Summer7 -

mnie to ona ani ziębi ani grzeje. Osobiście jej nie znam to nie mogę powiedziec czy ją libe czy nie. Z urody moim zdaniem jest zbyt chuda, ale widać takie jest zapotrzebowanie. Co do jej sukcesów to jestem pełna uznania, ma Kobieta głowe na karku i wie co robić. To ważne.

Napisał(a): gość -

Nie lubie anji rubik, poniewaz wyglada jak zombie i malo tego, ona jest paskudniejsza od zombie. Jest sucha szkapa i nie powiedzialbym ze to modelka tylko ze to jakas chora anorektyczka. Tak mi jej szkoda ze jakbym ja spotkal to kupilbym jej kebaba bo pewnie jest nie dokarmiona :) dla mnie to ona powinna pracowac jako modelka na biologii dla dzieci i prezentowac gdzie sa poszczegolne kosci :) pozdro

Napisał(a): RebelGirl -

O mamo uwielbiam pokazy wictori ale ten był mało udany, dziewczyny sprawiały wrażenie jakby zaraz miały się połamać a muzyka też nie powaliła. Anja ładnie nas jednak zaprezentowała, tak samo jak Małgosia ;).
Nie jestem jej fanką Anji, ale trzeba przyznać ze w głowie ma poukładane. Jej uroda do mnie nie przemawia, obwieszanie się futrami tym bardziej ale jednak ciężko odmówić jej profesjonalizmu. W duecie z mężem faktycznie odnajdują się w świecie mody, oprócz modelingu projektują i wydają magazyn. A słyszeliście, ze ostatnimi czasy przeszła na weganizm? Zuch dziewczyna.
  • anja rubik opinie
Do góry strony: Anja Rubik, lubicie ją ?