475
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi172
  • Ocen na +107
475 ppt ?

Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny? (173)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

Napisał(a): gość -

Mam 45lat i trochę już w tym życiu przeszłam.ja na Twoim miejscu zostawiła bym taką osobę i poszukała bym sobie inną. tyle jest fajnych kobiet na tym świecie że jest z czego wybierać.nie marnuj sobie życia bo bardzo będziesz żałować a jak już przyjdą dzieci na świat to nic nie zrobisz tylko będziesz trwał w chorym związku a jak się rozwiedziesz to dzieci będziesz widział w święta a one nie będą cię znały bo ona się o to postara.znajdzie im tatusia a on będzie je źle traktować a ty nic nie zrobisz tylko będziesz płacić coraz więcej kasy na alimenty.co prawda daleko wyjechałam z tym ale o wszystkim trzeba myśleć wcześniej. Tak że uciekaj bo po takim małżeństwie będziesz już innym człowiekiem i będzie ci gorzej zaufać kobiecie.

Napisał(a): gość -

Tyle, ze przy kolezankach kobieta chce sie pochwalic swoim facetem, I gdyby ten mezczyzna podal jej herbate do stolu, to by tym kolezankom kopary opadly z wrazenia. Zazdroscily by jej takiego chlopa do zycia.
Bo duzo jest takich, co uwazaja sie za panow I wladcow.
Gdyby poprosil by ja o herbate przy tychpsiapsiolkach, to by ja ponizyl.
Ja raczej bym mu to dlugo pamietala.

Napisał(a): ~Gienek -

Obecnie właśnie próbuję się wymixować z takiego związku. Jak na razie bezskutecznie. W każdym razie nie polecam. A sprawa jest banalnie prosta: trafiła kryska na matyska, czyli ja też jestem apodyktyczny (czasami).

Napisał(a): ~facet -

~Olek
~Luka A jak w łóżku drogi Olku? Twoja kobieta też musi rządzić?
Zdecydowanie tak! Bardzo lubi dominować w łóżku, co niesamowicie mnie kręci. Jest to jedna z nielicznych rzeczy, która mnie jeszcze przy niej trzyma.
Chcesz swoje życie, dobre relacje na co dzień i przyszłą rodzinę oprzeć na "kręci mnie w łóżku" ??? Jak uważasz ile życia spędzisz zadowolony w łóżku, a ile nieszczęśliwy poza nim i jak proporcję będą się zmieniały w czasie? Do 1 dziecka będzie jeszcze, być może OK, po nim ZAPOMNIJ !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?