56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń332
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +84
56 ppt ?

Antyreligijne tematy na forum (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Antyreligijne tematy na forum

Napisał(a): Pomidorowy -

Dzień dobry dzisiaj weszłam na forum i od razu bardzo zdenerwował mnie ten temat http://forum.(...)hopatka i nie tylko ten ,bo takich antyreligijnych tematów jest ostatnio sporo nie wiem czy Administracji to nie przeszkadza ? co nie wejdę na forum to tematy ANTYRELIGIJNE więc pytam po co jest punkt 7 w regulaminie skoro nie jest respektowany i ile jeszcze wierzący będa obrażani? .Nie obchodzi mnie czy mój temat się komuś nie spodoba totalnie to mnie nie obchodzi .
INTERIA.PL

Re: Antyreligijne tematy na forum

Napisał(a): ~gosc -

Od dzisiaj jesteś na tym forum? To przecież norma. Chrześcijan można obrażać i zgłaszanie takich tematów nic nie daje. Nie wolno obrażać żydów. Ich trzeba chronić bo to jest antysemityzm. Antychrześcijaninzm jest jak najbardziej zgodny z poprawnością polityczną. Nieraz zgłaszałem tematy czy posty do usunięcia i nie były usuwane ponieważ jak mi kiedyś jeden admin napisał "Mnie ten temat nie obraża hehehehe" Zlikwidowałem więc swój nick i piszę z gościa. Właśnie przez takie zachowania adminów. Nikt z nich nawet nie wchodzi na dział religia, nikogo nie banują, wszystko jest według nich OK bo tematy obrażające chrześcijan powodują iż mają dużą czytalność.

~gosc Od dzisiaj jesteś na tym forum? To przecież norma. Chrześcijan można obrażać i zgłaszanie takich tematów nic nie daje. Nie wolno obrażać żydów. Ich trzeba chronić bo to jest antysemityzm. Antychrześcijaninzm jest jak najbardziej zgodny z poprawnością polityczną. Nieraz zgłaszałem tematy czy posty do usunięcia i nie były usuwane ponieważ jak mi kiedyś jeden admin napisał "Mnie ten temat nie obraża hehehehe" Zlikwidowałem więc swój nick i piszę z gościa. Właśnie przez takie zachowania adminów. Nikt z nich nawet nie wchodzi na dział religia, nikogo nie banują, wszystko jest według nich OK bo tematy obrażające chrześcijan powodują iż mają dużą czytalność.
Ze wszystkim co napisałeś się zgadzam oczywiście o muzułmanach też nie wolno pisać zle i zaraz jest larum kiedy są obrażani ,a kto podnosi te larum? nasi nie wierzący brak słów ja wczoraj byłam na forum ateistycznym i muszę przyznać ,że ci tutejsi to jakiś chłam .

Napisał(a): InterWojtek222 -

To prawda z tymi tematami. Myślę że trzeba zgłaszać obrażanie uczuć i każdorazowo zgłaszać do usunięcia. Poczekaj Pomidorowy-a do świąt Bożego Narodzenia to będzie wysyp tego obrażającego plugastwa.Zresztą wykorzystują każdą okazję by napluć-zobacz temat pintycośtam-święto Matki Teresy z Kalkuty - jest temat obrażający, itd. Zgłaszamy do usunięcia każdorazowo !!!! POwiedziałem.

InterWojtek222 To prawda z tymi tematami. Myślę że trzeba zgłaszać obrażanie uczuć i każdorazowo zgłaszać do usunięcia. Poczekaj Pomidorowy-a do świąt Bożego Narodzenia to będzie wysyp tego obrażającego plugastwa.Zresztą wykorzystują każdą okazję by napluć-zobacz temat pintycośtam-święto Matki Teresy z Kalkuty - jest temat obrażający, itd. Zgłaszamy do usunięcia każdorazowo !!!! POwiedziałem.
Ta nienawiść im szkodzi ,ale tak nie można tego zostawić masz racje pozdrawiam.

InterWojtek222 To prawda z tymi tematami. Myślę że trzeba zgłaszać obrażanie uczuć i każdorazowo zgłaszać do usunięcia. Poczekaj Pomidorowy-a do świąt Bożego Narodzenia to będzie wysyp tego obrażającego plugastwa.Zresztą wykorzystują każdą okazję by napluć-zobacz temat pintycośtam-święto Matki Teresy z Kalkuty - jest temat obrażający, itd. Zgłaszamy do usunięcia każdorazowo !!!! POwiedziałem.
Wcześniej będą ataki prze Wszystkimi Świętymi. :) Każde święto chrześcijańskie powoduje głupawkę u bezbożników.

~gosc
Wcześniej będą ataki prze Wszystkimi Świętymi. :) Każde święto chrześcijańskie powoduje głupawkę u bezbożników.
Dokładnie, o tym właśnie pisałem, była propozycja do Administracji by zrobić im dział dla ateuszy , niech tam sobie plują, piszą ile wlezie i kiszą się we własnym sosie ! Zgłaszamy każdy taki temat. Pozdrawiam. POwiedziałem.

InterWojtek222
~gosc
Dokładnie, o tym właśnie pisałem, była propozycja do Administracji by zrobić im dział dla ateuszy , niech tam sobie plują, piszą ile wlezie i kiszą się we własnym sosie ! Zgłaszamy każdy taki temat. Pozdrawiam. POwiedziałem.
Zgłaszanie nic nie da z tego co napisała mi Pani Admin w temacie nie ma nic złego zresztą wisi nie? ,a był zgłaszany .

Pomidorowy
InterWojtek222
~gosc
Zgłaszanie nic nie da z tego co napisała mi Pani Admin w temacie nie ma nic złego zresztą wisi nie? ,a był zgłaszany .
Wczoraj był całe szczęście usunięty-larum POdnieśli że im obraźliwy temat usunięto-i bardzo dobrze !! Pozdrawiam

InterWojtek222
Pomidorowy
InterWojtek222
~gosc
Wczoraj był całe szczęście usunięty-larum POdnieśli że im obraźliwy temat usunięto-i bardzo dobrze !! Pozdrawiam
Dziś Pani Admin się wystraszyła z tego co widzę anty Katolickie wpisy są cenniejsze niż złoto przecież. No nic jeśli dalej będzie tak jak dziś to będę pierwsza ,która opuści forum z tego powodu nie będę dokładała do tego interesu

Napisał(a): Guest -

Pomidorowy Tak jak się spodziewałam temat nie łamie regulaminu i pewnie za jakiś czas będzie hitem tygodnia aaa i tak sobie pomyślałam to forum spadnie na dno kiedy w hicie tygodnia będzie temat Irusia i jest Bóg zapłać dobrej administracji..
Owszem temat nie łamie żadnego z punktów regulaminu i jest zwykłą dyskusją na temat osoby publicznej. Więcej, nie ma nic wspólnego z prawdami wiary żadnej religii.

Według regulaminu. Punkt 8. Zabrania się publikowania treści, które obrażają uczucia religijne innych użytkowników. Chciałbym zwrócić uwagę że tam jest napisane że chodzi o innych użytkowników a nie tylko adminów. Jeżeli jakiś użytkownik poczuje się obrażony to temat powinien być usunięty jako niezgodny z regulaminem. Tak się natomiast nie dzieje gdyż widocznie regulamin nie obowiązuje adminów. A punkt 1. Wpisy zawierające obraźliwe, wulgarne, nieprzyzwoite treści, a także skróty wulgaryzmów będą usuwane. Dotyczy się to również cytowania takich wypowiedzi oraz stopki tekstowej i graficznej. Treści obraźliwe mają być usuwane.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Antyreligijne tematy na forum