509
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +116
509 ppt ?

Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny? (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

Napisał(a): gość -

Kilka razy trafiłem na takie kobiety.
Nic fajnego z tego nie wynika i do tego masa stresu. Większość z tych damulek nie ma faceta do dziś.

A poza tym okiełznać można lwa, a nie babę. Dlatego uważam, że człowieka po ,25 roku nie idzie okiełznać.

Napisał(a): ~terapeuta -

~Olek
~gość Ale życie z taką osobą, która nie znosi sprzeciwu, jest strasznie męczące. No chyba, że lubi się być sterowanym na każdym kroku. Tylko gorsze, jak takie sterowanie zacznie sie wiązać z poprawianiem, następnie krytyką. Na dłuższą metę nie wróżę niczego dobrego takiemu związkowi. Czy autor wątku nie czuje się przytłoczony przez taką osobę?
No właśnie się czuję, stąd ten post. Seks jest świetny, ale poza tym, to zachowanie mojej partnerki jest straszne, awantury na każdym kroku, wstyd się przyznać, ale czasami ona mnie przeraża.
Obawiam się, że z czasem będziesz ofiarą przemocy z jej strony - wszystko na to wskazuje.

Napisał(a): ~Observer -

~Olek
~gość Ale życie z taką osobą, która nie znosi sprzeciwu, jest strasznie męczące. No chyba, że lubi się być sterowanym na każdym kroku. Tylko gorsze, jak takie sterowanie zacznie sie wiązać z poprawianiem, następnie krytyką. Na dłuższą metę nie wróżę niczego dobrego takiemu związkowi. Czy autor wątku nie czuje się przytłoczony przez taką osobę?
No właśnie się czuję, stąd ten post. Seks jest świetny, ale poza tym, to zachowanie mojej partnerki jest straszne, awantury na każdym kroku, wstyd się przyznać, ale czasami ona mnie przeraża.
Zwiewaj... po ślubie będzie tylko eskalacja. Chcesz żeby matka twoich dzieci dawała im taki przykład?

Napisał(a): gość -

Moim skromnym zdaniem to uciekaj chłopie póki czas dopóki nie ma dzieci i nie ma kto cierpiec. Przez 15 lat byłem związany z taką kobietą. Straszny związek bo i mój charakter nie jest lekki może to nas trzymało przy sobie ja lew ona skorpionica uwierz że czasami burza czy tornado to lekkie określenie tego co między nami się działo w końcu zaczęły się zdrady itp itd. Uciekaj bo łóżko to nie wszystko a takie osoby to też zazwyczaj wampiry energetyczne ja się rok po rozwodzie zbierałem ale się zebrałem i nawet kontaktu nie chcę z nią utrzymywać z uwagi na to że nawet po dwóch latach gdy tylko pojawi się w moim pobliżu natychmiast wysysa ze mnie energie i chęć do życia jak czarna dziura. Strzeżcie się takich osób!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?