10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń621
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Aplikacje randkowe a rzeczywistość (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Aplikacje randkowe a rzeczywistość

Napisał(a): ~xxx -

Od jakiegoś czasu zdecydowałem się na pobranie popularnej aplikacji randkowej. Jednak zauważyłem pewną zależność, zwykle gdy już wymieniam wiadomości z dziewczyną i dojdzie do spotkania, taka znajomość trwa średnio do jednej lub dwóch randek .. Spodobała mi się pewna dziewczyna, od jakiegoś czasu dużo rozmawiamy, lecz ona nieustannie odbiega od propozycji spotkania.. Nie chciałbym by i tym razem wyszło jak zwykle i by nasz kontakt się urwał, bardzo bym chciał już ją zobaczyć. Czy mieliście może podobne sytuację?
INTERIA.PL

Re: Aplikacje randkowe a rzeczywistość

Napisał(a): ~Bordo -

96% kont na portalach społecznosciowych to fikcja rozmawiasz z aministratorami. Wiem bo miałem kolegę ktory sie tym zajmował. Przy wytrawnym podejsciu i odpowiednio przerpowadzonych rozmowach łatwo jest zagiąc współrozmówce zwłaszcza jak jest w danej godzinie mnóstwo takich klientow jak Ty (nie maja koncentracji za dużo rozmow jednoczesnie). Z pośród roznych grup wiekowych najwiecej realnych kont to kobiety 30 w górę. Najczęsciej rozwodki, małourodziwe albo wiadra... Szkoda kasy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Aplikacje randkowe a rzeczywistość