509
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +116
509 ppt ?

Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny? (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

Napisał(a): gość -

Trzeba uciekać niestety u mnie było to samo do pierwszego dziecka do rany przyłożyć potem zaczęły sie jazdy starałem sie złagodzić jej napady ale bez rezultatu na dłużej niestety pojawiło sie drugie dziecko i mimo starań z mojej strony jest jeszcze gorzej i dzisiaj doszedłem wypomina mi wszystko policja straszy i ciągle zada pieniędzy krzyczy rzuca przedmiotami wyzywa sie na mnie i zauważyłem ze na synu także, bede walczył o dzieci bo boje sie o nich, kobieta nie hamuje sie w niczym. Zwiewaj

Napisał(a): kimikimi -

~Kacha Brawa za odwagę, mężczyznom często trudno się przyznać do tego, że kobieta w związku za bardzo dominuje. Też radzę odejść i poszukać nowej kobiety. Trudne, ale możliwe.
Ale ta dobrze zarabia, a on leci na jej kasę.

Napisał(a): ~życzliwa -

[cytat kogo=~życzliwy ]Spróbuj z nią porozmawiać, może powinna zapisać się na terapię? A jak nie pomaga, to uciekaj..[/cytat nic nie próbój zmieniać taką osobę nie zmienisz najwyżej na chwile się przyczai a będzie coraz gorzej.Syn był w takim związku ponad 10 lat.
3 dzieci myślał że sie zmieni,było coraz gorzej.
4 lata już po rozwodziei dalej nie daje mu żyć.
Uciekaj jak najszybciej, normalnych kobiet nie brakuje.
życie masz jedno i nie zmarnuj go.

Napisał(a): ~Janusz -

chętnie zajmę Twoje miejsce przy Niej. mnie takie kobiety bardzo odpowiadają, pod każdym względem, w całym życiu, nie tylko w seksie. po prostu ja w przeciwieństwie do większości nie umiem, nie potrafię odnaleźć się w tzw "normalnym związku", z "normalną kobietą". potrzebuję "innej kobiety", właśnie taka jak ta Twoja. nie wahaj się, odejdź od Niej, ale daj namiar, ja z Nią spróbuję.

Napisał(a): ~delux -

~Olek
~Luka A jak w łóżku drogi Olku? Twoja kobieta też musi rządzić?
Zdecydowanie tak! Bardzo lubi dominować w łóżku, co niesamowicie mnie kręci. Jest to jedna z nielicznych rzeczy, która mnie jeszcze przy niej trzyma.
lepiej w kącie trzepać prącie niż się żreć z taką babą..........

Napisał(a): gość -

Jak można po tak krótkim opisie doradzać komuś obcemu w tak ważnej kwestii?
Nie wiadomo czy jego dziewczyna bywa apodyktyczna w kwestii domu,podziale obowiązków itp -bo np uważa że zna się na tym lepiej, czy może stanowcza i wredna bywa czasem bo ma syrsujaca pracę, albo co najgorsze -bywa apodyktyczna,przykra i wyniosła we wszystkim i jest poprostu suką
Nie znamy też autora i nie wiemy jakie jest jego zachowanie, więc nie spieszmy się z surowym ocenianiem dziewczyny
Ja np bywam apodyktyczna tak jak w pierwszym wymienionym przypadku, czyli w domowych kwestiach
Ale mam prawo do tego by oczekiwać by było pi mojemu z racji mojego doświadczenia. Od 6roku życia mama uczyła mnie przygotowywać posiłki, sprzątać, tato nauczył mnie wielu praktycznych rzeczy i w wieku 19stu lat mieszkałam sama i dawałam jako tako radę ze wszystkim, teraz mając 30 lat w głowie mi się nie mieściło ze facet przed 30stką może nie umieć włączyć pralki, ale niestety pokochałam go zanim to wyszło w praktyce i teraz jak surowa nauczycielka nadrabiam to czego matka nie nauczyła-i nieraz kończy się to awanturami i wiem ze bywam zaborcza, ale myślę że inaczej się nie da
Poza tym ze drę gębę podczas awantur jestem kochająca i ciepła,budzę pocalunkami na śniadanie i tulę się w nocy, bo zołzy kochają najmocniej
Wiec nie można oceniać z góry bo to kwestia bardzo wielu rzeczy.

Napisał(a): ~rerertret -

~Olek
~gość Ale życie z taką osobą, która nie znosi sprzeciwu, jest strasznie męczące. No chyba, że lubi się być sterowanym na każdym kroku. Tylko gorsze, jak takie sterowanie zacznie sie wiązać z poprawianiem, następnie krytyką. Na dłuższą metę nie wróżę niczego dobrego takiemu związkowi. Czy autor wątku nie czuje się przytłoczony przez taką osobę?
No właśnie się czuję, stąd ten post. Seks jest świetny, ale poza tym, to zachowanie mojej partnerki jest straszne, awantury na każdym kroku, wstyd się przyznać, ale czasami ona mnie przeraża.
Duch Jezebel. Poszukaj informacji o tym.

Napisał(a): ~dfggf -

~Tata uciekać natychmiast!

kobieta to istota z natury swojej egocentryczna - racjonalizująca swoje instynkty (głównie stadny, reprodukcyjny i chciwość).

chcesz mieć w domu dyktaturę sprzątaczki albo wampa?

kobieta nie jest w stanie pojąć, że jej punkt widzenia nie jest ogólnie obowiązujący w całym świecie - to zwierzę istniejące do zrealizowania prostych instynktownych celów - nakraść, urodzić, odgryźć ojca od dzieci, zdobyć władzę, kraść pieniądze.

oczywiście wszystko to są cele instynktowne - nie docierające do świadomości.

W tej sytuacji jedyny rodzaj kobiet z którymi jest sens się wiązać to kobiety plastyczne emocjonalnie - które można bez bólu przekonać, że człowieczeństwo jest ciekawsze i przyjemniejsze od prymitywnych instynktów samic. Kobieta ma zatem być uległa.

prosty test - w obecności koleżanek prosisz ją o zrobienie herbaty - jeśli strzela focha albo się krzywi - szukaj innej. Herbata ma być przesłodzona uśmiechem a nie kwaśna od babskiej głupoty!
Szowinista. Nie popieram takiego zachowania jak w temacie, ale takie patrzenie z góry na kobietę nie świadczy dobrze o tobie. Zrobienie herbaty to przecież coś zupełnie naturanego- strona, która by się nie zgodziła, ma problemy emocjonalne
« Wróć do tematów
Do góry strony: Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?