685
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi148
  • Ocen na +189
685 ppt ?

Antoni Macierewicz zniknie z Polski? (149)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Antoni Macierewicz zniknie z Polski?

Napisał(a): ~ooo77 -

Odkąd Antoni Macierewicz został odwołany ze stanowiska szefa MON nie kończą się spekulacje na temat przyszłości tego polityka. Póki co został szefem podkomisji smoleńskiej. Nie jest to zbyt prestiżowe stanowisko, dlatego pojawiło się pytanie co dalej? Dziś pojawiły się sensacyjne wieści zza kulis sceny politycznej. Najnowszy pomysł jest taki, że Antoni Macierewicz miałby zostać ambasadorem RP na Węgrzech! Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jeden z ważnych polityków PiS mówi:

Nie jest łatwo zagospodarować tak znaczącego polityka, jakim jest Antoni. Macierewicz mógłby spełnić się w roli ambasadora Polski na Węgrzech. Jest to całkiem realny scenariusz i brany pod uwagę

Myślicie, że to realny scenariusz? Prof. Rafał Chwedoruk komentuje, że dla Antoniego byłaby to jednocześnie nagroda, ale i zsyłka.

– Nagroda, bo funkcja ambasadora jest prestiżowa, w dodatku Węgry są zaprzyjaźnionym z Polską krajem. A zsyłka, bo Macierewicz chyba do końca chciał być szefem MON i do końca uczestniczyć w wielkiej polityce. Gdyby wyjechał do Budapesztu, byłaby to manifestacja Jarosława Kaczyńskiego, który podkreśliłby w ten sposób panowanie nad sytuacją w obozie PiS

Ja myślę, że to byłaby prawdziwa sensacja. Po pierwsze mogłoby to oznaczać koniec kariery parlamentarnej A. Macierewicza, a już na pewno powolne jej wygaszanie. Antoni w Budapeszcie znikłby nam niemalże z oczu... Zapraszam do dyskusji
INTERIA.PL

Re: Antoni Macierewicz zniknie z Polski?

Napisał(a): ~beti -

Takiego wybitnego polityka jest bardzo łatwo zagospodarować? Może wyrzucanie obornika w gospodarstwach, wypas wydała, prace porządkowe czy budowlane. W każdym razie dalego od broni palnej i materiałów wybuchowych czy rakiet. Amerykańskie obniżyli ceny rakiet. ,, Patriot" po odejściu Macierewicza, bo wiedzieli, co się może wydarzyć, gdyby się znalazły w jego kontrolą. A po drugie przecież jest już dziadkiem emerytem?

Napisał(a): ~Niezniknie -

Pan Macierewicz Sam zdecyduje na co się zgodzi ale jeśli p. Kaczyński poświęci go w imię np. dążenia do uzyskania większości konstytucyjnej, w przyszłych wyborach, w istocie oddając władzę w ręce PO bis (rządzi obecnie grupa lub to byłych członków PO lub byłej Unii Wolności) to się na tym przejedzie. Nie będzie miał na pewno większości konstytucyjnej, natomiast rozdrobni siły bo powstają, czemu bardzo usiłuje zapobiec, zdrowe alternatywy narodowe. Będzie na nie nagonka z racji prób budowania "polin" ale to się już nie uda. Układ pookrągłostołowy odejdzie stopniowo w cień i nawet próby organizowanie opozycji przez czerwoną WSI już tego nie odmienią. Niestety, nic nie może być proste. By odzyskać wolność dla Polski i Polaków ciągle trzeba iść dookoła Świata!. To chyba jakieś przekleństwo!.

Napisał(a): ~xxl -

Ja proponuję na Madagaskar tam,chciał Hitler(Adziu) na samym początku wysyłać żydów.Madagaskar mały to może tam stworzy obronę terytorialną i Armię z prawdziwego zdarzenia,a najważniejsze,że nie będzie tam totalnej opozycji,która rzucała mu kłody pod nagi i chciała jego odwołania.Niech jedzie krzyż mu na drogę,ale ciekawy jestem co z Rydzykiem może,też by go zabrał jako swojego,osobistego spowiednika.Sprawa warta przemyślenia.

Napisał(a): ~daniel -

~Krzych Najlepiej na Kubę, tam by się rozwijał na miarę swoich możliwości.
Ja proponuję na Madagaskar tam,chciał Hitler(Adziu) na samym początku wysyłać żydów.Madagaskar mały to może tam stworzy obronę terytorialną i Armię z prawdziwego zdarzenia,a najważniejsze,że nie będzie tam totalnej opozycji,która rzucała mu kłody pod nagi i chciała jego odwołania.Niech jedzie krzyż mu na drogę,ale ciekawy jestem co z Rydzykiem może,też by go zabrał jako swojego,osobistego spowiednika.Sprawa warta przemyślenia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Antoni Macierewicz zniknie z Polski?