509
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +116
509 ppt ?

Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny? (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

Napisał(a): ~Tata -

uciekać natychmiast!

kobieta to istota z natury swojej egocentryczna - racjonalizująca swoje instynkty (głównie stadny, reprodukcyjny i chciwość).

chcesz mieć w domu dyktaturę sprzątaczki albo wampa?

kobieta nie jest w stanie pojąć, że jej punkt widzenia nie jest ogólnie obowiązujący w całym świecie - to zwierzę istniejące do zrealizowania prostych instynktownych celów - nakraść, urodzić, odgryźć ojca od dzieci, zdobyć władzę, kraść pieniądze.

oczywiście wszystko to są cele instynktowne - nie docierające do świadomości.

W tej sytuacji jedyny rodzaj kobiet z którymi jest sens się wiązać to kobiety plastyczne emocjonalnie - które można bez bólu przekonać, że człowieczeństwo jest ciekawsze i przyjemniejsze od prymitywnych instynktów samic. Kobieta ma zatem być uległa.

prosty test - w obecności koleżanek prosisz ją o zrobienie herbaty - jeśli strzela focha albo się krzywi - szukaj innej. Herbata ma być przesłodzona uśmiechem a nie kwaśna od babskiej głupoty!

Napisał(a): ~józek -

Bierz nogi za pas abyś się nie obudził a późno. No chyba ze się zmieni. A w rzadnym wypadku się nie żeń bo puści cię z torbami ii jeszcze będziesz ja musiał utrzymywać pomimo rozwodu o ile do niego dopuści.

Napisał(a): ~Ona -

Po pół roku zamieszkać razem ? Słabo... Z mojego punktu widzenia to wygląda tak: Ona jest silna i niezależna ale jednak gdzieś z tyłu głowy ma stereotyp,że to jednak facet- powinien być silniejszy, więcej zarabiać. To całkiem normalne. Ona szuka równie silnej osoby albo i bardziej, chce opieki, czułości, móc komuś zaufać by przy nim poczuć się bezpiecznie. To zachowanie to taki mechanizm obronny, ona Ci po prostu nie ufa do końca. Nie mam pojęcia jakim jesteś człowiekiem, ale skoro to Ty się wprowadziłeś do niej a nie Ona do Ciebie to śmiem twierdzić,iż nie do końca jesteś zaradny życiowo. Potwierdza to pierwsze zdanie wprowadzające- ona dużo zarabia. Masz kompleks, to znajdź sobie jakąś szarą myszę z kasy Tesco i z nią będziecie do siebie pasować. Ale jeśli jednak jesteś 100% facetem i masz jaja, ale takie prawdziwe jaja, nie to co natura dała każdemu samcowi. Te tzw jaja, ta moc, ten charakter, tą osobowość to okiełznaj swoją Tygrysicę. Tylko to od Ciebie też wymaga dużo pracy nad sobą. Nie słuchaj innych tu komentujących, oni się boją silnych kobiet, a Ty ..?Podołasz?

Napisał(a): ~JWK -

~frajer Nikogo nie da się zmienić...chyba ze sam zechce! Ja bym dał sobie na "wstrzymanie".Bo jak dzieci się pojawią to dopiero będzie "jazda" ... sam tak mam.
Potwierdzam - jak już będą dzieci to przepadłeś chłopie. Ratuj się bo jeszcze możesz.

Napisał(a): ~GFD -

~Ona Po pół roku zamieszkać razem ? Słabo... Z mojego punktu widzenia to wygląda tak: Ona jest silna i niezależna ale jednak gdzieś z tyłu głowy ma stereotyp,że to jednak facet- powinien być silniejszy, więcej zarabiać. To całkiem normalne. Ona szuka równie silnej osoby albo i bardziej, chce opieki, czułości, móc komuś zaufać by przy nim poczuć się bezpiecznie. To zachowanie to taki mechanizm obronny, ona Ci po prostu nie ufa do końca. Nie mam pojęcia jakim jesteś człowiekiem, ale skoro to Ty się wprowadziłeś do niej a nie Ona do Ciebie to śmiem twierdzić,iż nie do końca jesteś zaradny życiowo. Potwierdza to pierwsze zdanie wprowadzające- ona dużo zarabia. Masz kompleks, to znajdź sobie jakąś szarą myszę z kasy Tesco i z nią będziecie do siebie pasować. Ale jeśli jednak jesteś 100% facetem i masz jaja, ale takie prawdziwe jaja, nie to co natura dała każdemu samcowi. Te tzw jaja, ta moc, ten charakter, tą osobowość to okiełznaj swoją Tygrysicę. Tylko to od Ciebie też wymaga dużo pracy nad sobą. Nie słuchaj innych tu komentujących, oni się boją silnych kobiet, a Ty ..?Podołasz?
DROGA RADCZYNIO CHYBA ZAPOMIAŁAS O MIŁOSCI BO JESLI JEJ NIE MA TO MOZNA PREZYC J//JA DO CZASU A POZNIEJ BEDZIE GORYCZ I LATAJĄCE TALERZE
« Wróć do tematów
Do góry strony: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?