Komentarze (580)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Fenix -

Moi rodzice tanczyli do tych piosenek a ja platalem sie wtedy gdzieś niedaleko i może dlatego mam sentyment do Anny Jantar.A z samolotem"Tadeusz Kościuszko" to inna historia.Krótki czas przed wypadkiem moj ojciec lecial nim do Nowego Jorku...teraz ciesze się,ze jest ze mna.Piosenke "Tyle slonca w calym miescie" mam zawsze w samochodzie.Ot tak dla pogody ducha :)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Danek -

Artykul z soboty 14.03.2015, zenada,nawet nie chce sie komus stworzyc nowy artykul,kilka slow. Ech brak kultury i odpowiedzialnosci.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Monika z Warszaw -

A czy ktoś zwrócił uwagę że artykuł ten zamieszczony został w internecie 14 marca 2015r?
I dlatego podana data śmierci Anny Jantar przypada na 35 lat temu.... Gdyby artykuł był napisany 14 marca 2017r wówczas data by się zgadzała czyli że 37 lat temu piosenkarka zginęła....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Żanna -

Ja wiem czy taka uwielbiana przez Polaków myślę że lubiana,drogi redaktorku zginęła w katastrofie lotniczej równo 37 lat temu a nie 35
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): jmkII -

Wielka strata! Piękna,zdolna,młoda i bardzo skromna! Aniu...p a m i ę t a m y...[*]
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jmk -

35 lat? A matematyki w szkole nie uczyli? 37 lat GAMONIU !!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Karol -

Czy ten pseudoniedouczony dziennikarzyna umie liczyć ?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): OOOOOOOOOOO -

Panie redaktorze --- ale wstyd Chyba sie chodzilo na wagary zamiast na lekcje matematyki Anna Jantar zginela w 1980 roku teraz mamy rok 2017 wiec jakim cudem wyszlo 35 lat ???? Sprawdzajcie co i jak piszecie Juz nie pierwszy raz czytam tekst z bledami Ostatnio ktos malo zorientowany nie wiedzial ze Danuta Szaflarska zmarla w tym roku Wstyd i zenada Nie dosc ze wprowadzacie ludzi w blad to jeszcze bierzecie za to pieniadze
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Qba -

Urodzilem się w 1977 roku i mam 40 lat a Anna Jantar zginęła w 1980 czyli jak mialem 3 lata i bylo to 35 lat temu... czy ktos moze mi wyjasnic jak to policzyć bo orlem z matematyki nie bylem ale cos mi tu nie pasuje
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz